2022 Fav10 Oscar Takımı 2022 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim | SON 1 AY! 🚨

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Vay be, tam sınırda duruyorum :A
Kaç tatil gördük bir türlü film izleme şansım olmuyor:/ Eskiden foruma ufak aralarımda zamanımı film ve diziler ile değerlendirirdim, şimdi o halimden eser yok. Kafamın dolu olmadığı bir anda keyif alarak izlemek istiyorum ama o tarz bir ortamı aylardır yakalayamadım bir türlü. Film izleme hevesimde sıfır.

Sen sınırdasın yine bende hiç yok çok istedim de izleyemedim ya :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Daha çok varmış. :A
Etkinliğin gerçek bitiş tarihini bize bildirdiğin için teşekkür ederiz :A Az kalsın çok az süre kalmış deyip yorum yapmaya başlıyordum ama sayende gerçeklerin farkına vardım. Neyse daha çok varmış dediğin gibi, bir ara yorum yapılır elbet :A @Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Vay be, tam sınırda duruyorum :A
Kaç tatil gördük bir türlü film izleme şansım olmuyor:/ Eskiden foruma ufak aralarımda zamanımı film ve diziler ile değerlendirirdim, şimdi o halimden eser yok. Kafamın dolu olmadığı bir anda keyif alarak izlemek istiyorum ama o tarz bir ortamı aylardır yakalayamadım bir türlü. Film izleme hevesimde sıfır.
@Dosi Hanım siz bu etkinliğin demirbaşlarındansınız, çimentosusunuz, olmazsa olmazısınız, sizsiz bir Fav10 Oscar Takımı hayal edilemez... İyi sıvadım, en az bir 15 film yaparsın orayı artık. :A
Puss in Boots : The Last Wish izleyen @MEnes kaliteden anlıyorsun sadece puan daha yüksek olmalıydı film 10/10 bence.
Yorum? :A
Daha çok varmış. :A
Etkinliğin gerçek bitiş tarihini bize bildirdiğin için teşekkür ederiz :A Az kalsın çok az süre kalmış deyip yorum yapmaya başlıyordum ama sayende gerçeklerin farkına vardım. Neyse daha çok varmış dediğin gibi, bir ara yorum yapılır elbet :A @Sherlock
Senenin en iyi filmlerinden olan Kurak Günler, 20 Mayıs itibariyle Netflix'teymiş. Bu sebeple 23 Mayıs olarak revize ediyorum bitiş tarihi. :A

Ayrıca montaj yapman hiç hoş değil. :A @phoebebuffay

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Dosi Hanım siz bu etkinliğin demirbaşlarındansınız, çimentosusunuz, olmazsa olmazısınız, sizsiz bir Fav10 Oscar Takımı hayal edilemez... İyi sıvadım, en az bir 15 film yaparsın orayı artık. :A

Senenin en iyi filmlerinden olan Kurak Günler, 20 Mayıs itibariyle Netflix'teymiş. Bu sebeple 23 Mayıs olarak revize ediyorum bitiş tarihi. :A

3 günlük süre izleyip yorum yapmak için çok yetersiz. Biz ona düz 1 Haziran diyelim :A @phoebebuffay

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Gibi’ye bile daha vakit fırsat bulamadım. Gerisini sen düşün :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yukarıdaki 15 Haziran tarihi sanırım gerçekten gerçek olacak... Bu bilgiyi bize önceden bildiren arkadaşımıza teşekkürlerimizi tekrar iletelim... @phoebebuffay @MasacRE

Halkımız patır patır yorumlarını yapacak ve bu ihtimal ortadan kalkacak, inanıyorum… @phoebebuffay @MasacRE
Etkinlik sahibinin dahi yorum yapmadığı ortamda 15 Haziran ihtimalinin şu anki tarihten çok daha yüksek olduğu kuşkusuz ortada :A @phoebebuffay

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes