Fav10 Yabancı Dizi İzleme Ekibi

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
bilim-kurgu-yabanc%C4%B1-dizi-onerileri.jpg

Bu projeyi keşke yaz başında yapsaydım diyordum ama bayram sonrası da herhalde uygun olur diye düşünüyorum. Peki ne yapacağız?

- Hep birlikte bir dizi belirleyeceğiz bu komedi de olabilir aksiyon da fantastik de bilim kurgu da hepimizin ortak noktada buluşacağı bir iş olacak.
- Her hafta en fazla 3 bölüm izlemek şartıyla konular açılacak (eş zamanlı ilerlemeye dikkat edeceğiz) bölüm puanlaması yapılacak ve sezon içerisinde örneğin 13 bölüm varsa bir dizinin 13 bölümün de puanlaması çıkmış olacak yani en iyi bölüm ile en kötü bölümü belirleyeceğiz tıpkı IMDB'deki gibi... Örneğin:
1x1 (Ortalama: 8.75 Puan)
1x2 (Ortalama: 9.02 Puan)
- Dizideki karakterleri oylayıp en iyi karakteri belirleyeceğiz.
- Diziyle ilgili görsel ve video paylaşımı yapıp yorumlayacağız.
- Dizi hakkında tahminlerde bulunup analiz yapacağız.

Kimler ekibe katılmak ister?

--- EKİP ---
  1. mrt-06
  2. Yiğitt
  3. xBUGRAx
  4. DarklegenD
  5. xemrexxx
  6. Çiğdem-
  7. MasacRE-
  8. turkuazz
  9. denizz19
  10. bazinga
  11. Arslan Bey
  12. vadikızı
  13. Sherlock
  14. dreamy
  15. ozgur2113
  16. MEnes
  17. Billy Kane
  18. serhatt
  19. cookies
  20. dizi kolik
  21. sokak sanati
(Konudan talep oldukça eklenecek)

Son düzenleme:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Benim zaten şu an takip ettiğim 2 dizim var ya La Casa De Papel ve Black Mirror 4. sezona başladım. Ama tür olarak benim beğenebileceğim bir türde olursa eşlik edebilirim fakat yorumlamayı hiç sevmiyorum ben dizi veya film konusunda biliyorsundur kankee @mrt-06 sen. :F Breaking Bad veya Prison Break düşünüyordum aslında, öneri olarak yapabilirim de izlemiş olanlar olabilir hatta ihtimalin dışında vardır yani. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Benim zaten şu an takip ettiğim 2 dizim var ya La Casa De Papel ve Black Mirror 4. sezona başladım. Ama tür olarak benim beğenebileceğim bir türde olursa eşlik edebilirim fakat yorumlamayı hiç sevmiyorum ben dizi veya film konusunda biliyorsundur kankee @mrt-06 sen. :F Breaking Bad veya Prison Break düşünüyordum aslında, öneri olarak yapabilirim de izlemiş olanlar olabilir hatta ihtimalin dışında vardır yani. :A
Çok uzun yorıma gerek yok zaten kanke içinden geldiği kadar yazarsın. :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Çok uzun yorıma gerek yok zaten kanke içinden geldiği kadar yazarsın. :A
İyi bakalım, gidene kadar işte izleyebilirim burada sizlerle olabildiğince yorumlamaya da çalışırım ama dediğim gibi tür ve konu olarak sarmazsa beni unut. O yüzden listeye yazma şimdilik kankee bir belirlensin ondan sonra. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben fantastik sevmem ama @Çiğdem- bayılır. :F Bilim kurgu ve gizem seviyorum ben ama işte bakalım neye karar verilecek. :X
benim seçtiğim dizileri izlersek olur şimdi @Çiğdem- le @dizi kolik memeli oğlan dolu fandazdik dizileri seçer hep.ss
@MasacRE- ve @xemrexxx den eksinlikle dizi önerisi alınmadan bizim seçtiklerizi izleyin deyip öyle yaparsak akıl sağlımız yerinde olarak tamamlarız bu etkinliği ancak :A :A :A @mrt-06

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059