TVen FavoriForumum İtirafları 4.Bölüm

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
561
revan da itiraf ayağına herkesin gizlisi öğreniyo he keşke ben açsaydım bu konuyu ama bana yollamazlardı bazıları :kiki:

- - - Ekleme - - -

hay :kiki: yok aga öyle biri :D

Sen dalga geçerdin itiraf yollayanlarla :)

Vardır mutlaka :D

- - - Ekleme - - -
@yakup09 6.itirafı sen mi yazdın ? :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Buldum. 7. İtirafı nasıl bulacağımızı :D

Bütün fragman konularını incelersek eğer gerçekten Vqdici biri varsa her fragman veya bölüm yorumları konusunu istisnasız tıklamıştır :D

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
561
Buldum. 7. İtirafı nasıl bulacağımızı :D

Bütün fragman konularını incelersek eğer gerçekten Vqdici biri varsa her fragman veya bölüm yorumları konusunu istisnasız tıklamıştır :D

Editörlerde konuyu görüntüleyen üyelerin adları gözüküyor mu ?

- - - Ekleme - - -

biraz geçerdim belki :kiki:
Fenasın sen :D hatta birazda sen uyarlardın güzel olurdu :D Durun revanı protesto edelim sen başlat konuyu :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
mesela vadi aleyhine itirafları paylaşmazdım hep aynı kişiler yazıyo bende onların diziye yazacam ama gerek yok reytinglerimiz yetiyo cevap için :D

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
561

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
editör olursun aga kolay o herkes editör oluyo ama ben olamadım bi kez aday oldum almadılar :kiki:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059

takma bu kadar. Ben 20 konu acayim diye ne zorluklar cekiyorum :) en iyisi yine uyelik. Hur'sun :)
aga ne takması ben mod olmak falan istemiyom zaten kaç kez söyledim bunu hee onlar beni almaz alsalarda ben mod falan olmam onla mı uğraşacam editör olmak istemiştim tek nedeni kafama göre konu açabilmek onayla uğraşmamak yoksa yöneticilik falan takmam :kiki:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,200
Puanı
1,061

aga ne takması ben mod olmak falan istemiyom zaten kaç kez söyledim bunu hee onlar beni almaz alsalarda ben mod falan olmam onla mı uğraşacam editör olmak istemiştim tek nedeni kafama göre konu açabilmek onayla uğraşmamak yoksa yöneticilik falan takmam :kiki:

ben onaylarim konulari sen ac :)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
561

Onlar seni taksınlar demi yani :D Tmm gaza gelip ceza alma şimdi :D

- - - Ekleme - - -

aynen sen mod olduğunda çok değişmiştim iyi ki bıraktın böyle daha iyi aga bence kafamıza göre :D
Doğrudur sana ceza alma diyodum hep almıdoun sende seni zorla zaptediyodum :D :F