TVen FavoriForumum İtirafları 4.Bölüm

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
şemame şemame şemame buke :kiki: orçun reyiz gel halaya hobaaa :kiki:

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İtiraf 1 : Nedense ben de @XanTier olduğunu düşünüyorum. :D

Üyelik gerektiren bütün sitelere üye olduğum nickim aynıdır. Ancak kalıcı olacağım yerlere mevcut nickimle üye olurum. Bu sitede kalıcı olacağımı düşünmediğim için her zamanki nickimi kullandım kayıt olurken. Kalıcı olacağımı anladığım zaman yeni hesap açtım. Yani ban yememiş bir yan hesabım var. :J

Kimden: Anonim

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2 : @yatutarsa mı acaba? :D

Gülşen'e aşığım. :biggrin:

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 5 : Merak ettim. :D

Forumda emekliliğe ayrılıyorum çok yakında.

İtiraf 6 :
Kim demişse doğru demiş. :D
Kurtlar Vadisinin insanlar üzerinde garip etkisi var.Sanki onu izleyenler sadece onlarin dediginin dogru oldugunu dusunuyor.

İtiraf 7 :mad:Yakamoz-Asi
Ben aslında sıkı bir Kurtlar Vadisi Pusu fanıyım fakat bunu forumda hiç açıklamadım.Bir süre daha açıklamayacağım.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
1. itiraf Forumdash'tan gibi geliyor bana nedense. Hatta onun nickine itafen açılan bir site bile var. :F

Yalaaan büyük iftira :F:F Dava acıcam sana :X O forumu bende biliyorum hatta burayı keşfettikten sonra keşfettim.Öyle bir forum oldugunu bilseydim oraya saklardım nikimi :X

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,467
Puanı
561
@berkann yakamoz asi zaten vadici olduğunu söylüyor yanlış hat :D İtirafı yapan bu kişi çok belli forumda konuşmalara dikkat et sen anlarsın... :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
@berkann yakamoz asi zaten vadici olduğunu söylüyor yanlış hat :D İtirafı yapan bu kişi çok belli forumda konuşmalara dikkat et sen anlarsın... :)

Hmmm kimmiş acaba? :D Aklıma hiç saklayan birileri gelmiyor. Kim neden izlediği diziyi saklasın ki? :D
İtiraf 6 bomba :D Sence o kim? :D

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,467
Puanı
561
Benim tahminlerimin aynısını yapan kişi kim acaba arasam bulurum o halde :D

Zaten seninkinin 1-2 tanesini değiştiriyor dediği gibi bariz ortada adam sen konuya bak :D

- - - Ekleme - - -

Hmmm kimmiş acaba? :D Aklıma hiç saklayan birileri gelmiyor. Kim neden izlediği diziyi saklasın ki? :D
İtiraf 6 bomba :D Sence o kim? :D
Senin olma ihtimalin %60 yakupun olma ihtimali %45 :) benim oranlar kötü ama olsun anladın sen :D

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,467
Puanı
561

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
İtiraf 1 : Nedense ben de @XanTier olduğunu düşünüyorum. :D

Üyelik gerektiren bütün sitelere üye olduğum nickim aynıdır. Ancak kalıcı olacağım yerlere mevcut nickimle üye olurum. Bu sitede kalıcı olacağımı düşünmediğim için her zamanki nickimi kullandım kayıt olurken. Kalıcı olacağımı anladığım zaman yeni hesap açtım. Yani ban yememiş bir yan hesabım var. :J

Niye herkes benim olduğumu düşünüyo :X

Forum İstatistikleri

Konular
170,491
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin