Fav10 Yönetiminde Bazı Değişiklikler - Temmuz 2021

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,667
Puanı
560

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
3 üzeri puan vermedim hiç, kötü öğretmenler gibiyim. :A
Ama forum yönetimine istifa demek için bir başkaldırış yaptım kendi kendime. :A
Umarım bu sadece şakadır. Herşeyi geçtim aktiflik olarak bazılarımız 4'ü bile haketmiyoruz. Gerçekten 3 ve altında oy verip @bazinga bunu dahil etmişse bir çok kişinin emeğine yazık olmuş. Şubat ayından bu yana olan emeklerimiz değerlendirildi ve sende nerdeyse hiç aktif değildin. Eski bir yönetici olarak ve hakim olmadığın bir süreci kendince düşük puanlar vererek değerlendirmeyi kendine yakıştırtmışsan çok üzücü bir durum olmuş.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3 üzeri puan vermedim hiç, kötü öğretmenler gibiyim. :A
Ama forum yönetimine istifa demek için bir başkaldırış yaptım kendi kendime. :A
Fark etseydim saymazdım oyunu, bundan sonra kontrol edeceğim. Ayıp etmişsin gerçekten.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Umarım bu sadece şakadır. Herşeyi geçtim aktiflik olarak bazılarımız 4'ü bile haketmiyoruz. Gerçekten 3 ve altında oy verip @bazinga bunu dahil etmişse bir çok kişinin emeğine yazık olmuş. Şubat ayından bu yana olan emeklerimiz değerlendirildi ve sende nerdeyse hiç aktif değildin. Eski bir yönetici olarak ve hakim olmadığın bir süreci kendince düşük puanlar vererek değerlendirmeyi kendine yakıştırtmışsan çok üzücü bir durum olmuş.
Fark etseydim saymazdım oyunu, bundan sonra kontrol edeceğim. Ayıp etmişsin gerçekten.

Ben @Ahmed şaka yapıyor sanmıştım, cidden kasıtlı olarak herkese 3 ve altında puan vermesi ayıp olmuş biraz... Hele ki aktiflik vb. konularda neredeyse gün boyu forumda olan birçok kişi var ve diğer alanlarda da rastgele öyle oylamak üzücü ve hatta kırıcı olmuş.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Ahmed and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ben @Ahmed şaka yapıyor sanmıştım, cidden kasıtlı olarak herkese 3 ve altında puan vermesi ayıp olmuş biraz... Hele ki aktiflik vb. konularda neredeyse gün boyu forumda olan birçok kişi var ve diğer alanlarda da rastgele öyle oylamak üzücü ve hatta kırıcı olmuş.
Neyseki şuanki mevcut yöneticiler gerçekten objektif kişilermişki sadece onların oylayabildiği kısımda çok adil bir oylama ortaya çıkmış. Umursamadan yönetim istifa diyor birde. Ben nerdeyse her kategoride birinci olmuş olsamda diğer arkadaşlarıma olan haksızlık zoruma gitti. Benimde notum daha yüksek olurmuş demek ki.
Çok fazla birşey demiyeyim.
10 yönetici 1 senedir çok iyi anlaşarak bu günlere geldik. İlerde aramıza katılacak isimlerle bu huzur hiç bozulmamaya devam eder umarım :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Pardon da Ahmed haksız yere oy verdiyse puanın yeniden hesaplanması daha iyi olmaz mı? Ayıp etmişsin demekle olmuyor çünkü ortada haksızlık var. Biliyorum sana biraz zahmet olur ama böyle olumsuz bir niyetin bu değerlendirmeye gölge düşürmemesi gerekiyor. Kendimden geçtim @Dosi, @Tolstoyevski, @xdragxx gibi her gün forumda aktif olarak çalışan insanlara büyük ayıp. Bu nedenle tüm ortalamaların yeniden hesaplanmasını rica ediyorum.

Böyle bir şeyi senin gibi düzgün birine hiç yakıştıramadım maalesef. Huzursuzluk çıkacağını bile bile büyük iş başarmış gibi övünerek söylemen de ayrıca ilginç. Memnuniyetsizliğini insanların hakkını yemeden de belirtebilirsin zira orada yorum kısmı var. Bu kafayla yönetimin istifa etmesini de maalesef çok beklersin. @Ahmed

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Pardon da Ahmed haksız yere oy verdiyse puanın yeniden hesaplanması daha iyi olmaz mı? Ayıp etmişsin demekle olmuyor çünkü ortada haksızlık var. Biliyorum sana biraz zahmet olur ama böyle olumsuz bir niyetin bu değerlendirmeye gölge düşürmemesi gerekiyor. Kendimden geçtim @Dosi, @Tolstoyevski, @xdragxx gibi her gün forumda aktif olarak çalışan insanlara büyük ayıp. Bu nedenle tüm ortalamaların yeniden hesaplanmasını rica ediyorum.

Böyle bir şeyi senin gibi düzgün birine hiç yakıştıramadım maalesef. Huzursuzluk çıkacağını bile bile büyük iş başarmış gibi övünerek söylemen de ayrıca ilginç. Memnuniyetsizliğini insanların hakkını yemeden de belirtebilirsin zira orada yorum kısmı var. Bu kafayla yönetimin istifa etmesini de maalesef çok beklersin. @Ahmed
Genel durumu değiştirmeyeceğini düşündüğüm için hesaplamaya gerek görmemiştim ama haklısın. Ciddiye aldığımız bir veriyi en doğru şekliyle kaydetmiş olmakta fayda var.

Güncelleme sonrası genel sıralamada değişiklik olmadı ancak herkesin puanları biraz yükselmiş oldu. Genel yönetim ortalaması da 3.88'e yükseldi. @Tolstoyevski konu-mesaj kalitesi dalında @Dosi'ye ortak olmuş oldu. İlk mesaja işledim tüm verileri..