2017 Fav10 Sanal Survivor 7. Sezon Başlıyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Kontenjanımız dolmuştur, takımlar salı günü açıklanacak. Yarışmanın ilk oyunu ise cuma günü başlayacaktır. Bu arada kuralları okursanız sevinirim, yeni kuralımız var. Haberiniz olsun. Herkese başarılar. :)

@Polat Şaşmaz @DiziTutkunu @vadikızı @denizz19 @mrt-06 @mesmeso61 @Aserat @MasacRE- @MayısKralı @batuhankaralar @HachiKo @Harunnn60 @Çiğdem- @Bully @*YıldırıM* @Billy Kane @HeisenBerg
Cuma başlaması iyi olmuş, inşallah bu sezon daha uzun kalabilirim. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Kontenjanımız dolmuştur, takımlar salı günü açıklanacak. Yarışmanın ilk oyunu ise cuma günü başlayacaktır. Bu arada kuralları okursanız sevinirim, yeni kuralımız var. Haberiniz olsun. Herkese başarılar. :)

@Polat Şaşmaz @DiziTutkunu @vadikızı @denizz19 @mrt-06 @mesmeso61 @Aserat @MasacRE- @MayısKralı @batuhankaralar @HachiKo @Harunnn60 @Çiğdem- @Bully @*YıldırıM* @Billy Kane @HeisenBerg
Dizitutkunundan eminmisin? Sanki gitti forumdan :)
Bu arada hayırlı olsun.
ben bu etkinlikte olmayı çok isterdim ama nasip değilmiş.
Bir önceki zamandada Haziran yada temmuzda başlamıştı ben Türkiye'deyken.
Umarım illerde yaz ayları dışında bir zamana denk getirirseniz bende buralardaysam katılırım.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizitutkunundan eminmisin? Sanki gitti forumdan :)
Bu arada hayırlı olsun.
ben bu etkinlikte olmayı çok isterdim ama nasip değilmiş.
Bir önceki zamandada Haziran yada temmuzda başlamıştı ben Türkiye'deyken.
Umarım illerde yaz ayları dışında bir zamana denk getirirseniz bende buralardaysam katılırım.
Buralarda kendisi, katılır diye düşünüyorum. :)

Teşekkürler, inşallah 8. sezonu sana uygun bir tarihe getiririz. :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060

Tüh ya Cuma başlamasını beklemiyodum ben bi sonraki hafta sanmıştım perşembe, cuma, cumartesi ve pazar forumda olamicam :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Daha önce katılmadığım için süre verildiğini bilmiyodum iyi ozaman sorun yok :bhr:
Normalde veriliyor mu bilmiyorum, haftaya müsait değilim ben de senin gibi. Cuma akşamı oyunu başlatacağım ama hafta sonu pek vaktim yok. Arkadaşlar başlasın artık dediği için başlatıyorum, geç kalmayayım dedim. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060