Fav10 Oscar Takımı 2019 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
O film Breaking Bad dizisinin finali niteliğinde, tam olarak film diyemeyiz yani. O yüzden eklememiştim, belki ekleriz bakalım. :A

Baya iyi ve hızlı ilerliyorsun bu arada, geçen seneki gibi 30+ film gelmez mi senden? :A
Şuan çok düzenli güzel güzel ilerliyorum ama ilgimi çeken film az :A
Geçen sene ben geç başlayıp günde 2 film izliyordum(telefonla bi de). Bu sene çok erken başladım ve haftalık 4 film rahat izlerim. 20 Aralık'ta 3 haftalık noel tatilimiz başlıyor ve filmler hepsi güzel olsa o rakam kolay olur ama dediğim gibi ilgi çekici çok yok gibi. Geçen sene çok kötü filmler bile izledim :T
Oscar listesinin dışındaki filmlere göz atabilirim ama uzun tatilde :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Geçen sene ben geç başlayıp günde 2 film izliyordum(telefonla bi de). Bu sene çok erken başladım ve haftalık 4 film rahat izlerim. 20 Aralık'ta 3 haftalık noel tatilimiz başlıyor ve filmler hepsi güzel olsa o rakam kolay olur ama dediğim gibi ilgi çekici çok yok gibi. Geçen sene çok kötü filmler bile izledim :T
Telefonda film izlemek mi. :eek: Nasıl bir mazoşistsin sen. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Telefonda film izlemek mi. :eek: Nasıl bir mazoşistsin sen. :A
hahhaha :F
Mazoşist ne demek acaba :F 36 yada 38 film izledim geçen sene ve telefonu bozmuştum tabiki:A ama ufak bir hamle ile şuan hâlâ yaşıyor telefonum :A ve bu sene neyseki bonkör yiğenim bana bilgisayarını istediğim zaman film için verecek. Şu 5 filmden sadece 1 tanesini telefonumdan izledim :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
hahhaha :F
Mazoşist ne demek acaba :F 36 yada 38 film izledim geçen sene ve telefonu bozmuştum tabii :A ama ufak bir hamle ile şuan hâlâ yaşıyor telefonum :A ve bu sene neyseki bonkör yiğenim bana bilgisayarını istediğim zaman film için verecek. Şu 5 filmden sadece 1 tanesini telefonumdan izledim :A
Kendine acı çektirmekten zevk alan demek. :A Ben hayatta öyle bir şey yapamam bilgisayar candır. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kendine acı çektirmekten zevk alan demek. :A Ben hayatta öyle bir şey yapamam bilgisayar candır. :A
evet aynen öyleyim :T hayatım boyunca hep zorlu yollardan istediklerime kavuştum :A bu da benim hayat felsefem galiba :F

yahu bilgisayarım yok yıllardır. forumdaki konularım,o güzeler etkinliği anketler hep telefonla yaptım :A Herşey forum için :bhr:
Şu üşengeçlik geçse yeni etkinlikler gelecekte ama bakalım. Belki Aralık'ta :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Bu senenin filmleri çok daha iyi aslıda, şimdiden 3-4 tane gerçekten “çok sağlam” diyebileceğimiz film çıktı. Filmleri izledikçe bunu daha iyi anlayacaksın zaten, beğeneceğine eminim birçoğunu. :A Geçen sene dediğin gibi gerçekten kötü ve Oscar ile adının anılmaması gereken film çoktu. Bu sene -en azından şimdilik- tabloda yer alan hangi filmi izlesen pişman olmazsın diye düşünüyorum. :A Konularına çok takılma, çoğu izlediğin zaman seni içine çekecek ve pişman etmeyecek filmler. Özellikle Parasite ama bir türlü izleyemedin onu. :A

Telefondan film izleme işi gerçekten sıkıntılı yalnız Dosi hanım, bilgisayar müsait oldukça oradan devam edin en azından. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu senenin filmleri çok daha iyi aslıda, şimdiden 3-4 tane gerçekten “çok sağlam” diyebileceğimiz film çıktı. Filmleri izledikçe bunu daha iyi anlayacaksın zaten, beğeneceğine eminim birçoğunu. :A Geçen sene dediğin gibi gerçekten kötü ve Oscar ile adının anılmaması gereken film çoktu. Bu sene -en azından şimdilik- tabloda yer alan hangi filmi izlesen pişman olmazsın diye düşünüyorum. :A

Telefondan film izleme işi gerçekten sıkıntılı yalnız Dosi hanım, bilgisayar müsait oldukça oradan devam edin en azından. :A
Bazı filmlere 4 puanlar gelmiş. Haliyle otomatikmen eliyorum :A
Bu sene bilgisayardan izliyorum. Elime geceleri arada ulaşıyor bilgisayar :A Sadece 1 film izledim telefondan :A
Ya geçen sene ne güzel hangileri animasyon falan biliyorduk. Kategoriler vardı. Şu Tavşan filmi galiba çocuklarada yönelik. Onu araştırayım. Cuma akşamı babamlarda toplanacağız gibi ve tüm çocukları yanıma alıp bir odada izliyeyim diyorum :A Sinema tadında :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şu film tabloda yok? (b)
' El Camino: A Breaking Bad Movie '
Onu da izledim :A Biraz tam detay bakmadan daldım filme ama bir arkadaş sayesinde kafamdaki soru işaretleri son buldu. Yorumumda deyinirim :A

Biraz bakındım filmlere. Bu sene seçici olacağım ve bir kaçı tarzım değil vazgeçtim izlemeye. Bazıları ise daha yok internette.
Ad Astra filmine bakacaktım ama @bazinga ve @MasacRE nin yorumları beni soğuttu :A

Şimdilik merakla izlemeyi beklediğim Parasite ve Knives Out(konusu ilgimi çekti) filmleri var.
Toplam 5 film izledim. 3 tanesinin yorumunu vakit bulduğumda konulara yazarım. Bu gidişle galiba 10 film civarı olacak gibi. Şuan izlediğim 5 filmde keyif verdi izlerken :Z
Ben izlemedim Ad Astra'yı, sadece yorumlar pek iyi değil demiştim sanırım onu diyorsun :A @MEnes izledi o filmi de pek beğenmemiş galiba o da.

