Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Aynen evde 1-0 deplasmanda 4-1 ne güzel tokatlamış :A
Tamam Ivan Bebek katletti de adil hakem olsa turu geçeceğimizin garantisi yoktu.
Eee o 4-1'i bizi ezerek mi yaptılar? :A Penaltı + kırmızıya kadar maç 1-1 zaten. O tur net bizdeydi adil hakem olsa.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ya eski defterleri açmayım diyorum da gelse %100 şampiyon yapar bu adam :A Bir mucize olsa ama ihtimal %1 bile değil tabii.....

• Üzücü
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ya tabii ki verebilir ama bonservis verdiğin bir oyuncuya imza parası vermek nedir?
O dönem Elif'ten iyi para almıştık. 2 senede en az 1 şampiyonluk alsak bunlar konuşulmayacaktı çünkü Gustavo başrollerden bir tanesi olacaktı :A
18-19'da öyle facia bir sezon geçirdik ki Gustavo gibi bir komutan şarttı ve ona verilen paraya acımamak lazım şartlar onu gerektiriyordu.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Euro 2020 yaklaşıyor ve içimde gram heyecan yok :A Milli duyguları düşük biri de değilim normalde ama konu milli takım olunca nedense beni pek çekmiyor :A
Ah şimdi Fenerbahçe'nin bir derbisi olsa maç saati gelmezdi. Özledik şaka maka sjkgkskj

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Euro 2020 yaklaşıyor ve içimde gram heyecan yok :A Milli duyguları düşük biri de değilim normalde ama konu milli takım olunca nedense beni pek çekmiyor :A
Ah şimdi Fenerbahçe'nin bir derbisi olsa maç saati gelmezdi. Özledik şaka maka sjkgkskj
Neden acaba?Başında Ersun Hoca yok mu? :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hainler birer birer ortaya çıkıyor... 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İmza. Uğurcan hata yapsa da keyiflensek. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and mesmeso

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Trollse komik değil, troll değilse de komik değil.
Yok troll değil. Altay'ın fotoğrafına bile tahammül edemeyen bir kitle var. Paylaşılan beş futbolcu var bir gönderide işte turnuvaya hazırız cart curt twiti altında Trabzonlular Altay'a demediğini bırakmamış. Bu güruh mutlu olmasın ben mutlu olurum.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Yok troll değil. Altay'ın fotoğrafına bile tahammül edemeyen bir kitle var. Paylaşılan beş futbolcu var bir gönderide işte turnuvaya hazırız cart curt twiti altında Trabzonlular Altay'a demediğini bırakmamış. Bu güruh mutlu olmasın ben mutlu olurum.
Peki bu olayın sorumlusu Trabzonlular mı yoksa gereksiz bir şekilde sırf oynadığı takımdan dolayı milli takımın 3. kalecisini ön plana çıkartmaya çalışan kişiler mi?