Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Bu Vitor her hazırlık maçına da aynı 11 ile çıkıyor. Sanırım belirledi 11'ini. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Savunmada açık veriyoruz, üçlü savunma düzeni tam oturmadı. Hücumda organize gidiyoruz, ön alanda baskı yapıyoruz ama devamı gelmiyor. Kısacası tam oturmadı sistem ama oturursa iyi olabilir gibi. Çok gol yiyebiliriz ama çok gol de atabiliriz. Savunma olayını oturtursak gol yemeyi azaltabiliriz tabii ki.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu takıma bir stoper, iki de kanat bek gerekiyor, orası kesin. Diğer türlü bu sistem zor oturur, zor tutar.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
Fener'in 3-4-3'ü cidden beğenmedim. Önceki maçlarda iyi gözükmüşlerdi ama sağlam bir takım 30 dakikada yamulttu. Özellikle FB'nin bitiremediği her pozisyon kalesine 6'ya 3 yakalanarak geri dönüyor. Sürekli geride eksik yakalanıyorlar. İleride de çoğalamıyorlar. Nerede hacı bu adamlar?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu arada Gustavo abim kaptan olmuş, hak ediyor abim, helal abim sana. Yakışmış kaptanlık.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Fener'in 3-4-3'ü cidden beğenmedim. Önceki maçlarda iyi gözükmüşlerdi ama sağlam bir takım 30 dakikada yamulttu. Özellikle FB'nin bitiremediği her pozisyon kalesine 6'ya 3 yakalanarak geri dönüyor. Sürekli geride eksik yakalanıyorlar. İleride de çoğalamıyorlar. Nerede hacı bu adamlar?
Bu yorumdan bir dakika sonra gol geldi. :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Vitor Pereira lobi üyesi sonunda foruma damladı. Özledik reis. :A
Valla ben de özledim, kısa süreli giremedim zaten pek gündem de yoktu :A

Takım taş gibi oynuyor Dinamo Kiev maçında üstelik sistem daha tam oturmadı ve takviyeler gelecek. Umut veriyor takım oldukça.
------

Yamultma az olmuş ya, yok ezdiler bizi perişan ettiler, süründürdüler yerlerde.

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Valla ben de özledim, kısa süreli giremedim zaten pek gündem de yoktu :A

Takım taş gibi oynuyor Dinamo Kiev maçında üstelik sistem daha tam oturmadı ve takviyeler gelecek. Umut veriyor takım oldukça.
Bildirimlerin yarısı benden gelmiştir. Fenerbahçe konularına etiketledim sürekli. :A

Oynuyor oynamasına da, bir stoper ve iki de kanat bek lazım sanki. Osayi ve Ferdi hızlı oyuncular da, savunmaları zayıf. Özellikle Ferdi'nin savunması zayıf, ayakta kalamıyor. Osayi hızıyla bazen açıkları kapatır belki ama yine de o da sıkıntı. Taktiğin bu sıkıntısı var, kanat var takımda ama kanat bek yok. Novak ile Nazım'ı denese, onlar da kanat bek olarak verim olabilir mi bilemedim. Novak'ı stoper deniyor şu anda ama stoper olmaz. Nazım'dan belki olur, o da belki, savunma yönü var en azından. Kısacası üç takviye gelebilir belki.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Golleri izlememiştim. Tekrara baktım. Mesut harika bir asist yapmış :bhr:

• Beğendim
Reactions: Araf

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bildirimlerin yarısı benden gelmiştir. Fenerbahçe konularına etiketledim sürekli. :A

Oynuyor oynamasına da, bir stoper ve iki de kanat bek lazım sanki. Osayi ve Ferdi hızlı oyuncular da, savunmaları zayıf. Özellikle Ferdi'nin savunması zayıf, ayakta kalamıyor. Osayi hızıyla bazen açıkları kapatır belki ama yine de o da sıkıntı. Taktiğin bu sıkıntısı var, kanat var takımda ama kanat bek yok. Novak ile Nazım'ı denese, onlar da kanat bek olarak verim olabilir mi bilemedim. Novak'ı stoper deniyor şu anda ama stoper olmaz. Nazım'dan belki olur, o da belki, savunma yönü var en azından. Kısacası üç takviye gelebilir belki.
Hoca bir tane hızlı stoper istiyor. Caulker'ı keşke almasaydık, hocadan görüş almadan aldık elde patladı. Vitor hiç tutmuyor onu çok yavaş bir stoper olduğundan. Bir stoper ile bir sol kanat bek kesin alırız, forvet de alınır üç transferle kaparız gibi gözüküyor transfer dönemini. Sağ tarafı Osayi/Nazım bir şekilde idare edeceğiz artık.

Ozan ve İrfan'ın toparlanması gerekiyor. Ozan'da hiç o ışığı göremiyorum ama umarım beni haksız çıkarır. Bana kalsa teklif varsa satarım 5-6'ya bile.

Bu arada yavaştan Pereira saflarına geçiş başlamış forumda. :A Biz dedik ama bunları. Vitor cidden iyi hoca, güveniyorum ben. Forumu da ikna etmeye başladı. Henüz daha başlamadık bile...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hoca bir tane hızlı stoper istiyor. Caulker'ı keşke almasaydık, hocadan görüş almadan aldık elde patladı. Vitor hiç tutmuyor onu çok yavaş bir stoper olduğundan. Bir stoper ile bir sol kanat bek kesin alırız, forvet de alınır üç transferle kaparız gibi gözüküyor transfer dönemini. Sağ tarafı Osayi/Nazım bir şekilde idare edeceğiz artık.

Ozan ve İrfan'ın toparlanması gerekiyor. Ozan'da hiç o ışığı göremiyorum ama umarım beni haksız çıkarır. Bana kalsa teklif varsa satarım 5-6'ya bile.

Bu arada yavaştan Pereira saflarına geçiş başlamış forumda. :A Biz dedik ama bunları. Vitor cidden iyi hoca, güveniyorum ben. Forumu da ikna etmeye başladı. Henüz daha başlamadık bile...
Hocadan önce aldığımız için öyle oldu o. İyi stoper ama hocanın sistemine uymuyor. O kadar gündeme geldi, sonunda aldık ama onda da oyuncu, hocanın sistemine uymadı. Zanka da ağır bir stoper mesela, o da sıkıntı. Bence Nazım'ı stoper olarak da deneyebilir. Savunma yönü daha ağırlıklı, Novak'a göre çok daha iyi stoper olabilir. Tabii kesinlikle elden gidecek oyuncularla transfer yapılacaktır.

Ozan'ı satsak daha iyi olur, çünkü bu saatten sonra zor olur satılması. Tam da uygun yaşlarında gitmiş olur giderse.

Vitor Pereira zaten iyi bir hoca da, işte ön yargılı yaklaşıldı. Gitmeden önce taktik değiştirdi ama pek de fayda etmedi. Belki devam etseydi şimdiye otururdu taktiği, iyi de sonuç almaya başlardık. Tek sıkıntı takıma dair, kondisyon konusunda sıkıntı var gibi. Tabii lig başlayınca kondisyon tutulur, o sorun değil, yani umarım tutulur. Gerçi daha çok Mesut Özil'in kondisyonu sorunlu gibi durdu özellikle, çok yoruldu. :D

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg