Fenerbahçe - Galatasaray | Türkiye Kupası Final Maçı| Haber ve Yorumlar

80 M Verip Sezonu 0 Kupayla kapayan takıma FENERBAHÇE
Borç batağında sezonu son 5 hafta mükemmele yakın top oynayıp yinede avrupa cezasını indirip FENERBAHÇEDEN Kupa alan takıma ise GALATASARAY denir
‪#‎KupaBeyi‬

Varol GALATASARAY Varol

Adamları bi avrupa kupasına yollamadığımız kalmıştı o da oldu.

yazıklar olsun. RvP çıkıyor, Alper çıkıyor, Volkan Şen, Nani, Josef 90 dk. oynuyor böyle bişey olamaz. Ayrıca Hasan Ali adamın dibisin...

Ucunda kupa varsa o maçı Galatasaray alır bu kadar basit. En kötü zamanımızda da kupasız kapamadık sezonu helal olsun gurur duyuyorum takımımla.

Futbol kültürü ne kadar saçma bir şey aslında. Düşünsenize 90 dakika boyunca bir topun peşinde koşan adamlar ve televizyonları başında adeta çılgına dönen insanlar. Sahaya atılan meşaleler, kırmızı kartlar, sarı kartlar. Adına da Futbol demişler işte. :A

Aziz? Para? 70.000.000? €uro? 800.000? 4Yıldız? Forma? 3te0? ***?

aga fenerin kupası var lütfen

13245279_1251840231501421_1094391262661959235_n.jpg

Galatasaray'a 2 sene UEFA'dan men cezası çektireceğiz diyen Fenerliler yine hüsrana uğradı. :A Şu ölü halimizle bile bu sezon Fener'e kaybetmedik, Türkiye kupasını aldık helal olsun Aslanlara. :D

Kupa demek Galatasaray demektir, bu böyle biline. :D

@Doğu :A

Töbe yarabbim kaç tane kupa var piyasada (b)

Superligin yanında bide bu mu var ? Superlig neden daha önde gibi (b)
Bide avrupa maçlarımı var (b)

Boşuna dememişler tarih tekerrürden ibarettir. 'Her Mayıs Size Bizi Hatırlatır' [emoji2] resmen kupa canavarı olduk çıktık piyasaya [emoji2]

galatasaraya forumda tutanlara tebrikler 😉

fenerbahçeye gıcık oluyorum ben :A