Fav10 Yönetici Değerlendirme Sonuçları Belli Oldu! (2017)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Hayırlı olsun. Özellikle bölümlerinin birincileri @Aserat ve @Sherlock tarafsız, Türkçeyi düzgün kullanma ve kaliteli konu açma alanlarında benim takdirimi kazanmış iki üyeydi. İkisini de tebrik ediyorum. Diğer yönetici arkadaşlara da başarılar.

@XanTier ve @S.G.A.T. bana da sürpriz oldu ama ikisi de hak ettiler.

''Yönetim Üyelerinin Dokunulmazlığı Kaldırıldı!''

Harika olmuş bu kural.

Keşke @Bully de dönse özledim onu da. Yokluğunu aradığım yöneticilerden.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hahaha aynen ben hiç gidip gelmiş gibi hissetmiyorum zaten. :F

Dediğin gibi eski heyecan yok, eskiden olay olurdu bu zamanlar. :A Senin mor renkli olduğun günleri bilirim. :(

Bende heyecan yapmıştım mod olacakmıyım diye. Çok ciddiye alırdım görevleri ama gereksiz bi olay olduğunu elde ettiğimde anladım.:F
Eskiden herkes herkesin duvarına yeni rengin hayırlı olsun falan yazardı. Aynı düzen devam edecek mi bakalım.:A

Bu arada @XanTier @S.G.A.T. sizide tebrik ederim. Renk katacağınıza eminim.:D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bende heyecan yapmıştım mod olacakmıyım diye. Çok ciddiye alırdım görevleri ama gereksiz bi olay olduğunu elde ettiğimde anladım.:F
Eskiden herkes herkesin duvarına yeni rengin hayırlı olsun falan yazardı. Aynı düzen devam edecek mi bakalım.:A

Bu arada @XanTier @S.G.A.T. sizide tebrik ederim. Renk katacağınıza eminim.:D
Eskiden yazardı, şu an ben herkese yazdım zaten. :F Yeniler bilmez bu kuralı, eskilerden ben kaldım yazıyorum. :Z

Aynen, çok gereksizmiş. Bende çok ciddiye alırdım, dur duygulandım eski günler aklıma gelince. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Herkesi çok tebrik ederim, hayırlı olsun :D Özellikle bebeğim @Çiğdem- yeşil renk çok yakıştı sana aşkım :bhr:

Çok teşekkürler cnm :bhr: yeni rengime hemen ısındım karadeniz gibi yemyeşil daha cici hissettim kendimi :bhr:

1 Ay sonra 4.yılım dolacak foruma hep katkı vermeye çalıştım ama 4 koca yılda hiç yöneticilik düşünmedim. Ama yaşımız geçiyor evlenince ayrılacağım için forumda son demlerimi yaşıyorum . Gitmeden son katkılarımıda yönetici olarak tamamlamak istedim:bhr::bhr::bhr:

-Süper Modlar -
Öncelikle @Harunnn60 Süper Modluğu sonuna kadar hak ediyordun dile getiriyordum kendimden daha çok sevindim sana :bhr: @Yakamoz-Asi tekrar hoşgeldin tecrüben gerekiyordu şuankı yönetime :bhr: @Aserat foruma katkıların tartışılmaz ,aldığın dereceleri hak ettin :bhr: @Yiğitt Tekrar dönmene çok sevindim üzülüyordum ,foruma en çok emek verenlerdensin tekrar hoşgeldin :bhr: @xBUGRAx derecelerin çok iyi :bhr:

-Modlar-
@S.G.A.T. @XanTier üçümüzü öncelikle kutluyorum :Z sgat senin tekrar forumda aktif olmandan çok memnundum ayrıca @XanTier sana özellikle çok sevindim :bhr:

@mesmeso61 @Sherlock Modluğu hak etmiştiniz özellikle rekor kıran @Sherlock çok tebrikler :Z @Ahmed iyi düşüncelerin için teşekkürler birlikte daha iyiye götürücez inş forumu devam edecez daha doğrusu :Z @Billy Kane @tolgab sizede tebrikler çocuklar başarılı şekilde devam edersiniz inş :bhr:

-Adminler -
Hernekadar dönmeyi çok gönüllü olmasada sanada tekrardan hoşgeldin @OzaN admin :bhr: @mrt-06 sana ne desem az kalır cnm :bhr: emeklerine sağlık :Z

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
A yeşil olmuşum :A

@S.G.A.T., @Çiğdem- hepimize tebrikler. @Yakamoz-Asi de geri dönmüş, çok sevindim :bhr:

@Sherlock yeşil yakıştı, tebrikler. :bhr: Beni de artık editör rütbesi ile Watson olarak yanına aldırırsın. :A

@Çiğdem- sen ve moderatörlük... ilginç. :A Tebrikler.

@XanTier ne yaptında aldın bu rütbeyi anlamadım. :A Tebrik ederim canım. :bhr:

@mesmeso61 tebrik ederim, WWE konuları açta kitlemiz artsın. :A

@S.G.A.T. tebrik ederim. :A
@mesmeso61 ile WWE bölümü kuralım istersen foruma :A:A

A yeşil olmuşum :A

@S.G.A.T., @Çiğdem- hepimize tebrikler. @Yakamoz-Asi de geri dönmüş, çok sevindim :bhr:

@mesmeso61 ile WWE bölümü kuralım istersen foruma :A:A
@Sherlock ve @mesmeso61 da mod olmuşlar. Tebrik ederim :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Çok teşekkürler cnm :bhr: yeni rengime hemen ısındım karadeniz gibi yemyeşil daha cici hissettim kendimi :bhr:

