Fav10 Oscar Takımı 2015 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Süper oldu bu etkinlik, daha o gün umarım olur diyordum ki bu etkinlik çıktı. :Z

Hepsini izleyeceğim inşallah, film izleme isteğim vardı bu aralar iyi oldu. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
hepsine tek tek bakacağım geniş bir zamanda bazıları benlik, bazıları benlik değil

@OzaN benim bir yıldır avatarımı süsleyen marion un filmini eklememişsin ya da sonra eklemeyi düşünüyorsun onun eksikliği hissediliyor listede :) hem fesbender de varmış filmde mutlaka izlemem lazım :)
Konusu açılmadı daha onun. Hem sadece sinemalarda ve çok fazla sinemada yok. :(

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Konusu açılmadı daha onun. Hem sadece sinemalarda ve çok fazla sinemada yok. :(

Zaten sinema tamamen zengin işi oldu. Cinemaximum gibi kötü hizmetli bir sinemada bile bir bilet 15-20 TL. Adam gibi indirim yok ki, yapsınlar sabit 10 TL ayda en az 2 kere gidelim. Ama böyle olursa tövbe. Macbeth'e Sheakspeare'in hatrına gidecektim ama bu fiyatları görünce vazgeçtim. Belki Star Wars için istisna olabilir, onun da görselliğinden dolayı. Eğer ilk yorumlar ve puanlar çok olumlu yöndeyse gitmemek olmaz. Aksi durumda Torrent, diyeceğim ancak ortada sağlam bir torrent sitesi bile kalmadı doğru düzgün. Önce Dizimag sonra Yify. :(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Zaten sinema tamamen zengin işi oldu. Cinemaximum gibi kötü hizmetli bir sinemada bile bir bilet 15-20 TL. Adam gibi indirim yok ki, yapsınlar sabit 10 TL ayda en az 2 kere gidelim. Ama böyle olursa tövbe. Macbeth'e Sheakspeare'in hatrına gidecektim ama bu fiyatları görünce vazgeçtim. Belki Star Wars için istisna olabilir, onun da görselliğinden dolayı. Eğer ilk yorumlar ve puanlar çok olumlu yöndeyse gitmemek olmaz. Aksi durumda Torrent, diyeceğim ancak ortada sağlam bir torrent sitesi bile kalmadı doğru düzgün. Önce Dizimag sonra Yify. :(
Ucuz olmaması bir yana çoğu iyi film Beyoğlu, Kadıköy gibi belli başlı birkaç yerde gösteriliyor koskoca ülkede. Diğer yerlerde yaşayanlar ölsün diyorlar. :(

Cinemaximum bence bedava olması lazım 2 saat reklam izletiyorlar yetmiyor mu onların geliri? :):)

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280

Cinemaximum'un fiyatları uçmuş durumda zaten, bu yüzden ben neredeyse 1 yıldır farklı sinemalara gitmeye çalışıyorum. Haftaiçi Cinemapink'in fiyatları uygun oluyor, Avşar'da da haftanın 7 günü her seans 10 TL oluyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,980
Puanı
1,061
O zaman yeni sezon hepimiz için hayırlı uğurlu olsun. Filmlerden sadece Inside Out'u (başyapıtın dibi) izleyip yorum yazmıştım, diğerlerine de boş zamanlarımda bakmaya çalışacağım artık. :X @OzaN

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bugün etkinliğe başlıyorum ben, özellikle Inside Out ve Kingsman filmlerini merak ettim. :) Hayırlı olsun, umarım büyük katılımla gerçekleşir. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Puanları genel olarak güncelledim, üzerinden bir müddet zaman geçince en iyi şekilde değerlendirilebiliyor. :)
@OzaN

Yeni puanlar

Kingsman: 7.5
Ex Macina: 7.0
Blackmass: 7.0
The Walk: 7.5
Me And Earl and Girl: 5.5

Star Wars (?), Bridge Spies ve Inside Out'da ise bir değişiklik olmayacak gibi. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Puanları genel olarak güncelledim, üzerinden bir müddet zaman geçince en iyi şekilde değerlendirilebiliyor. :)
@OzaN

Yeni puanlar

Star Wars, Bridge Spies ve Inside Out'da ise bir değişiklik olmayacak gibi. :)
Toplu kıyım yapmışsın maşallah. :D

Gelecek hafta güncellerim, bu hafta şu sınav ve projelerden kurtulayım komple bir düzenleme yapıp filmlerin başlıklarını da açacağım. :):)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
@OzaN

Yeni puanlar

Star Wars (?), Bridge Spies ve Inside Out'da ise bir değişiklik olmayacak gibi. :)
Kingsman'i ne kadar çok düşürmüşsün :( Fikrini ne değiştirdi merak ettim şimdi :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kingsman'i ne kadar çok düşürmüşsün :( Fikrini ne değiştirdi merak ettim şimdi :D

