Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Mesut zaten Alman milli takımına abone değil mi? Ferdi bizi seçmedi diye biliyorum. Sadece Serdar var galiba.
Mesut'un Türk statüsünde oynaması için bir belgesi varmış sanırım, öyle duymuştum. :A

Ferdi net değil henüz, Serdar'ı bilmiyorum. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Mesut'un Türk statüsünde oynaması için bir belgesi varmış sanırım, öyle duymuştum. :A

Ferdi net değil henüz, Serdar'ı bilmiyorum. :)
Umarım böyle bir belgenin var olduğunu iddia eden kişi Yağız Sabuncuoğlu değildir. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Mesut Türk statüsünde @emreemreu @DarkLegenD

“15 Haziran 2015 tarihinden önce başka ülke A Milli Futbol Takımlarını tercih etmiş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı futbolcular açısından Türkiye A Milli Futbol Takımında oynama uygunluğu şartı aranmaz. Türk vatandaşlığına sonradan geçen yabancılar ise Türkiye A Milli Takımının en az bir resmi müsabakasında oynadıktan sonra bu kapsamda listeye yazılabilirler.”

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İyi ki varsın Vitor hocam :A Ali Koç sözünü tutup Bielsa seviyesi getirseydi şimdi günün bir kısmında Fenerbahçe'yi takip edecektim :A Geldiğin günden beri maçları bile takip etmez oldum, transfer gelişmelerini bile takip etmiyorum :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Keith Long

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
UEFA eşleşme kurallarında değişime gitti. Galatasaray eğer ki St. Johnstone'u elerse, Avrupa Ligi Play-Off turunda Fenerbahçe ile eşleşebilecek.

Milliyet

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları. / @Tolstoyevski, @Sherlock, @Maskeli Fedai, @MasacRE, @MEnes, @Polat Şaşmaz, @Felon, @Bully, @S.G.A.T., @Frank Slade, @BesaleT ve diğer Galatasaray taraftarları.
Saçma olmuş :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
UEFA eşleşme kurallarında değişime gitti. Galatasaray eğer ki St. Johnstone'u elerse, Avrupa Ligi Play-Off turunda Fenerbahçe ile eşleşebilecek.

Milliyet

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları. / @Tolstoyevski, @Sherlock, @Maskeli Fedai, @MasacRE, @MEnes, @Polat Şaşmaz, @Felon, @Bully, @S.G.A.T., @Frank Slade, @BesaleT ve diğer Galatasaray taraftarları.
Yenişemeyip birlikte elenirler ve Türk takımlarının başarısızlığını imkansızlıklar içinde dahi devam ettirirler...

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061

Milliyet

Bundan 7-8 sene önce bu forumda acaba şampiyonlar Ligi yarı final ya da çeyrek finalinde karşılaşabilirler mi diye konuşurduk. Konu nerelere geldi...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Araf

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Milliyet

Fener'e en az 3 fark atarız :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Milliyet

Ancak o eşleşme olursa bir Türk takımı gruplara kalır :A Tabii Avrupa Ligi, Şampiyonlar Ligi kadar zorlu değil ama yine de bizim takımlar geçemezler orayı da :A
------

Fener'e en az 3 fark atarız :A
Goller : Berkan Kutlu, Aytaç Kara, Ömer Bayram...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ancak o eşleşme olursa bir Türk takımı gruplara kalır :A Tabii Avrupa Ligi, Şampiyonlar Ligi kadar zorlu değil ama yine de bizim takımlar geçemezler orayı da :A
------

Goller : Berkan Kutlu, Aytaç Kara, Ömer Bayram...
Fenerbahçe - Galatasaray derbisi olur, ortalık bir güzel karışır. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Fenerbahçe Beko hakkında da konuşalım. Şu anda Igor Kokoskov ile yollar ayrıldı, yerine de üç yıllığına Alexander Djordjevic geldi. Obradovic'ten sonra Kokoskov, Kokoskov'dan sonra da Djordjevic geldi. Üst üste üçüncü Sırp çalıştırıcı gelmiş oldu.

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları.

• Beğendim
Reactions: eskici and 12.Adam