FF Üyeleri Bir Arada Yeniden Başlıyor!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
En İyi Ben Seçerim'i aldın bir daha yayınlamadım. Diss Savaşları'nı aldın sonra Forum yenilenince olmamışlar tarihe karıştığı için programımız yılda 1 bölüme düştü :A aman aman uzak dur benden. Ben kendi yağımda kavrulmaya devam ederim :A @Tolstoyevski @MEnes @MasacRE @Sherlock

Paramparçayım... Önemli bir düzeltme yaptım...

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: MasacRE and Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
En İyi Ben Seçerim'i aldın bir daha yayınlamadım. Diss Savaşları'nı aldın sonra Forum yenilenince olmamışlar tarihe karıştığı için programımız yılda 1 bölüme düştü :A aman aman uzak dur benden. Ben kendi yağımda kavrulmaya devam ederim :A @Tolstoyevski @MEnes @MasacRE
Bunların hiçbiri benimle alakalı değil ve anlaşmamız hala geçerli tüm projelerin eTV'de olacak. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
DosiTV isimli bir kanal kurma fikri...
Sırrı çözdün :( Dizimi dosi tv için yazacaktım :A
@Dosi hanıma bakın, medya devi olacak demek... Yakışır Dosi hanıma... :A
AA dur tamam gaza geldim. Dizi yapacaksan kanal patronu olurum :F
@Araf sizide benim şuan olmayan kanalıma alayım :A
@Aserat sinirlenir şimdi ama başvuruyu nereye yapıyorum? :A
Kanal açma isteğimi uyandıran ve vesile olan Sherlock ve xdragxx size selam olsun :A
Herşey böyle başladı. İlerde paraya para demeyeceğim zamanlarda bu anıyı anlatacağım 😎 @Araf @Tolstoyevski @MEnes @MasacRE

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kanal açma isteğimi uyandıran ve vesile olan Sherlock ve xdragxx size selam olsun :A
Herşey böyle başladı. İlerde paraya para demeyeceğim zamanlarda bu anıyı anlatacağım 😎 @Araf @Tolstoyevski @MEnes @MasacRE
Bakalım belki de ilerde forumun en başarılı kanalı olacak ? Tv'nin oluşmasında ufak da olsa bir payımız olmuştur :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi