Fav10 Yeniliklerle 12 Yaşında!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet onlar iPhone'dan gönderdiklerimdi. :D Şimdi nasıl gözüküyor biraz öncekiler?
Bi de bildirim geldiğini anca yukarda o 3 çizgi varya onu kaydırinca görebiliyorum. Biraz mobil kısmı sıkıntılı olacak galiba ama alışırız.
Smile gelince:
aslında ilki aynı böyleydi ama sonra çarpıya dönmüştü Şimdi böyle görunüyorlar:
6449964501

• Beğendim
Reactions: bazinga

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu emoji olayında da bana bu ":A" yeter de artar bile. Whatsapp'da falan da bir ton emojiden ancak birkaç tanesini kullanıyordum, burada da öyle olur. Ama değişik emojileri sevenler için hayırlı olsun :A

• Beğendim
Reactions: MEnes

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu emoji olayında da bana bu ":A" yeter de artar bile. Whatsapp'da falan da bir ton emojiden ancak birkaç tanesini kullanıyordum, burada da öyle olur. Ama değişik emojileri sevenler için hayırlı olsun :A
Ya sen niye bu kadar değişime kapalı bir insansın? :A

3 tane süper moderatörlük koltuğu boşalmış. :A Sen, ben ve @Maskeli Fedai hak ettiğimizi sonunda alacağız demektir bu. :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya sen niye bu kadar değişime kapalı bir insansın? :A

3 tane süper moderatörlük koltuğu boşalmış. :A Sen, ben ve @Maskeli Fedai hak ettiğimizi sonunda alacağız demektir bu. ?A
Şimdi koskoca süper moderatör olacağız sonuçta gereksiz sululuklara gerek yok bir emoji kafi :A (sanki bu kullandığım emoji çok ciddi de :A )

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çalışma için eline sağlık @OzaN bence en büyük eksiklik nicki halen eskisine getirmemiş olman olmuş :A

Siteye gelirsek eskisi daha iyiydi ve göze daha ferah geliyordu, yeni hali ise dar alana sıkışmışız hissi uyandırdı, sadece mesajlaşma forumları gibi geldi göze yani ama ben eski kafalı ve yeniliğe mesafeli biri olduğum için zamanla göz de gönül de alışır herhalde tıpkı zamanında getirilen emoji oylamalar gibi. ?

Fakat getirilen yenilikler çok kullanımlı kılmış ortamı hele yazıyı kaydetme (tam bulamadım gerçi onu) ve emoji özgürlüğü. Aynı zamanda mobildeki durum güncellemeleri kısmı dönemini de bitirmiş tabi, yine olsa da eskisinden daha dar ve kısıtlı alanda ve görebilmek için ekstra pencere atmak gerekiyor.

Emoji oylamalarında güldürdün kısmında “?” emojisi daha yakışabilirdi. ? Şimdi özgürce emojileri test etme zamanı:

?☠️?????? ?

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayırlı olsun, ortam biraz resmiyete dönmüş gibi duruyor ama alışacağız inşallah. Telefon uygulaması en güzeli olmuş, eskiden bayağı sorunluydu bana göre. Yazması ayrı sıkıntıydı, girmesi ayrı sıkıntıydı.

Genel görünümü beğendim de dediğim gibi anca alışırız. Nice yıllarımıza inşallah. :)
Basılı tutunca emojiler geliyormuş. Güzel olmuş bence eskisi milattan önce kalma gibiydi. :A Hayırlısı olsun forumumuz adına, aktif olmaya karar verince Ozan bana böyle bir jest yaptı zaar. :A

Bu arada forumunuzun yeni yaşını kutlarım. Dilerim bu atmofer hiç bozulmaz, ülkemizde çoğu şeyin eski tadı kalmamışken geçmişe bu kadar özlem duyurulurken bu sıcaklığı ve samimiyeti en azından burada muhafaza edelim..

Bu arada co admin olan arkadaşlarımı da kutlarım. :D
Bu reaction kısmı ne :F
Ben beğendin çok cool durmuş. :A Alışmak biraz zor olur ama alışınca da severiz. 12.yılımız kutlu olsun. :Z

Emojilere inanılmaz sevindim. ?:hearteyes::kissingheart:☺?:smilingimp::hearteyecat::coldsweat:?:fearscream:??????????????
Takas yine sinirlenecek :F destere forumu başka yere götürmüşler diye şaşkın fok gibi kalacak öyle :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa çok değişik olmuş eski yeni sisteme zor alışmıştım zaten :A

Ama 12 yıl çok önemli bir yıl bunun 5 yılını dolu dolu hiç ayrılmadan burada yaşamaktan mutluluk duyuyorum sanırım forumda süre olarak kim en çok kalmış diye bakarsak ilk 3 de olurum gibi :A

@bazinga a teşekkürler tekrardan bu ikinci aile çatısı için ayrıca @Yiğitt @xBUGRAx @Aserat hak ettiler @Harunnn60 da inş olur ileride :bhr::bhr::bhr:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa çok değişik olmuş eski yeni sisteme zor alışmıştım zaten :A

Ama 12 yıl çok önemli bir yıl bunun 5 yılını dolu dolu hiç ayrılmadan burada yaşamaktan mutluluk duyuyorum sanırım forumda süre olarak kim en çok kalmış diye bakarsak ilk 3 de olurum gibi :A

@bazinga a teşekkürler tekrardan bu ikinci aile çatısı için ayrıca @Yiğitt @xBUGRAx @Aserat hak ettiler @Harunnn60 da inş olur ileride :bhr::bhr::bhr:
Sende bacım. Hep beraber.??❤❣

• Harika
Reactions: Çiğdem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
"Mobil desteğimiz arttı. Artık telefondan mesaj yazarken emojileri de kullanabileceğiz. Bu çağda olmaması ayıptı, çözülmüş oldu."

Hiç Bilgisayar kullanmayan biri olarak en çok bu özelliğe sevindim sanırım. :Z Emeğine sağlık @bazinga.

Benim MusicSurvivor etiketim de bi hayli değişmiş. :A @Harunnn60

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
"Mobil desteğimiz arttı. Artık telefondan mesaj yazarken emojileri de kullanabileceğiz. Bu çağda olmaması ayıptı, çözülmüş oldu."

Hiç Bilgisayar kullanmayan biri olarak en çok bu özelliğe sevindim sanırım. :Z Emeğine sağlık @bazinga.

Benim MusicSurvivor etiketi de bi hayli değişmiş. :A @Harunnn60
Çook cool durmuş etiketin seninde. ❤?? Baya yakışmıış. :A

• Harika
Reactions: kerem