Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Tam tersi Ozan'ın en iyi olduğu konu tempo, maçların uzatma dakikalarında bile git gel yapabilen bir oyuncu. Dikine dribbling becerisi de var. Onun için en uygun lig Premier Lig. La Liga teknik beceri isteyen bir lig, Ozan'ın eksik olduğu özellikler teknik özellikler. Serie A'da da sırıtırdı bence. Gidebileceği en iyi lige gitti.
Zor o hıza yetişmesi bence. 2 ay içinde kalıp kalmayacağı belli olacaktır. Umarım güzel olur.
------

Tuncay Şanlı'yı es geçmeyelim; Middlesbrough, Stoke City ve Bolton Wanderers gibi üç Premier Lig takımında forma giydi. Kariyerinin hemen hemen beş yılını Premier Lig'de geçirdi ve Premier Lig'de 127 maç forma giydi. Emre Belözoğlu üç sezon Premier Lig'de forma giydi ve 80 maç forma giydi. Tabii Premier Lig'de en çok tutan Tugay Kerimoğlu. Genç yaşta da değil, 30'lu yaşlarda Blackburn Rovers formasını sekiz yıl forma giydi ve 292 maçta forma giydi, Premier Lig tecrübesi de 233 maç. Tabii bu üç oyuncumuz da çok büyük takımlarda forma giymemiş oyuncular olsa da, Premier Lig'de oynamaları bile başarı.

Ozan Tufan performansını geliştirdiği evrede gitti, çok daha iyi oldu aslında. Genç yaşta öyle kolay kolay adapte olamazdı, sanmıyorum. Şimdi alıştığı ortamdan fazlasıyla uzakta olduğu için sıkıntı yaşayacak tabii, adapte olursa gerisi gelecek. Belki birkaç sezon önce gitse daha iyiydi. Bir de muhtemelen takımda kalsaydı, Vitor Pereira o kiloları sebebiyle oynatmayabilirdi. İlk aşamada oynatılmaması doğal.
Tuncay Şanlı, forvet olduğu için yazmamıştım. Tugay, hepsinden üstünden kariyer olarak.

Ozan, zorlanacaktır tabi. Umarım yerleşebilir kadroya. Türk milli takımı için de kilit bir isim.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tuncay Şanlı, forvet olduğu için yazmamıştım. Tugay, hepsinden üstünden kariyer olarak.

Ozan, zorlanacaktır tabi. Umarım yerleşebilir kadroya. Türk milli takımı için de kilit bir isim.
Orta saha açısından diyorsan tabii dediğin doğru, ben genel olarak düşünmüştüm. Bir de şimdilerde Çağlar Söyüncü'yü de sayabiliriz dikiş tutturanlar arasında genel olarak.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ivan Bebek düşmesin takımlarımıza dua edelim de, maç yönetmeye devam ediyor. Genelde Hırvatistan'da takılıyor ama, azalmış gibi görev yaptığı maç sayısı. :A
İvan bebek konferans liginde yönetir İvan Bebek’e emir geldiğini söyledi UEFAdan Chealsea shaktarla karşılaşacaktık adamlar Türkiye’ye gelmek istememişler o yüzden yapmışlar

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
(5 maçta 1 galibiyet 1 beraberlik aldılar. :A)

Adana Demirspor ve Altay yıllar sonra lige dönmüş aç takımlar ve seyircileri önündeler.

Antalya ve Başakşehir, iki eski hocanın sağlam takımları.

Sivas zaten son iki yılın en taş gibi takımlarından...
5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldık. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,718
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İki ay önce saydırıyordun hocaya, şimdi değişti mi fikrin peki? En son "vardır hocanın bildiği" moduna girmiştin. :A
Kanıma girmeyi başardı yine. İlk seferinde de epey seviyordum bu adamı. Bu kez şans yanında olur inşallah. :A

Fakat endişelerim haklı çıkmaya başladı. Medya karalaması erken başladı...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kanıma girmeyi başardı yine. İlk seferinde de epey seviyordum bu adamı. Bu kez şans yanında olur inşallah. :A

Fakat endişelerim haklı çıkmaya başladı. Medya karalaması erken başladı...
Medyaya gözünü kapatıp malzeme olmadığı takdirde hiçbir şekilde engel olamaz medya. Sivri dilli bir karakteri olduğu için arada sert çıkışacak, o da bir gerçek. Hiç kimsenin anlamadığı, yorumcuların boş boş bağırdığı saçmalıklar var ama anlaşılmayan bir şey var, o da takım daha henüz oturmadı ki. Rossi ile Berisha takıma uyum sağlayamadı henüz. İkisi de bizim ligden uzak, alakasız liglerden geliyor. Gerçi Berisha'dan umudumu kesmeye başladım, Ademi potansiyeli göstermeye başladı. Ben söyleyince Ademi ile kıyaslamadığım halde laf ediyordunuz. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,718
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Medyaya gözünü kapatıp malzeme olmadığı takdirde hiçbir şekilde engel olamaz medya. Sivri dilli bir karakteri olduğu için arada sert çıkışacak, o da bir gerçek. Hiç kimsenin anlamadığı, yorumcuların boş boş bağırdığı saçmalıklar var ama anlaşılmayan bir şey var, o da takım daha henüz oturmadı ki. Rossi ile Berisha takıma uyum sağlayamadı henüz. İkisi de bizim ligden uzak, alakasız liglerden geliyor. Gerçi Berisha'dan umudumu kesmeye başladım, Ademi potansiyeli göstermeye başladı. Ben söyleyince Ademi ile kıyaslamadığım halde laf ediyordunuz. :A
Berisha maalesef @Sherlock'un balon başlığına göz kırpıyor. :A Yine de umudu kesmemek lazım Messi bile ilk üç maçında gol veya asist yapamadı. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Berisha maalesef @Sherlock'un balon başlığına göz kırpıyor. :A Yine de umudu kesmemek lazım Messi bile ilk üç maçında gol veya asist yapamadı. :A
Ben konu açmadığımda forvetler gol atamıyor benim açtığım maçta slimani hattrick yaptı yenildi Fenerbahçe @bazinga

• Üzücü
Reactions: bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ozan Tufan, Watford'un Stoke City'e 3-1 yenildiği EFL CUP maçında ilk 11'de başladı ve maçta 90 dakika forma giydi. Ozan Tufan ilk kez Watford forması giymiş oldu.

1632257937033.png

İstatistikleri:

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları