Fav10 Yönetiminde Bazı Değişiklikler - Temmuz 2021

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Yöneticiler, cadolozlar @Çiğdem @Dosi @serhatt @Zeyno @cehennet ve @Angelica dan sonra en çok sevmediğim kişilerdir, bu durumda hem cadoloz hem yönetici olan @Dosi en sevmediğim kişidir iyyyyy pissssss. Ss

@Aserat de şerrimden korkup en yüksek yönetici rütbesinden feragat etmiş aferin kakneme:A

Kurban ol sen bana emii pis kaknemm :A
------

@Dosi @Tolstoyevski tebrikler ediyorum bence bunu haketmiştiniz başarılarınızın devamını diliyorum :D

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
@Dosi @Tolstoyevski @xdragxx tebrik ederim başarılarınız daim olsun :bhr:

Bro Bravo GIF by TRT

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Çok güldüm yorumlara, hele @Dosi senin yazdığın "hedeflediği amaç" falan resmen komedi. :A
Herşeyden de drama yaratmayın be. :A Benim oylarım bir iki kişiye olsa, hedef-amaç derdiniz. Burada benim kötü olduğum, kavgalı olduğum kim var ki, ben bir amaç içine gireyim? Nalaka. Ben arkadaşım olan kişileri bile oylamada ayırmadım.
Ayrıca benim kötü niyetim olsa, onu burda neden orta yerde söyleyeyim? O kadar saf mıyım? :F
Bi de beni şer birlikçi, kötü ilan ediyorlar, vay canına. :F Ben oylarımı söylemesem, admin bile fark etmemişti.

Ki, benim oylarımı silmesi ayrı bi komedi. W T F? Ben buranın bir üyesiyim ve ben beğenmeyip düşük veriyorsam, bu da hakkım. Benim oyumu silerek @bazinga zaten kendini belli etti yine ve yeniden. Gerçek demokrasideki oylamada, herkesin oyu ve fikri kabul edilir. Burada ben birisine 3 ve ya 2 verdiysem, o kişi 99% kişi için 5 olsa da, benim için 3-tür. Oyumu silerek, zaten hiçbir fikre saygılı olmadığını gösterdin. Ben yukarıdaki mesajda da yazdığım gibi şuanki forum yönetiminden memnun değilim ve o yüzden puanlarım düşüktür.
O zaman adminin kendi sevdiği kişilere düşük veren herkesin oyunu haksız diye silsin ve ortalamaları 5-e çıkarsın? Bu mu sizin guya yaptığınız "oylama".

Kendizinin fikri dışında fikirleri kabul etmeyerek devam ettiyiniz "huzurlu" ortamda devam edin. :A

Alıntı falan da yapmayın, fikirleriniz umrumda bile değil. Çünkü kendi kurduğunuz doğruları savunarak üste çıkmaya çalışacaksınız. Buna ayıracak zamanım bile yok. Hadi bye. :bhr: :bhr:

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Çok güldüm yorumlara, hele @Dosi senin yazdığın "hedeflediği amaç" falan resmen komedi. :A
Herşeyden de drama yaratmayın be. :A Benim oylarım bir iki kişiye olsa, hedef-amaç derdiniz. Burada benim kötü olduğum, kavgalı olduğum kim var ki, ben bir amaç içine gireyim? Nalaka. Ben arkadaşım olan kişileri bile oylamada ayırmadım.
Ayrıca benim kötü niyetim olsa, onu burda neden orta yerde söyleyeyim? O kadar saf mıyım? :F
Bi de beni şer birlikçi, kötü ilan ediyorlar, vay canına. :F Ben oylarımı söylemesem, admin bile fark etmemişti.

Ki, benim oylarımı silmesi ayrı bi komedi. W T F? Ben buranın bir üyesiyim ve ben beğenmeyip düşük veriyorsam, bu da hakkım. Benim oyumu silerek @bazinga zaten kendini belli etti yine ve yeniden. Gerçek demokrasideki oylamada, herkesin oyu ve fikri kabul edilir. Burada ben birisine 3 ve ya 2 verdiysem, o kişi 99% kişi için 5 olsa da, benim için 3-tür. Oyumu silerek, zaten hiçbir fikre saygılı olmadığını gösterdin. Ben yukarıdaki mesajda da yazdığım gibi şuanki forum yönetiminden memnun değilim ve o yüzden puanlarım düşüktür.
O zaman adminin kendi sevdiği kişilere düşük veren herkesin oyunu haksız diye silsin ve ortalamaları 5-e çıkarsın? Bu mu sizin guya yaptığınız "oylama".

Kendizinin fikri dışında fikirleri kabul etmeyerek devam ettiyiniz "huzurlu" ortamda devam edin. :A

Alıntı falan da yapmayın, fikirleriniz umrumda bile değil. Çünkü kendi kurduğunuz doğruları savunarak üste çıkmaya çalışacaksınız. Buna ayıracak zamanım bile yok. Hadi bye. :bhr: :bhr:
Hadi bye bye :A
Sen kafana göre aktifliğimize bile 1-2 vereceksin silmeyecekmişiz :A İstediğin kadar kabul etmesen de forum tarihinin en huzurlu dönemlerinden birini yaşıyoruz :A

Senin de bu mantıksız oyların bizim umrumuzda değil ve silindi hadi görüşürüz :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Sen ne kadar süre aktif oldunda bize 3ü uygun gördün? :A sadece aktifliği baz alsak orda bile senin oyunun objektif olmadığı belli. Şubat ayından bu yana kadar aktif olsan ve taleplerin olup bunlara hiç bir yönetici bakmasa anlarım seni ama Aylarca hiç girmemiş olup yakın zamanda çok nadiren foruma giripte bizden memnun olmadığını demişsin. Amacının zaten düşük vermek olduğunu kendin yazmışsın, gayet doğru bir yorum yazmışım. Eskiden beri 'kimseyle kavgam yok, olaylara uzağım' diyen birisin ama gayet net bir şekilde belli ettin sen kendini. Kavgalı olduğun yok ama sevmediğin kişiler varki böyle bir hareket yapmışsın.
Adminin farketmediğini bilmediğin için zaten belirttin.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sen ne kadar süre aktif oldunda bize 3ü uygun gördün? :A sadece aktifliği baz alsak orda bile senin oyunun objektif olmadığı belli. Şubat ayından bu yana kadar aktif olsan ve taleplerin olup bunlara hiç bir yönetici bakmasa anlarım seni ama Aylarca hiç girmemiş olup yakın zamanda çok nadiren foruma giripte bizden memnun olmadığını demişsin. Amacının zaten düşük vermek olduğunu kendin yazmışsın, gayet doğru bir yorum yazmışım. Eskiden beri 'kimseyle kavgam yok, olaylara uzağım' diyen birisin ama gayet net bir şekilde belli ettin sen kendini. Kavgalı olduğun yok ama sevmediğin kişiler varki böyle bir hareket yapmışsın.
Adminin farketmediğini bilmediğin için zaten belirttin.
Yahu boşverin amacı dikkat çekmekti ve başardı bir şekilde :A Benden sana tavsiye @Ahmed bundan sonra bari aktifliklere falan gerçekçi ver diğerlerine düşük ver de oyun geçerli olsun :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

İstediğin kadar memnun olma burada ciddi anlamda sürekli aktif olan ve yönetime, foruma emek veren kişiler var. Onlara bilerek düşük vermek bana saçma geldi. Mesela ben bir iki ay aktif olmadım o yüzden benden puan kırılsa tamam derim ama başkalarının emeklerine bilerek düşük vermek doğru değil.

Yönetimden neden memnun değilsin? Memnun olmadığın kısımları gerek anketteki yorum kısmından gerekse buradan bize söyleyebilirsin. Kendin söylüyorsun yönetimde sevdiğim arkadaşlarım var diye. En azından o isimlere yazabilirsin. Ben herkese düşük vereyim bir çözüm değil bence.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu arada arkadaş gerçek demokraside herkesin oyu kabul edilir tarzı bir şey yazmış bak onu şimdi gördüm :A
Arkadaşım bu kim başkan olsun oylaması değil ki... 1-5 arası verdiğin bir oylama. Hayatında hiç bu tarz bir oylamaya girmedin galiba böyle komik bir cümle yazdığına göre :A
Neyse ben öğreteyim o zaman. Bu tür oylamalarda oylamayı manipüle etmek için baştan savma herkese 1-2 verirsen ya da tam tersi olmayacak durumlarda sürekli 5 verirsen oyun geçersiz sayılır bu her yerde böyledir. Yüksek lisans yaptığım için biliyorum insanlara 1-5 arası oylama yaptırdığım anketlerde sürekli senin gibi baştan savma oy veren kişilerin analizini doğal olarak ortalama içine almıyoruz..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
@Dosi ve @Tolstoyevski çok tebrik ederim, sonuna kadar hak edilmiş rütbeler. Daha yönetime ilk girdiğiniz an bugünlerin geleceği belliydi zaten, hiç şaşırmadım o yüzden. :Z

Emekli olup, geri dönüp, tekrardan çok iyi bir performans sergileyen Aykut hocamı da ayrıca tebrik ederim. Michael Jordan'ı andıran bir performans bu. :A @xdragxx

Beraber yönetimde bulunduğum diğer arkadaşlarımızı da tek tek tebrik ederim, ortaya çıkan muazzam ortalama yönetimin başarısını gösteriyor zaten ekstradan uzun uzun yorumlar yapmaya gerek yok. Herkesin emeklerine sağlık...

Son olarak umuyorum @bazinga artık emekli maaşlarına zam yapmıştır, @xBUGRAx'e emekli maaşını rahat rahat yiyebileceği güzel günler diliyorum. Kendisi ile çalışmak bir zevkti. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Dosi ve @Tolstoyevski çok tebrik ederim, sonuna kadar hak edilmiş rütbeler. Daha yönetime ilk girdiğiniz an bugünlerin geleceği belliydi zaten, hiç şaşırmadım o yüzden. :Z

Emekli olup, geri dönüp, tekrardan çok iyi bir performans sergileyen Aykut hocamı da ayrıca tebrik ederim. Michael Jordan'ı andıran bir performans bu. :A @xdragxx

Beraber yönetimde bulunduğum diğer arkadaşlarımızı da tek tek tebrik ederim, ortaya çıkan muazzam ortalama yönetimin başarısını gösteriyor zaten ekstradan uzun uzun yorumlar yapmaya gerek yok. Herkesin emeklerine sağlık...

Son olarak umuyorum @bazinga artık emekli maaşlarına zam yapmıştır, @xBUGRAx'e emekli maaşını rahat rahat yiyebileceği güzel günler diliyorum. Kendisi ile çalışmak bir zevkti. :A
@Sherlock foruma döndüğünde bütün forum değişmişti. :A