Fav10 Yönetici Değerlendirme Sonuçları Belli Oldu! (2019)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Vayy çok sevindim bu güzel sonuçlara. Öncelikle eline emeğine sağlık. @mrt-06 :Z Şu sonuçları bile toplamak büyük zahmet. :D Puanlarda iyi gelmiş bana. :Z oy verenlerin eline sağlık. Hatam olduysa telafi edeceğim.

Konuya gelirsek 2 hafta önce talihsiz bir durum yaşadım, yapmadığım şeyler yapmışım gibi gösterildi, oydu buydu derken haksızlık oldu, hatta dedim girmesem mi dedim sonra gerek arkadaşlarım gerek emeğim buna engel oldu. Hemde ben bir şey yapmamıştım neden gideyim dedim. Bu süreçte biraz üzüldüm. Geçti gitti tabi. :)

Arkamda duran arkadaşlarım çok destek oldu başta @Çiğdem, @kerem, @sokak sanati @Yiğitt @Bully @mrt-06 , @Ahmed
Hepsi ve daha sayamadığım arkadaşlarım sağolsub var olsun.

Şaşırdığım şeyler oldu bu süreçte. co adminlerin bir müdahale etmemesi. Bir yorum bile yapmaması? en çokta Buğra şaşırttı. Kendisi benle çok samimiydi! Tuhaf sadece. Kendi kararı tabi. Bende bir karar aldım onun hakkında.
Herşeyi boşver, olman gerektiği yerdesin. Biz hep böyle arkandayız. Saydıklarından hepimiz dost, kardeşiz. Hep de böyle kalacağız. :Z

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Harunnn60 hakettiğini geri aldı sonunda, olması gerektiği gibi. :)

@Çiğdem tebrik ederim canım, sonuna kadar hakettin Süper Mod. olmayı. Mavi çok yakışmış, hayırlı uğurlu olsun. :bhr:

@Yiğitt ayrılmayı istediğini biliyordum ama bu kadar ani olmasaydı keşke. Görevini başarıyla yerine getirdin, benim gönlüm başarından dolayı senin devam etmenden yanaydı. Yinede kendi kararın. :D

@ozgur2113 tebrik ederim, hakediyordun mod. olmayı. Hayırlı olsun. :)
İyi ki varsın iyi ki buradasın.:-)

• Harika
Reactions: kerem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Vayy çok sevindim bu güzel sonuçlara. Öncelikle eline emeğine sağlık. @mrt-06 :Z Şu sonuçları bile toplamak büyük zahmet. :D Puanlarda iyi gelmiş bana. :Z oy verenlerin eline sağlık. Hatam olduysa telafi edeceğim.

Konuya gelirsek 2 hafta önce talihsiz bir durum yaşadım, yapmadığım şeyler yapmışım gibi gösterildi, oydu buydu derken haksızlık oldu, hatta dedim girmesem mi dedim sonra gerek arkadaşlarım gerek emeğim buna engel oldu. Hemde ben bir şey yapmamıştım neden gideyim dedim. Bu süreçte biraz üzüldüm. Geçti gitti tabi. :)

Arkamda duran arkadaşlarım çok destek oldu başta @Çiğdem, @kerem, @sokak sanati @Yiğitt @Bully @mrt-06 , @Ahmed
Hepsi ve daha sayamadığım arkadaşlarım sağolsub var olsun.

Şaşırdığım şeyler oldu bu süreçte. co adminlerin bir müdahale etmemesi. Bir yorum bile yapmaması? en çokta Buğra şaşırttı. Kendisi benle çok samimiydi! Tuhaf sadece. Kendi kararı tabi. Bende bir karar aldım onun hakkında.

Tekrardan hso geldin o zaman Haruncum. Yönetimin geç kalınmış özrünü esefle kınıyorum.:A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daha aktif olacağım merak etme. Zaten sizinle huzur buluyorum :A @kerem @sokak sanati
@Çiğdem yeni rütben hayırlı olsun :Z

@Yiğitt kararına üzüldüm senin gibi adaletten yana birisi hep olmalı neyse ki Atacan var en azından. :(

@Tolstoyevski @MasacRE teşekkür ederim. :Z
Sevindim cnm forumda birlikte olmak önemli yüzünün gülmesinede çok sevindim iş yoğunluğu vsyle sende karışık şeyler yaşıyordun artık keder uzak dursun 10 yıl senden sonra 10 yıl yine :Z:Z:Z

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Moderatörlüğe döndüğüme çok mutlu oldum şuan. :Z Zamanında foruma emek verdiğimi düşünüyordum. 2 sene sınav yoğunluğumdan dolayı uzun aralar verdim. Ona rağmen bu emeğimi unutmayan herkese teşekkür ederim. :bhr: En çok da sana :Z @mrt-06

Süper moderatörlüğün hayırlı olsun kız yakışmış sana mavi renk :A @Çiğdem

@Harunnn60 seni de tebrik ederim. Son zamanlarda problem yaşansa da hak ediyordun bence. Yönetime geri dönmen güzel. :)

@Yiğitt için üzüldüm açıkçası. :( Kendi kararı saygı duymak gerekir ama forum için yönetimde üst düzey çaba harcıyordu.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Harunnn60 hakettiğini geri aldı sonunda, olması gerektiği gibi. :)

@Çiğdem tebrik ederim canım, sonuna kadar hakettin Süper Mod. olmayı. Mavi çok yakışmış, hayırlı uğurlu olsun. :bhr:

@Yiğitt ayrılmayı istediğini biliyordum ama bu kadar ani olmasaydı keşke. Görevini başarıyla yerine getirdin, benim gönlüm başarından dolayı senin devam etmenden yanaydı. Yinede kendi kararın. :D

@ozgur2113 tebrik ederim, hakediyordun mod. olmayı. Hayırlı olsun. :)
Çok teşekkür ederim. Böyle düşündürdüysem ne mutlu :bhr:

Emeklerine sağlık @mrt-06 öncelikle bu yoğunlukta büyük emekler harcıyorsun yine :bhr: :bhr: :bhr:

@S.G.A.T. Yönetimde kalmasına sevindim birlikte göreve gelmiştik askere gitmeden önce çok faydalıydı onu değerlendirip oylamıştım zaten ve @ozgur2113 de hoşgeldi birlikte daha güzel işlere imza atacaz inş :Z

@Harunnn60 da çok iyi sonuçlarla dönmüş ve forumda da tekrar aktifliğini bekliyoruz forum için çok önemli bir değer sonuclarda da zaten ortada :bhr::bhr::bhr:

@Yiğitt e üzüldüm onu admin olarak görüyordum Atacan görevden emekli olduğu dönemlerde oyüzden kalsaydın keşke :( :( :( @Aserat @xBUGRAx da başarılı şekilde devam edeceklerdir o yönden rahatız en azından
ve herkese teşekkürler :Z:Z:Z
Teşekkür ederim. :bhr: Dediğin gibi güzel işlere imza atarız :Z

• Harika
Reactions: Çiğdem and kerem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yönetime geri dönen @Sherlock @Harunnn60 @ozgur2113 ve süper moderatörlüğe yükselen @Çiğdem i tebrik ediyorum, hayırlı olsun :D

Şerlok beyciğimin de dönmesini bekliyoruz artık bunun üzerine :A
Teşekkür ederim. :Z
Tebrikler kesinlikle sonuna kadar hak ettiniz rütbe atlamayı. :bhr: Hatta ben Özgür'den süper modluk bekliyordum ama buna da şükür tabii. :Z @Çiğdem @ozgur2113

@Sherlock için de sevindim ama maalesef bu son olaylar onu foruma küstürdü umarım döner bir an önce. :(

Yönetimde olmayışın çok büyük bir kayıp olacak ama bir gün yerini tekrar alacağına dair inancım baki. :( @Yiğitt

Sana da geçmiş olsun maalesef aktif olmayışının kurbanı oldun. :( @Ahmed

Beni ortalamada 1. yapan herkese de sonsuz teşekkürler. Yeni yönetim hepimize hayırlı uğurlu olsun. :Z
Ya böyle düşünmene çok sevindim. :Z Çok teşekkür ederim. :bhr:
@Çiğdem tebrik ederim. Beklenen birşeydi. Bende degerlendirmemde bu rütbeyi hakettiğini belirtmiştim ve en aktif yeşiklerden sen ve @Sherlock tunuz.

@Yiğitt ayrılışına üzüldüm. Konu açmalarıda bırakacaksan forum büyük kan kaybeder. Emeğin tartışılmaz.

@Sherlock 'un sadece moderatör olarak kalmasinada şaşırdım. Diğer yeşiller yokken foruma baya katkı sağladi ve puanlamasida iyi ama mod olarak kalınmış. Büyük olasılıkla forumda olmayacak artık. Yiğit ile bir kayıp daha.

@ozgur2113 senide tebrik ederim. Yönetici haline denk gelmemiştim ama yönetimde bariz olarak belirgin adaletsizliklerin önünü kesen bir isim olursun umarım.

@Aserat senide tebrik ederim ?

Aslında söylenecek çok şey var ama faydasız oyüzden fazlada birşey söylemeyeceğim. Bundan sonra forumu hareketlendirme adına adimlar atılır umarım ve adaletli kararlar alınır :D
Teşekkür ederim. Umarım :bhr:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Lütfen benim hatrım için en azından geçmiş tartışmaları kapatalım bir daha geriye dönmeyelim, tatsızlık olmasın. Bazı mesajlar yine silinecek ama umarım bu son olur bugün yeni bir başlangıç olsun dediğim gibi en azından hatrım varsa, bir sıkıntı olursa bana özelden yazmanız zaten yeterli. Bahsedildiği gibi "boşa" değil. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...