Fav10 Yönetici Değerlendirme Sonuçları Belli Oldu! (2019)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
@Yiğitt için de çok dil döktüm ama kendi kararı tekrardan emeklerine sağlık diyorum. ?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Sherlock ve @Harunnn60 görevden alındığı için yine eski görevlerine döndüler eğer Sherlock görevden düşmeseydi tabii ki S. Mod olacaktı ancak kurallar gereği geri dönüyorsa aynı görev olmalı. :) İadei itibar yaptım aslında. :)

27 tane değerlendirme gönderildi bana, bu sene 11 tane dersim var zaman ayırıp hepsini tek tek okudum ne desek faydasız diyorsun bu başta benim emeğime bir hakarettir o yüzden kesinlikle kabul etmiyorum bunu. :)
Ben yaklaşık 2 senedir birşeyler diyorum ve gerekli gerekçelerde sunmuşluğumda oldu. Bu yazim senin değerlendirmene değil, şuana kadarki söylenen şeylerin karşılık bulmamasi.
Yoğun olduğununda farkındayım :) Umarım yıpranmasın bundan sonra.
Kolay gelsin :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Görevlerinden ayrılan arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Yönetime geri dönen arkadaşlarımıza da başarı ve kolaylıklar diliyorum.

Ek olarak bir şey daha söyleyeceğim. Forumun eski yönetici düzeninde editör unvanını alan son üyelerden biri olarak bu rütbe kaldırıldığı zaman ileride moderatör olmak istediğimi söylemiştim. Bugünden sonra forumda daha aktif olup 2020 için görev almaya açık olduğumu bir kez daha belirtiyorum :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Ayrılan arkadaşlara üzüldüm yeni yetki kazananlarada hayırlı olmasını umuyorum ?

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tebrikler kesinlikle sonuna kadar hak ettiniz rütbe atlamayı. :bhr: Hatta ben Özgür'den süper modluk bekliyordum ama buna da şükür tabii. :Z @Çiğdem @ozgur2113

@Sherlock için de sevindim ama maalesef bu son olaylar onu foruma küstürdü umarım döner bir an önce. :(

Yönetimde olmayışın çok büyük bir kayıp olacak ama bir gün yerini tekrar alacağına dair inancım baki. :( @Yiğitt

Sana da geçmiş olsun maalesef aktif olmayışının kurbanı oldun. :( @Ahmed

Beni ortalamada 1. yapan herkese de sonsuz teşekkürler. Yeni yönetim hepimize hayırlı uğurlu olsun. :Z
Teşekkürler artık sana daha yük bindi ama halledersin sen :bhr:

• Harika
Reactions: Aserat

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Vayy çok sevindim bu güzel sonuçlara. Öncelikle eline emeğine sağlık. @mrt-06 :Z Şu sonuçları bile toplamak büyük zahmet. :D Puanlarda iyi gelmiş bana. :Z oy verenlerin eline sağlık. Hatam olduysa telafi edeceğim.

Konuya gelirsek 2 hafta önce talihsiz bir durum yaşadım, yapmadığım şeyler yapmışım gibi gösterildi, oydu buydu derken haksızlık oldu, hatta dedim girmesem mi dedim sonra gerek arkadaşlarım gerek emeğim buna engel oldu. Hemde ben bir şey yapmamıştım neden gideyim dedim. Bu süreçte biraz üzüldüm. Geçti gitti tabi. :)

Arkamda duran arkadaşlarım çok destek oldu başta @Çiğdem, @kerem, @sokak sanati @Yiğitt @Bully @mrt-06 , @Ahmed
Hepsi ve daha sayamadığım arkadaşlarım sağolsub var olsun.

Şaşırdığım şeyler oldu bu süreçte. co adminlerin bir müdahale etmemesi. Bir yorum bile yapmaması? en çokta Buğra şaşırttı. Kendisi benle çok samimiydi! Tuhaf sadece. Kendi kararı tabi. Bende bir karar aldım onun hakkında.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Vayy çok sevindim bu güzel sonuçlara. Öncelikle eline emeğine sağlık. @mrt-06 :Z Şu sonuçları bile toplamak büyük zahmet. :D Puanlarda iyi gelmiş bana. :Z oy verenlerin eline sağlık. Hatam olduysa telafi edeceğim.

Konuya gelirsek 2 hafta önce talihsiz bir durum yaşadım, yapmadığım şeyler yapmışım gibi gösterildi, oydu buydu derken haksızlık oldu, hatta dedim girmesem mi dedim sonra gerek arkadaşlarım gerek emeğim buna engel oldu. Hemde ben bir şey yapmamıştım neden gideyim dedim. Bu süreçte biraz üzüldüm. Geçti gitti tabi. :)

Arkamda duran arkadaşlarım çok destek oldu başta @Çiğdem, @kerem, @sokak sanati @Yiğitt @Bully @mrt-06 , @Ahmed

Şaşırdığım şeyler oldu bu süreçte. co adminlerin bir müdahale etmemesi. Bir yorum bile yapmaması? en çokta Buğra şaşırttı. Kendisi benle çok samimiydi! Tuhaf sadece. Kendi kararı tabi. Bende bir karar aldım onun hakkında.
You are princess of this forum. F.ck it all of bad things. You are back. :Z :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Hoşgeldin tekrardan ve şimdi gerçekten geldin işte cnm :Z:Z:Z

• Harika
Reactions: Harunnn60
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...