Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Beşiktaş taraftarısın hani, Fenerbahçe ile oynayacağı maçta Mesut Özil'i izleme fırsatı bulacaksın. Bunu diyorum bunu. Beşiktaş taraftarlığından istifa ettiysen ayrı konu. :A
15. dakikada soluk soluğa kalıyor, nesini izleyeyim. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İzlediğin zaman görürsün, dediğim gibi eğer takım değiştirmediysen ya da Beşiktaş'ı bırakmadıysan diyelim. :A
Ben zaten Fenerbahçe maçlarını izliyorum ki. :A Zwolle maçını izledim, dibinden geçen topa temas edecek dermanı yoktu. :D

• Güldürdün
Reactions: Araf

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu adamlar yine transfer yapmayı unuttu galiba. Ligler başlayacak hala ortada hiçbir şey yok. :(
Gönderilecek oyuncular belirlensin önce de, sonrasında transfer yapılır zaten. Teknik direktör çok geç açıklandı, oyuncuların gidişi de çok geç oluyor, haliyle transfer de çok geç yapılıyor. Birkaç transfer daha yaparız garanti olsun diye ama gideceklerden sonra.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu akşam 19.00'da Fenerbahçe, Ukrayna ekibi Dinamo Kiev ile karşılaşacak. Ukrayna Premier Ligi çoktan başlamış durumda, yani Dinamo Kiev bize göre daha hazır durumda. Dinamo Kiev, milli takımımızı da çalıştıran Mircea Lucescu'nun Ukrayna'ya gittiği ilk döneminde üç kupayı birden kaldırdığı da bir takım. Kısacası hazır bir ekiple karşılaşaağız ve hazırlık maçı anlamında gerçek bir takımla karşılaşacağız. Kendimizi görmek açısından önemli bir karşılaşma olacak. Maç, TRT Spor'da yayınlanacak.

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları.

• Beğendim
Reactions: eskici and Dosi