FF 2014 Dünya Kupası Tahmin Yarışması Puan Durumu

11 puan :bilmem:
bir çok kişiyi geçmişim :Z:Z:Z
zirve falan istemiyorum ben zaten geçtiğim üyeler olduğu sürece başarılı sayıyorum kendimi
sonucta futboldan anlayan kişileri geçiyorum pek anlamayan birisi olarak :kiki::kiki:

zirve falan istemiyorum ben zaten geçtiğim üyeler olduğu sürece başarılı sayıyorum kendimi
sonucta futboldan anlayan kişileri geçiyorum pek anlamayan birisi olarak :kiki::kiki:
Helel çiko ben bir türlü zirveye yaklaşamıyorum yaklaşsam iyi olucak :(

Aynen bende öyle. Futbolla hiç ilgilenmiyorum ama puanım 19 yani. 😀 Geçtiğim üyeleri görünce mutlu oluyorum çünkü onlar ilgileniyor futbolla ve çok düşük puanları.. :A

Helel çiko ben bir türlü zirveye yaklaşamıyorum yaklaşsam iyi olucak :(
her maça 0-0 diyorsun ama sen :kiki::kiki: çok gol oluyor maçlarda 🙂🙂

Aynen bende öyle. Futbolla hiç ilgilenmiyorum ama puanım 19 yani. 😀 Geçtiğim üyeleri görünce mutlu oluyorum çünkü onlar ilgileniyor futbolla ve çok düşük puanları.. :A
zaten sen ben ve @sokak sanati futboldan anlamayanlar olarak çok tatlıyız bence :F
çok iyi anlayan bir çok kişiyi geçmişiz tabi en iyimiz sensin 19 puan çok iyi bence

zaten sen ben ve @sokak sanati futboldan anlamayanlar olarak çok tatlıyız bence :F
çok iyi anlayan bir çok kişiyi geçmişiz tabi en iyimiz sensin 19 puan çok iyi bence
Yok kız nerde her maça sıfır diyorum 😱 bugünki tahminlerime bak bakim sen yaptınmı ?

Anlamak da istemiyorum futbolu, saçma geliyor. :D Ben tahminimi yapayım, tutturayım yeter 😀 :A

Yok kız nerde her maça sıfır diyorum 😱 bugünki tahminlerime bak bakim sen yaptınmı ?
bir çok kez öyle gördüm gibi geldi bana 🙂🙂
yapamadım henüz düşünmeye fırsatım kalmıyor ev işi falan
mutfakta işlerim var yemek hazırlıkları başlıcak brazdan çıkıcam döndüğümde yapıcam tahminlerimi 7 olmadan yaparım galiba aman maç başlamadan kapanmasın 🙂🙂

Anlamak da istemiyorum futbolu, saçma geliyor. :D Ben tahminimi yapayım, tutturayım yeter 😀 :A
anlamayan erkek gördümde yanı sevmeyen pek görmedim ama tuttuğun takımı desteklemek yetiyor bence öyle deli gibi her maçı izleyip takip etmeyi bende anlamıyorum 🙂🙂

bir çok kez öyle gördüm gibi geldi bana 🙂🙂
yapamadım henüz düşünmeye fırsatım kalmıyor ev işi falan
mutfakta işlerim var yemek hazırlıkları başlıcak brazdan çıkıcam döndüğümde yapıcam tahminlerimi 7 olmadan yaparım galiba aman maç başlamadan kapanmasın 🙂🙂

anlamayan erkek gördümde yanı sevmeyen pek görmedim ama tuttuğun takımı desteklemek yetiyor bence öyle deli gibi her maçı izleyip takip etmeyi bende anlamıyorum 🙂🙂
Aynen öyle. :) :) İnşallah tahminlerim tutar bugün ya.. :A Her zaman ki gibi tamamen sallama. :A Hislerime güveniyorum. :) :)

Son düzenleme:
Puan durumu güncellendi. Bu kez sıralamada değişim var, zirve el değiştirdi.

BesaleT25
ABAY_0624
Maskeli Fedai23
OzaN23
darksaal22
halukerogluFOX22

@Maskeli Fedai @ABAY_06 @OzaN @halukerogluFOX @mrt-06 @Reytinger @berkann @eskici @Bully @BesaleT @legolas9900 @Yakamoz-Asi @38AhmetKK @gundix123 @sokak sanati @sürgünüm @darksaal @papuleoo @EnveR @Arslan Bey @Billy Kane @kvp-medya@takas@muharrems@Çiğdem-@S.G.A.T.@RüzgarGülü
@ehsan7000@gizem ak@Berk Polat@Polat Şaşmaz@emreemreu@china_shangai@eros @HeisenBerg @BuraK @xemrexxx @LeqeND KiLLeR

Puanları hazırlayan @Yakamoz-Asi'ye teşekkürler..

aa 15 olmuşum dün 4 puan aldım çok iyiydi bence :Z:Z:Z
ahhh uruguaya 2-1 dediğim gibi colombıyayada 2-1 deseydim 6 puan almış olucaktım gititm
2-0 dedim :Tyinede 4 puanla iyi bitirdim dünü 11 puanım 15 olmuş :Z:Z
futboldan anlamayanlar olarak @halukerogluFOX haluğu tutuyoruz futboldan anlamayanların lideri gibi birşey oldu haydii halukk :F

Çocukken bende böyle derdim şimdilerde futbol bağımlılık :D

Ramazan başladan oruca başlamışsın sen :D
Sen de öyle olabilir, bende bağımlılık yapmaz. :) :)

22 puanla 5.sıradayım. Bugün yaptığım tahminler tutar mı acaba, inşallah tutar da zirveye yerleşirim. :) :)

aa 15 olmuşum dün 4 puan aldım çok iyiydi bence :Z:Z:Z
ahhh uruguaya 2-1 dediğim gibi colombıyayada 2-1 deseydim 6 puan almış olucaktım gititm
2-0 dedim :Tyinede 4 puanla iyi bitirdim dünü 11 puanım 15 olmuş :Z:Z
futboldan anlamayanlar olarak @halukerogluFOX haluğu tutuyoruz futboldan anlamayanların lideri gibi birşey oldu haydii halukk :F
Çiğdem beni tuttuğun için çok teşekkürler. Lider olacağım inşallah :D Aynen anlamayanların lideri oldum o bile yeter yani dimi :D 😀

Sen de öyle olabilir, bende bağımlılık yapmaz. :) :)

22 puanla 5.sıradayım. Bugün yaptığım tahminler tutar mı acaba, inşallah tutar da zirveye yerleşirim. :) :)

Çiğdem beni tuttuğun için çok teşekkürler. Lider olacağım inşallah :D Aynen anlamayanların lideri oldum o bile yeter yani dimi :D 😀
bazı anlayanlarında lideri oldun bence
1.sıra içinde şansın devam ediyor bende arkadan gelmeye çalısıyorum 15 olmusum bende 🙂