FF Film Kulübü | 1. Sezon | Her Hafta İki İyi Film İzleyelim...

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Tablo çok uzun bir aradan sonra güncellendi. :) Yazmadığım varsa düzeltin lütfen. :)

@berkann senden sadece bir film gerideymişim. Hiç fena izlememişim aslında. Bir ara yine gaza basıp eksikleri kapamam gerek. :D

Senin izlediğin, benim izlemediğim o 2 filmi de yüksek bir ihtimalle izlemeyeceğim. Children of Men'den tam emin değilim ama o Hint filmini asla izlemem. :D -bu etkinlik kapsamında.-

Diğerleri utansın. :T:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,851
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Benimkine göre de izlenilebilir ama demek istediğim Hint filmlerini seven biri 7 vermişse, benim ondan düşük vereceğim neredeyse kesindir. :)
Seven başka biri 9.5 vermiş. Belli olmaz bu işler belki sana göre en iyi Hint filmi bu film olacak. İzlemeden yargıya varmak yanlış. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Seven başka biri 9.5 vermiş. Belli olmaz bu işler belki sana göre en iyi Hint filmi bu film olacak. İzlemeden yargıya varmak yanlış. :)

Kesin bir yargıya varmadım ama görünen köy kılavuz istemez. Ama yazın "dünya sineması" yaparsak mecbur izleyeceğim Hint filmlerini. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Hangi Hint filmini izledin de böyle önyargı oldu merak ettim? :D

Hintlileri sevmiyorum. :D Cidden. :D

3 Idiots'u izlemiştim. Tabi sınıfta falan izledim tek başıma değildim. Mesela o filmin konusu, verdiği mesaj harika ama film öyle değil. Çünkü her şeyi yapalım derken hiç bir şey tam olmuyor. Yani genel olarak dram, romantik, komedi, aksiyon, müzikali bir arada bulundurmasını sevmiyorum.

Belki ilerde çok severim belli olmaz bu işler ama şu an için sevmiyorum. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,851
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hintlileri sevmiyorum. :D Cidden. :D

3 Idiots'u izlemiştim. Tabi sınıfta falan izledim tek başıma değildim. Mesela o filmin konusu, verdiği mesaj harika ama film öyle değil. Çünkü her şeyi yapalım derken hiç bir şey tam olmuyor. Yani genel olarak dram, romantik, komedi, aksiyon, müzikali bir arada bulundurmasını sevmiyorum.

Belki ilerde çok severim belli olmaz bu işler ama şu an için sevmiyorum. :D
Her şey var işte ne güzel. Keyifli vakit geçirmek için her şey mevcut. :)

Irkçı bir yaklaşım senin ki, kınıyorum. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Bebeem neden izlemiyon bakim sen? :( @Forumdash (BÖYLE BİR MESAJ DA ATTIM YA ARTIK BANLANSAM GÖZÜM ARKADA KALMAZ.)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İlk mesajı şu ana kadar verilen puanlarla birlikte güncelledim. Arada kaynayan çok az kişinin izlediği çok sayıda iyi film oldu. Bu ara filmlere ağırlık verip ay sonuna kadar maksimum sayıda izlemeye çalışalım. :):)

@berkann @cevaa @destere @gundix123 @sürgünüm @sokak sanati @Forumdash @legolas9900
Sırada hangi film var çoğunluğun izlediği filmlerden söyleyin izleyelim,dizilerim biticek diye çok korkuyorum o yüzden GoT'a ara verdim.:)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,851
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sırada hangi film var çoğunluğun izlediği filmlerden söyleyin izleyelim,dizilerim biticek diye çok korkuyorum o yüzden GoT'a ara verdim.:)
İçlerinden seç beğen belli bir taneyle sınırlamayım. Zaten o şekilde çok öne çıkan bir tanesi yok. :) Şahsen izlemediklerimin hepsini izlemeye çalışacağım. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İçlerinden seç beğen belli bir taneyle sınırlamayım. Zaten o şekilde çok öne çıkan bir tanesi yok. :) Şahsen izlemediklerimin hepsini izlemeye çalışacağım. :)
Puanlamalara bakınca jeton düştü,bu filmler izlenecekti tabii ben unutmuşum. @Forumdash'la beraber nerdeyse hiç film izlememişiz neyse ben 1 haftada arayı kapatırım.:)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Yazılılar başlıyor ve benim kafamda izlemem gerektiğini düşündüğüm 3 film var. Çok zorlasam 2 film izleyebilirim. :( Ne yapacağım ya. :(

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Son filmleri de açtım ve açılacak etkinlik filmi kalmadı. Etkinlikteki bütün filmleri "FK1" etiketi yardımıyla bulabilirsiniz. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Yazılılar başlıyor ve benim kafamda izlemem gerektiğini düşündüğüm 3 film var. Çok zorlasam 2 film izleyebilirim. :( Ne yapacağım ya. :(
Zorladım ve izledim 2 filmi. Bugün 1 film daha izlerim ve 12/16 olur. Muhtemelen böyle de kapatırım. Ama izleyemediklerimden 2 filmi de izlemek isterdim.

Forum İstatistikleri

Konular
170,508
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin