Fav10 Yönetiminde Bazı Değişiklikler - Temmuz 2021

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Geçtiğimiz günlerde yapılan Fav10 yönetici değerlendirme anketlerimizin sonuçları belli oldu. Öncelikle değerlendirme anketlerine yoğun katılım gösterip değerli görüşlerini bizlerle paylaşan herkese çok teşekkürler...

6 ayda bir yaptığımız anketlerde, bir önceki rekor 3.90 ortalamanın sonrasında bu kez yönetim ortalaması küçük bir düşüşle 3.88'e geriledi.

6 farklı dalda yapılan değerlendirmelerden @Dosi 4.81 ortalamayla en aktif yönetici, 4.72 ortalamayla üyelerle iletişimi en iyi yönetici, 4.56 ortalamayla konu ve mesaj kalitesi en yüksek yönetici ve 4.69 ortalamayla moderasyonda en başarılı yönetici seçildi. Tarafsızlık kategorisinde 4.45 ortalamayla @Tolstoyevski en tarafsız yönetici seçildi. @Tolstoyevski aynı zamanda 4.56 ortalamayla konu ve mesaj kalitesi en yüksek yönetici unvanının ortağı oldu. Şikayetlerle ilgilenme kategorisinde ise @Dosi @Tolstoyevski ve @xdragxx ilginç bir rekora imza atarak üçü birden 5.00 ortalama tutturmayı başardılar...

Genel ortalamalara bakıldığında Şubat ayında en iyi yönetici seçilen @Dosi aynı başarısını tekrarladı ve 4.70 ortalamayla en iyi yönetici seçildi. Onun hemen arkasında 4.62 ortalamayla @Tolstoyevski ikinci oldu. @xdragxx 4.27 ortalama ile ciddi bir yükselişe geçerek üçüncü sırada yer aldı.

Bir önceki değerlendirmenin ikincisi @Sherlock bu kez 3.84 ortalamayla dördüncü olurken onu çok yakın ortalamalarla 3.81 ile @mesmeso ve 3.80 ile @emreemreu takip etti. 3.70 ile @Aserat ve 3.68 ile @Özgür de yakın takipteki kişiler oldular...

Bu sonuçların da ışığıyla birlikte başarılı moderatörlerimiz @Dosi ve @Tolstoyevski süper moderatörlüğe terfi ettiler.

Co-adminlik rütbesi süresiz olarak emekliye ayrıldı ve @Aserat süper moderatörlerimiz arasına dahil oldu.

Forumun emektar yöneticilerinden, yıllardır pek çok dönem yöneticilik yapan ve buna karşın uzun süredir aktif olamayan yöneticimiz @xBUGRAx emekli oldu. Kendisine bugüne kadarki hizmetleri için sonsuz teşekkürler.

Değerlendirme anketlerimiz 6 ayda bir yapılmaya devam edecek. Çok yüksek olasılıkla 2022 içerisinde yeni yönetici alımları da yapılacak. Tüm bu değişikliklerin forumumuz için hayırlı olması dileğiyle...

Son düzenleme:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bir yıl önce foruma ara verdikten sonra @Dosi ve @Tolstoyevski Moderatör olmuştu. Bir yıl sonra foruma döndüm, 20 gün bile olmadı döneli, Süper Moderatör oldular. Renkleri yeşilden maviye döndü. Yeşile yeni yeni alışmaya başlamıştım, mavi bir an değişik geldi. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Forumdaki en yakın arkadaşlarımdan olan @Dosi ve @Tolstoyevski bu rütbeleri sonuna kadar hak etmişlerdi kendi rütbem artmış gibi sevindim onların adına :A

Diğer co-admin rütbesinin sonsuza kadar kalkması da benim kendi açımdan doğru bir karar. Zaten küçük bir forumuz ve bu tür forumlarda tek admin olması benim için her zaman daha iyidir.

Bunun dışında oylarıyla beni 3.cülüğe çıkaran arkadaşlara da teşekkürler :A Herhalde forumda nadirdir hak ettiğim oy oranını aldığını düşündüğüm bundan dolayı da mutluyum :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
@xBUGRAx çok eğlenceli birisin. Emekli olman inşallah forumdan seni koparmaz. Seninle yeni tanıştık ama enerjin harika. Bu sebeple hep burada ol isterim.:bhr: Emekli yazısı daha havalı bu arada.:cool:

• Harika
Reactions: xBUGRAx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Öncelikle herkese hayırlı olsun. @Dosi ve @Tolstoyevski sonuna kadar hak ettiniz hatta bir rütbe daha atlayıp co-admin'liğe çıkmanızı da isterdim. İkinize de başarılarınızın devamını diliyorum yeni görevlerinizi de güzel şekilde yürüteceğinizden eminim. :Z

Rengimin mavi olduğunu görünce o kadar mı düşük ortalama tutturmuşum diye düşündüm ama durum başkaymış meğer. :A Turuncu rengi özleyeceğim ama zaten yetkim olmadığı için benim için değişen bir durum olmadı. Zaten 6-7 yıldır buradayım ve gelebileceğim en ileri noktaya gelmiştim daha ne yapayım. :A

Rütbe işinin umrunda olmadığını bildiğim için sana ekstra bir şey demiyorum mutluluklar. :A @xBUGRAx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geçtiğimiz günlerde yapılan Fav10 yönetici değerlendirme anketlerimizin sonuçları belli oldu. Öncelikle değerlendirme anketlerine yoğun katılım gösterip değerli görüşlerini bizlerle paylaşan herkese çok teşekkürler...

6 ayda bir yaptığımız anketlerde, bir önceki rekor 3.90 ortalamanın sonrasında bu kez yönetim ortalaması küçük bir düşüşle 3.82'ye geriledi.

6 farklı dalda yapılan değerlendirmelerden @Dosi 4.76 ortalamayla en aktif yönetici, 4.61 ortalamayla üyelerle iletişimi en iyi yönetici, 4.52 ortalamayla konu ve mesaj kalitesi en yüksek yönetici ve 4.61 ortalamayla moderasyonda en başarılı yönetici seçildi. Tarafsızlık kategorisinde 4.34 ortalamayla @Tolstoyevski en tarafsız yönetici seçildi. Şikayetlerle ilgilenme kategorisinde ise @Dosi @Tolstoyevski ve @xdragxx ilginç bir rekora imza atarak üçü birden 5.00 ortalama tutturmayı başardılar...

Genel ortalamalara bakıldığında Şubat ayında en iyi yönetici seçilen @Dosi aynı başarısını tekrarladı ve 4.64 ortalamayla en iyi yönetici seçildi. Onun hemen arkasında 4.54 ortalamayla @Tolstoyevski ikinci oldu. @xdragxx 4.22 ortalama ile ciddi bir yükselişe geçerek üçüncü sırada yer aldı.

Bir önceki değerlendirmenin ikincisi @Sherlock bu kez 3.77 ortalamayla dördüncü olurken onu çok yakın ortalamalarla 3.74 ile @mesmeso ve 3.73 ile @emreemreu takip etti. 3.67 ile @Aserat ve 3.63 ile @Özgür de yakın takipteki kişiler oldular...

Bu sonuçların da ışığıyla birlikte başarılı moderatörlerimiz @Dosi ve @Tolstoyevski süper moderatörlüğe terfi ettiler.

Co-adminlik rütbesi süresiz olarak emekliye ayrıldı ve @Aserat süper moderatörlerimiz arasına dahil oldu.

Forumun emektar yöneticilerinden, yıllardır pek çok dönem yöneticilik yapan ve buna karşın uzun süredir aktif olamayan yöneticimiz @xBUGRAx emekli oldu. Kendisine bugüne kadarki hizmetleri için sonsuz teşekkürler.

Değerlendirme anketlerimiz 6 ayda bir yapılmaya devam edecek. Çok yüksek olasılıkla 2022 içerisinde yeni yönetici alımları da yapılacak. Tüm bu değişikliklerin forumumuz için hayırlı olması dileğiyle...

@Dosi'ye ve @Tolstoyevski'ye yeni rütbeleri hayırlı olsun. :)

Hayırlı olsun @Dosi @Tolstoyevski . Yeni görevde başarılar. :Z @xBUGRAx içinde hayırlı olsun, bu zamana kadarki emekleri için teşekkürler. :) Görevine kaldığı yerden devam eden yönetici arkadaşlara da başarılar. :A

Yeşil renginize alışamamışken mavi olmanız daha bir garip oldu, nasıl alışacağız bilmiyorum, hayırlı olsun. :Z @Dosi @Tolstoyevski

Bir yıl önce foruma ara verdikten sonra @Dosi ve @Tolstoyevski Moderatör olmuştu. Bir yıl sonra foruma döndüm, 20 gün bile olmadı döneli, Süper Moderatör oldular. Renkleri yeşilden maviye döndü. Yeşile yeni yeni alışmaya başlamıştım, mavi bir an değişik geldi. :A

Hayırlı olsun. :Z @Dosi @Tolstoyevski zamanında yeşile biraz zor alışmıştım şimdi mavi daha zor olacak. :A

Bu arada rahmetli co-adminliği gözlerimiz her daim arayacak. :A Bir de sanırım yok denecek kadar az moderatör kaldı. :A

Forumdaki en yakın arkadaşlarımdan olan @Dosi ve @Tolstoyevski bu rütbeleri sonuna kadar hak etmişlerdi kendi rütbem artmış gibi sevindim onların adına :A

Diğer co-admin rütbesinin sonsuza kadar kalkması da benim kendi açımdan doğru bir karar. Zaten küçük bir forumuz ve bu tür forumlarda tek admin olması benim için her zaman daha iyidir.

Bunun dışında oylarıyla beni 3.cülüğe çıkaran arkadaşlara da teşekkürler :A Herhalde forumda nadirdir hak ettiğim oy oranını aldığını düşündüğüm bundan dolayı da mutluyum :A

@Tolstoyevski @Dosi tebrik ederim. Süper hızlı iki kişiydiniz zaten. Süper mod. Olmanıza lafımız olamaz.:D

Forumda ki Son co-Admin olarak @Aserat tarihe geçtin. Tebrik ederim.:D

Herkese verdikleri güzel oyları için teşekkür ederim.❤️

@Dosi ve @Tolstoyevski sizleri de kutladım. :Z

@xBUGRAx senin de verdiğin emeklerin için teşekkürler. :D

@Dosi ve @Tolstoyevski Gönülden Selamlıyorum :bhr: :bhr:
Hakettiklerini almışlar.

Sene sonunda da genel bir değişim ile yeni isimlerde katılacağına eminim.

Herkes için hayırlısı olsun.

Son Çeyrek için tüm yöneticilere başarılar dilerim.

Forum maviye döndü. Terfi alan arkadaşları tebrik ederim. Her şey Fav10 için. :A

@Dosi ve @Tolstoyevski tebrikler dostlar, hak ettiniz ve hakkınızı aldınız. İkinizi de kocaman tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. :bhr:

Öncelikle herkese hayırlı olsun. @Dosi ve @Tolstoyevski sonuna kadar hak ettiniz hatta bir rütbe daha atlayıp co-admin'liğe çıkmanızı da isterdim. İkinize de başarılarınızın devamını diliyorum yeni görevlerinizi de güzel şekilde yürüteceğinizden eminim. :Z

Rengimin mavi olduğunu görünce o kadar mı düşük ortalama tutturmuşum diye düşündüm ama durum başkaymış meğer. :A Turuncu rengi özleyeceğim ama zaten yetkim olmadığı için benim için değişen bir durum olmadı. Zaten 6-7 yıldır buradayım ve gelebileceğim en ileri noktaya gelmiştim daha ne yapayım. :A

Rütbe işinin umrunda olmadığını bildiğim için sana ekstra bir şey demiyorum mutluluklar. :A @xBUGRAx

Öncelikle hepinize tüm foruma ayrı ayrı teşekkür ediyorum çok sağ olun :Z

Benimle birlikte önce yeşil sonra maviliğe terfi eden ve her daim birlikte hareket etmekten büyük keyif duyduğum sevgili arkadaşım @Dosi seni ayrıca tebrik ediyorum, fazlasıyla ve benden daha çok hak etmiştin ve mavi en sevdiğin renk olduğu için fazlasıyla yakışmış durumda şu an :bhr: Ama alışmak zaman alacak :A

@xdragxx bir başka değerli arkadaşım olarak bu yükselişini ve gösterdiğin performansı tebrik ediyorum hayırlısı olsun her anlamda :A

Tekrardan bütün foruma değerlendirmelerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum... Önümüzdeki süreçte de umarım foruma aktif bir şekilde katkı vermeye devam edebiliriz :Z