1 Ay sonra 4.yılım dolacak foruma hep katkı vermeye çalıştım ama 4 koca yılda hiç yöneticilik düşünmedim. Ama yaşımız geçiyor evlenince ayrılacağım için forumda son demlerimi yaşıyorum . Gitmeden son katkılarımıda yönetici olarak tamamlamak istedim:bhr::bhr::bhr:

-Süper Modlar -
Öncelikle @Harunnn60 Süper Modluğu sonuna kadar hak ediyordun dile getiriyordum kendimden daha çok sevindim sana :bhr: @Yakamoz-Asi tekrar hoşgeldin tecrüben gerekiyordu şuankı yönetime :bhr: @Aserat foruma katkıların tartışılmaz ,aldığın dereceleri hak ettin :bhr: @Yiğitt Tekrar dönmene çok sevindim üzülüyordum ,foruma en çok emek verenlerdensin tekrar hoşgeldin :bhr: @xBUGRAx derecelerin çok iyi :bhr:

-Modlar-
@S.G.A.T. @XanTier üçümüzü öncelikle kutluyorum :Z sgat senin tekrar forumda aktif olmandan çok memnundum ayrıca @XanTier sana özellikle çok sevindim :bhr:

@mesmeso61 @Sherlock Modluğu hak etmiştiniz özellikle rekor kıran @Sherlock çok tebrikler :Z @Ahmed iyi düşüncelerin için teşekkürler birlikte daha iyiye götürücez inş forumu devam edecez daha doğrusu :Z @Billy Kane @tolgab sizede tebrikler çocuklar başarılı şekilde devam edersiniz inş :bhr:

-Adminler -
Hernekadar dönmeyi çok gönüllü olmasada sanada tekrardan hoşgeldin @OzaN admin :bhr: @mrt-06 sana ne desem az kalır cnm :bhr: emeklerine sağlık :Z
Ben de sana çok sevindim. Sonuna kadar hakettin :bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061
Mod olmanın şerefine 1 seferlik banlanma yetkisi versen @mrt-06 bana 4 yıldır bir hayalim var :A :A :A @Yiğitt
yöneticiler gider biz kalırız ayağını denk al hogatha :X ooff @mrt-06 daha biz li mesajlara safiye sultan entrika müzği ekleyemedi sana yetki mi verecek çok beklersin:A ay neyse gif koyayım yine:X

tumblr_o3l6ojLiU01s5r5o5o3_500.gif

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
@Yakamoz-Asi'nin foruma dönmesine sevindim. Kendisi forumun demirbaşlarından, umarım bir daha bırakmaz :A

Bunun yanında favori üyelikten moderatörlüğe yükselenlerin görevlerini hak etmediğini düşünüyorum. Bu zamana kadar yönetimde yer alanların hepsi editörlükten terfi ettiler, ayrıca MusicSurvivor dışında foruma katkısı olmayan @Çiğdem-'in yetki almasına anlam veremedim. Muhtemelen @FaJi'nin sessiz vedası da bu yüzden.

Ankette en çok dikkatimi çeken konu ise imla/düzen konusunda bayağı düşük puan almam oldu. Çok gerekmediği sürece artık yarışmalar dışında konu açmayacağım ama buna çok bozuldum.

Yönetimde yer alan arkadaşlara yeni görevlerinde başarılar dilerim.

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Öncelikle yeni yönetimi tebrik ederim ve forumda başarılar dilerim. Ben de uzun zamandır sadece unvan olarak taşıdığım moderatörlük sıfatını bırakmış oldum, emekli olmak daha iyi oldu benim açımdan. Zaten çok fazla vakit ayıramıyordum.

Yönetime yeni gelen arkadaşlara başarılar dilerim, umarım görevlerini adil ve gerektiği gibi kullanırlar.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061
@Yakamoz-Asi'nin foruma dönmesine sevindim. Kendisi forumun demirbaşlarından, umarım bir daha bırakmaz :A

Bunun yanında favori üyelikten moderatörlüğe yükselenlerin görevlerini hak etmediğini düşünüyorum. Bu zamana kadar yönetimde yer alanların hepsi editörlükten terfi ettiler, ayrıca MusicSurvivor dışında foruma katkısı olmayan @Çiğdem-'in yetki almasına anlam veremedim. Muhtemelen @FaJi'nin sessiz vedası da bu yüzden.

Ankette en çok dikkatimi çeken konu ise imla/düzen konusunda bayağı düşük puan almam oldu. Çok gerekmediği sürece artık yarışmalar dışında konu açmayacağım ama buna çok bozuldum.

artık tv kedisinden adnan hocanın kediciğine terfi edersin sen de :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben de sana çok sevindim. Sonuna kadar hakettin :bhr:
Tşşk ederim cnm :bhr:

Son demlerimizde yönetici olarakta katkımızı vermeye devam edelim istedim :bhr:

seninde son dönemde katkıların tartışılmazdı tabi bu katkılar şimdi daha artması gerekecek emekli olmaman için :A

ay aşka bak :eek: günde 1 kilo et ,30 liralık abur cubur , 3 tencere yemek yiyen 130 kiloluk @destere ye bakmayı düşünüyor bedavaya :eek: demek ki gerçekten aşık omuş bu :A @Dosi @mrt-06 @Harunnn60 @Thequeer @Yiğitt @vadikızı @xBUGRAx
hhaha foruma dönsün diye diyorum dönünce tekmeyi atarım :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

İlk değil daha önce de favorilikten yöneticiliğe yükselen üyeler var. Haksızlık yapma yani. :)

Ortalama olarak düşük kaldığı için yöneticiliğe yükselemedin ama konuda ve size yazdığımı biliyorsun. Bir dahakine denersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...