Puanlama sisteminde eskisi gibi bol keseden ve başyapıt filmlere yakın düzeyde puanlar vermekten kaçınmaya başladım. IMDB'ye baktığımda Fight Club'a 9 puan vermişim, Fight Club gibi bir filmin 9 aldığı ortamda Kingsman'ın 8.5 alması pek doğru olmaz, Tamam güzel ve çok keyifli bir filmdi ama başyapıt ya da olağanüstü müthiş bir film de değildi. 7.5 alması onun için alınabilecek en ideal puanı bence. :) Senaryodaki hareketlilik ve eğlencenin yanı sıra bir de dikkat çekecek kadar klişe detaylar vardı, bu detaylara rağmen 8.5 (mükemmel film) ölçütü biraz fazla kaçar?

Malum çatışmadan sıfır sorun ile kurtulması ve ortamdaki diğer herkesin ölmesi, düğmeye basmaya ramak kala her klişe aksiyonda olduğu gibi yine son anda müdahale edilmesi ve son sahnede Rus muydu bilmem nere prensesi miydi tam hatırlamıyorum, o son sahnede koğuşta aşk yaşamaları... Bunlar değilse nedir ki klişe? :)

Star Wars için de şunu düşünüyorum, piyasaya düşünce bir kez daha izleyeceğim, zaten yeniden izlemek istiyordum tadı damağımda kaldığı için... İzledikten sonra duruma göre hareket edilir artık. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Nispet yapar gibi etiketlemiş bir de. .ss Cık cık cık. :unamused: @OzaN (Whatsapp emojileri mi bunlar? :utananmaymunnedenyok: Çok iyi olmuş. :D

Benim yerime de izleyin filmleri. :( O değil de en çok DiCaprio'nun ödülü alışını canlı canlı izleyemeyeceğime üzülüyorum. Kaç yıldır almadın almadın, bu seneyi mi buldun ödül alacak. :(

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Nispet yapar gibi etiketlemiş bir de. .ss Cık cık cık. :unamused: @OzaN (Whatsapp emojileri mi bunlar? :utananmaymunnedenyok: Çok iyi olmuş. :D

Benim yerime de izleyin filmleri. :( O değil de en çok DiCaprio'nun ödülü alışını canlı canlı izleyemeyeceğime üzülüyorum. Kaç yıldır almadın almadın, bu seneyi mi buldun ödül alacak. :(

Üniversite sınavına günde kaç saat çalışıyordun? Heralde sayısala hazırlandığın için vakit kalmıyor, TM yahut Sözel olunca daha çok vakit kalıyor sayısala göre?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

İzlersin belki üç beş film diye etiketledim. :D

Tamam bu hafta izlemeye başlıyorum ben, senin yerine de izlerim. :D Bekleriz ödül gecesine efsane geceye tanıklık etmek çok zor değil. :):)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Üniversite sınavına günde kaç saat çalışıyordun? Heralde sayısala hazırlandığın için vakit kalmıyor, TM yahut Sözel olunca daha çok vakit kalıyor sayısala göre?

Çok çalışmaktan değil aslında okul aşırı derecede vaktimi alıyor. Üstüne bir de kurs oluyor. Eve gelişim 5 buçuğu buluyor.

Sayısaldan tercih yaparım gibi, ama belli de olmaz benim işim. :D TM'ciler daha rahat şu an sadece YGS ve LYS Mat çalışsalar yeterli. MF'cilerin YGS ve LYS sayısallarını bir arada götürmesi gerek. (götürebiliyor muyum, hayır.:/)

Şubat'ın sonlarına doğruydu sanırım. Ertesi gün dinlenme ihtimalim olsa izleyebilirdim ama şimdi uyku düzenini falan son günlerde çok bozmayayım. :D @OzaN Yazın başında izlerim artık bende, filmlerle birlikte. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şubat'ın sonlarına doğruydu sanırım. Ertesi gün dinlenme ihtimalim olsa izleyebilirdim ama şimdi uyku düzenini falan son günlerde çok bozmayayım. :D @OzaN Yazın başında izlerim artık bende, filmlerle birlikte. :D
Evet öyle. Bekliyoruz izleyeceğin o günleri. İnşallah başarılı bir sınav geçirirsin de daha da rahat izlersin. :):)

51c31699afa96f75cb00002c.jpg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Çok çalışmaktan değil aslında okul aşırı derecede vaktimi alıyor. Üstüne bir de kurs oluyor. Eve gelişim 5 buçuğu buluyor.

Sayısaldan tercih yaparım gibi, ama belli de olmaz benim işim. :D TM'ciler daha rahat şu an sadece YGS ve LYS Mat çalışsalar yeterli. MF'cilerin YGS ve LYS sayısallarını bir arada götürmesi gerek. (götürebiliyor muyum, hayır.:/)

Hayırlısı bakalım. Yine de çok kasma, rakibimsin malum. :D