El Camino'yu izlemesen de olurdu, o Breaking Bad dizisini izleyip bitirenlere yönelik bir filmdi. Sana anlamsız gelmiştir şimdi o film :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben izlemedim Ad Astra'yı, sadece yorumlar pek iyi değil demiştim sanırım onu diyorsun :A @MEnes izledi o filmi de pek beğenmemiş galiba o da.

El Camino'yu izlemesen de olurdu, o Breaking Bad dizisini izleyip bitirenlere yönelik bir filmdi. Sana anlamsız gelmiştir şimdi o film :A
Haklısın yoldaşım yanlış bilgilendirmeleri önlemek açısından doğru bir noktaya parmak bastın. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Ay ne bileyim izledim bir kere ama pişman değilim. Keyif aldım filmden :bhr:
ben
en çok paraları kitabına/buzdolabının kapısına saklayan adamın nasıl öldüğünü merak etmiştim
o sahneyide sonradan YouTube'den izledim :D Dizide izlemişsiniz meğerse. @Tolstoyevski ile yorumladık filmi. Beni aydınlattı :bhr:
Edit:
gidip yorumumu fırlatayım bari :A

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ay ne bileyim izledim bir kere ama pişman değilim. Keyif aldım filmden :bhr:
ben
en çok paraları kitabına/buzdolabının kapısına saklayan adamın nasıl öldüğünü merak etmiştim
o sahneyide sonradan YouTube'den izledim :D Dizide izlemişsiniz meğerse. @Tolstoyevski ile yorumladık filmi. Beni aydınlattı :bhr:
Edit:
gidip yorumumu fırlatayım bari :A
Ben dizinin büyük bir hayranı olduğum halde pek sevmedim bu filmi. Senin diziyi izlememene rağmen sevmen şaşırtıcı :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bazı filmlere 4 puanlar gelmiş. Haliyle otomatikmen eliyorum :A
Bu sene bilgisayardan izliyorum. Elime geceleri arada ulaşıyor bilgisayar :A Sadece 1 film izledim telefondan :A
Ya geçen sene ne güzel hangileri animasyon falan biliyorduk. Kategoriler vardı. Şu Tavşan filmi galiba çocuklarada yönelik. Onu araştırayım. Cuma akşamı babamlarda toplanacağız gibi ve tüm çocukları yanıma alıp bir odada izliyeyim diyorum :A Sinema tadında :A

Tabloda yer alan filmlerin hepsinin konuları mevcut Dosi hanım, konuya yerleştirdiğim linkten 2019 filmlerinin konularına direkt ulaşabilirsiniz. :A Filmlerin yorum konularında ise türleri yer alıyor filmlerin, öyle çözersin. :A

Jojo Rabbit'i izlemedim ama savaş döneminde geçen bir komedi filmi gibi duruyor, kara komedi gibi biraz yani. O yüzden çocuklara uygun mudur pek bilemedim. :A The Lion King, How to Train Your Dragon 3 daha uygun olabilir sanki çocuklarla izlemek için. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Tabloda yer alan filmlerin hepsinin konuları mevcut Dosi hanım, konuya yerleştirdiğim linkten 2019 filmlerinin konularına direkt ulaşabilirsiniz. :A Filmlerin yorum konularında ise türleri yer alıyor filmlerin, öyle çözersin. :A

Jojo Rabbit'i izlemedim ama savaş döneminde geçen bir komedi filmi gibi duruyor, kara komedi gibi biraz yani. O yüzden çocuklara uygun mudur pek bilemedim. :A The Lion King, How to Train Your Dragon 3 daha uygun olabilir sanki çocuklarla izlemek için. :A
İsmi bana çoçuklara yönelik gibi gelmişti :A Komediyse izlerim her türlü :Z Vardı zaten internette :D
Önerileriniz içinde teşekkürler Sherlock Bey, filmlerin bir kısmında detaylara bakmıştım. Korku ve savaş türlerini es geçiyordum :A geri kalanını yarın detaylıca bakarım :D

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Şimdilik Güncel Tablo:

Güncel Tablo 1.png

Eksik gördüğünüz bir şey, hatalı olan veya değiştirmek istediğiniz puan/puanlar veya eklenmesi için önerdiğiniz film/filmler varsa yazabilirsiniz...

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @ozgur2113 @-potterhead- @The_Erinch

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
  • Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şimdilik Güncel Tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 73512

Eksik gördüğünüz bir şey, hatalı olan veya değiştirmek istediğiniz puan/puanlar veya eklenmesi için önerdiğiniz film/filmler varsa yazabilirsiniz...

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @ozgur2113 @-potterhead- @The_Erinch

Filmler izlenmeye başladıkça tablo sıralamasının en çok izleyenden en az izleyene doğru sıralanması rekabet ortamını daha keyifli hale getirebilir şimdilik gerek yok tabi :A

Aralık sonunda belki birkaç filmin puanını editlerim, editlediğimde buradan bildirmem yeterli olur mu yoksa film konusundan mı şey yapmak gerekecek? :D

• Beğendim