Fav10 Oscar Takımı 2016 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Lion'a bakabilirimbir tek birde Hidden Figures ilgimi çekmişti. Bulabilirsem onada bakarım.:)
15 film iyi bir kapanış olur benim için.:D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben de film izleyeceğim bugün. Moonlight ve en az 1 2 film daha izlemeyi düşünüyorum. Yani 21.00 uygundur. :)

Ha bir de şansıma yarın stajın ilk günü. 8.30'da Bahçeşehire gideceğim. 7 - 7.30 arası çıkmam gerekecek. Ödül töreni bitmiş olur mu yoksa en iyi filmi kaçırır mıyım? @OzaN

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben de film izleyeceğim bugün. Moonlight ve en az 1 2 film daha izlemeyi düşünüyorum. Yani 21.00 uygundur. :)

Ha bir de şansıma yarın stajın ilk günü. 8.30'da Bahçeşehire gideceğim. 7 - 7.30 arası çıkmam gerekecek. Ödül töreni bitmiş olur mu yoksa en iyi filmi kaçırır mıyım? @OzaN
En iyi filmi kaçırırsın. Ben de kaçıracağım, dert etme. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bugün film puanlayacak olan var mı? Akşam saatlerine kadar bekliyorum son oylar için. :)

@sürgünüm cidden o kadar film izleyip La La Land'i izlemedin mi? :)

@FaJi sen de Arrival'ı izlemeyen yegane kişisin sanırım. :)

@Sherlock sadece 5 filmde kalmışsın sanırım, sezonun hayal kırıklığı. :(

Ödül oylamasını da bugün başlatacağım. Gelsin son oylar, yorumlar. :):)

@MEnes @Aserat @destere @sokak sanati @BesaleT @HeisenBerg @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @Danger UA!

Foruma bu aralar giremediğim için puanlama işlemini yapamadım, bugün akşama kadar bir çok puanlama işlemini hallederim. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,001
Puanı
1,061
Çoktan izlediğimiz ama yorum yazmadığım Kubo ve The Jungle Book var ama onlara da yorum yapmaya üşeniyorum. Ben buradan söylesem de alsan olmaz mı? :A @OzaN

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çoktan izlediğimiz ama yorum yazmadığım Kubo ve The Jungle Book var ama onlara da yorum yapmaya üşeniyorum. Ben buradan söylesem de alsan olmaz mı? :A @OzaN
Olmaz. :D Yaz bir şeyler işte. :D

Tüh ya La La Land'in tarihine canlı tanıklık edememek kötü olacak. :D Evde Digitürk'den izleyeceğim de yola çıktığımızda telefondan bir yayın bulup izleriz belki? :)
Ben öyle yapacağım da yine kurtarmıyor. Tam en iyi film ödülüne sıra geldiğinde servis ile iş arasında oluyorum. Karışık işler bakalım, kısmet. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,001
Puanı
1,061
Olmaz. :D Yaz bir şeyler işte. :D

Ben öyle yapacağım da yine kurtarmıyor. Tam en iyi film ödülüne sıra geldiğinde servis ile iş arasında oluyorum. Karışık işler bakalım, kısmet. :D
Sonrasında izlediğimiz filmler arasından en iyilerini seçeceğiz değil mi? :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Önceden izlediğim halde yorum yapmaya fırsat bulamadığım/üşendiğim bir çok film varmış. Şuan hepsini aradan çıkarıyorum. :) @OzaN

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Anlaşılan herkes son güne pek çok film bırakmış. :D O zaman ben yarın akşam sonuçları duyurayım ama siz yarına bırakmayın. Bu gece tamamlayın filmleri, yorumları. :D

Bu arada ödüller için aday listelerini de hazırladım. Neredeyse bütün popüler kişileri aday adayı arasına koydum ama sizin aklınıza gelen unutulabilecek tarzda aday adayları varsa bu başlıktan yazın, ekleyeyim. Özellikle yardımcı erkek oyuncu ve yardımcı kadın oyuncu dallarında. :)

@MEnes @Aserat @destere @sokak sanati @BesaleT @HeisenBerg @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @Danger UA! @sürgünüm @FaJi @Sherlock

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Anlaşılan herkes son güne pek çok film bırakmış. :D O zaman ben yarın akşam sonuçları duyurayım ama siz yarına bırakmayın. Bu gece tamamlayın filmleri, yorumları. :D

Bu arada ödüller için aday listelerini de hazırladım. Neredeyse bütün popüler kişileri aday adayı arasına koydum ama sizin aklınıza gelen unutulabilecek tarzda aday adayları varsa bu başlıktan yazın, ekleyeyim. Özellikle yardımcı erkek oyuncu ve yardımcı kadın oyuncu dallarında. :)

@MEnes @Aserat @destere @sokak sanati @BesaleT @HeisenBerg @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @Danger UA! @sürgünüm @FaJi @Sherlock

Bana listeyi özelden biraz erken yolla daha gideceğim.:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ben de işimi son güne bırakarak 11 tane film yorumu yaptım. Önceden de 2 tane varmış tablodakilerden. 13 tane olmuş oldu. MasacRE- sütununu eklersin artık oraya :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com