Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Güldürdün
Reactions: Araf and 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,432
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Abarttıkça abartıyorlar. :A
fenerbahçe önce irlanda takımları shamrock roversın borcu 1 milyon euro maçlar shamrock rovers tv de fenerbahçe tv de de shamrock roversın maçları yayınlanabilir @bazinga
------

shamrock roversla fenerbahçe sponsor olursa ve irlandadan sponsorlar lazım @emreemreu

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,432
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Uzun zamandır bu kadar övülen bir isim görmemiştik yerli isimlerden, abartılsın sorun değil. :A 30 yaşın üstünde olan Burak Yılmaz övüleceğine, 17 yaşındaki genç oyuncumuz övülsün. :A
Böyle teknik direktör değiştire değiştire olmaz Löw de eski zamanda kaldı genç bir teknik direktör lazım yeni nesile uyan teknik direktör olması lazım Keith Long Vinny Perth Stephen İreland Stephen Bradley bunlar olmalı @Araf

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,432
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fenerbahçe kazansın reis.
Artık ben yokum gidiyorum forumdan görüşürüz
Bende 4 mayıs gibi irlandaya gideceğim bohemian dublinin teknik direktörü dublin derbisinde 12 tane yedi Shamrock roverstan adam garip teknik direktör sekizinci olmuş başta 2020 de ikinci olmuşlar ama lig öyle tescil edilmiş @12.Adam @xdragxx adamlar 2014 ten 2024 e kadar anlaşmış ismi keith long @bazinga

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Hasss hadi be. :A Son birkaç yıldaki en kötü kararlardan iki tanesi Mesut Özil'i transfer etmek ve bu kadro dışı bırakma kararının bu kadar geç alınmasıydı. Malesef ki kulübün aklı başına gelmiş, hem Mesut'u hem de Ozan'ı kapının önüne koymuş. Bu, gelecekteki olası başarıların inşasındaki temeldir. Beyler, Ali Koç'un çıkıp "Hata yaptım, ikisini de kadroya alıyorum ve kulübün anahtarlarını onlara teslim ediyorum..." demesi için tarihin en büyük sinerjisini oluşturmalıyız... @mesmeso @Tolstoyevski @MEnes @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock @Gerekli24

Son düzenleme:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Hasss hadi be. :A Son birkaç yıldaki en kötü kararlardan iki tanesi Mesut Özil'i transfer etmek ve bu kadro dışı bırakma kararının bu kadar geç alınmasıydı. Malesef ki kulübün aklı başına gelmiş hem Mesut'u hem de Ozan'ı kapının önüne koymuş. Bu, gelecekteki olası başarıların inşasındaki temeldir. Beyler, Ali Koç'un çıkıp "Hata yaptım, ikisini de kadroya alıyorum ve kulübün anahtarlarını onlara teslim ediyorum..." demesi için tarihin en büyük sinerjisini oluşturmalıyız... @mesmeso @Tolstoyevski @MEnes @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock @Gerekli24
@DarkLegenD'i görüp troll haber sandım ama gerçekmiş. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860

Hasss hadi be. :A Son birkaç yıldaki en kötü kararlardan iki tanesi Mesut Özil'i transfer etmek ve bu kadro dışı bırakma kararının bu kadar geç alınmasıydı. Malesef ki kulübün aklı başına gelmiş hem Mesut'u hem de Ozan'ı kapının önüne koymuş. Bu, gelecekteki olası başarıların inşasındaki temeldir. Beyler, Ali Koç'un çıkıp "Hata yaptım, ikisini de kadroya alıyorum ve kulübün anahtarlarını onlara teslim ediyorum..." demesi için tarihin en büyük sinerjisini oluşturmalıyız... @mesmeso @Tolstoyevski @MEnes @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock @Gerekli24
Mesut'un kadro dışı bırakılması Türk milleti, Türk devletine ve Türk bayrağına yapılmış bir hakarettir. Milli sorun haline gelen bu duruma derhal el atılmalı.

• Harika
Reactions: DarkLegenD

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,432
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sportif müdür sportif direktör protokol müdürü futbol müdürü futbol müdür yardımcısı video analisti maç analisti oyuncu antrenörü oyuncu izleme antrenörü genç gelişim müdürü ve yardımcısı protokol müdür yardımcısı futbol yönetim kurulu üyesi taraftar seçecek ekibini başkanın başkanıda divan fenerbahçe anonim şirket olduğu için fenerbahçede senatoyu ve ekibinide taraftar belirlesin
Fenerbahçe maçları alsın kendi maçlarını 5 euroya satsın aylık @12.Adam
------

İrlandada böyle hatta irlanda takımı limited şirket dublinde halk belirliyor senatosunu shamrock roversın gizli toplantı yapma hakları var adamların @12.Adam @Yakamoz-Asi @HeisenBerg
------

@emreemreu
------

@xemrexxx

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Hasss hadi be. :A Son birkaç yıldaki en kötü kararlardan iki tanesi Mesut Özil'i transfer etmek ve bu kadro dışı bırakma kararının bu kadar geç alınmasıydı. Malesef ki kulübün aklı başına gelmiş, hem Mesut'u hem de Ozan'ı kapının önüne koymuş. Bu, gelecekteki olası başarıların inşasındaki temeldir. Beyler, Ali Koç'un çıkıp "Hata yaptım, ikisini de kadroya alıyorum ve kulübün anahtarlarını onlara teslim ediyorum..." demesi için tarihin en büyük sinerjisini oluşturmalıyız... @mesmeso @Tolstoyevski @MEnes @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock @Gerekli24
Tam da @xdragxx in gidişinin ardından geldi bu haber :A Burada olsaydı bu duruma küfür edip öyle banlanırdı Aykut hocam :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Tam da @xdragxx in gidişinin ardından geldi bu haber :A Burada olsaydı bu duruma küfür edip öyle banlanırdı Aykut hocam :A
Talisca > Mesut :A Fenerliler ağlasın :A