Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hollanda'da bölgesi ne durumda bilmiyorum ama Türk takımında yerler Ferdi'yi. Kenan Karaman gibi süper yetenekler varken forma şansı zor...
Stefan Kuntz da Kenan Karaman'ı oynatırsa zaten milli takımdan umudu direkt kesmek lazım. Alman ekolü getirilmeye çalışılıyor ama içinde Kenan Karaman olmaz umarım.

• Beğendim
Reactions: bazinga and 12.Adam

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hayır Beşiktaş'ta durum farklı

Nskala> Beşiktaş'taki diğer futbolcular.

Yarın stoper oynayacakmış daha önce hiç oynamamış. Allah yardımcımız olsun.
Olağanüstü durumlarda harika futbolcular ortaya çıkabiliyor, belki de o bölgede zirve bir stoper çıkacak ya da dibi görecek.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Olağanüstü durumlarda harika futbolcular ortaya çıkabiliyor, belki de o bölgede zirve bir stoper çıkacak ya da dibi görecek.
Kendi mevkisinde iyi değil geçen maçta sağbeke geçti iki tane gol yedirdi. Stoper konusunda hiç güvenmiyorum. Kaldı ki bu maçı idare etse bile Nskala'ya karşı tavrım düzelmeyecek. Beşiktaş seviyesinin oldukça altında ve gereğinden fazla süre alan oyuncu.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kendi mevkisinde iyi değil geçen maçta sağbeke geçti iki tane gol yedirdi. Stoper konusunda hiç güvenmiyorum. Kaldı ki bu maçı idare etse bile Nskala'ya karşı tavrım düzelmeyecek. Beşiktaş seviyesinin oldukça altında ve gereğinden fazla süre alan oyuncu.
O zaman geçmiş olsun, Ajax affetmez. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu Türk futbolunun özeti, sadece Fenerbahçe'nin değil. Buna Sergen de dahil ama tabii bir sezon hoş görülebilir belki şampiyon yapmasından dolayı ama diğer sezon "istifa" sesleri duyulmaya başlanır. Bir tek bu konuda Galatasaray sabır gösteriyor. :D
Sergen Yalçın'a da sabır gösterilir.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sergen Yalçın'a da sabır gösterilir.
Ben de onu diyorum, sabır gösterilir elbette ama işler sürekli kötü gitmeye başladığı zaman sabır biter. Sabrı oluşturan da şampiyon olma olayı. Sergen Yalçın bir kere o bileti aldı, takımı iyi de idare ediyor ve çok iyi bir kadro olmasına rağmen zor şartlar altında idare etmeye çalışıyor. Bunlar göze alınırsa öyle kolay kolay vazgeçilmez Sergen Yalçın'dan, özellikle de bu yıl için.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ben de onu diyorum, sabır gösterilir elbette ama işler sürekli kötü gitmeye başladığı zaman sabır biter. Sabrı oluşturan da şampiyon olma olayı. Sergen Yalçın bir kere o bileti aldı, takımı iyi de idare ediyor ve çok iyi bir kadro olmasına rağmen zor şartlar altında idare etmeye çalışıyor. Bunlar göze alınırsa öyle kolay kolay vazgeçilmez Sergen Yalçın'dan, özellikle de bu yıl için.
Öbür yılı da tamamlar.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
20210928_021249.jpg

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Öbür yılı da tamamlar.
Muhtemelen o da olur. Şampiyon yaparsan kredin de artar. Bizim Vitor Pereira'nın kredisinin artması için de şampiyon yapması gerekiyor. Aziz Yıldırım döneminde olsa direkt gönderilirdi şampiyon yapmasının ardından ama Ali Koç yönetiminde taraftar dinlendiği için kalmaya devam eder. Şampiyon yapmasa da, belki gelecek yıl da devam edilir, göreceğiz. Şartlar çabuk değişiyor bizim ülkede.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Muhtemelen o da olur. Şampiyon yaparsan kredin de artar. Bizim Vitor Pereira'nın kredisinin artması için de şampiyon yapması gerekiyor. Aziz Yıldırım döneminde olsa direkt gönderilirdi şampiyon yapmasının ardından ama Ali Koç yönetiminde taraftar dinlendiği için kalmaya devam eder. Şampiyon yapmasa da, belki gelecek yıl da devam edilir, göreceğiz. Şartlar çabuk değişiyor bizim ülkede.
Bence teknik direktör değiştirmek hatalı @Araf

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Ersun'a neden o kredi verilmedi? @xdragxx