Zey TV Fav10 Okey Oyunu Turnuvası - Başvuru Konusu

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
FAV10KEY.jpeg

Sıcak havaların geldiği bugünlerde içeceklerinizi yanınıza alıp kırana kırana geçecek oldukça kısa fakat eğlenceli bir OKEY TURNUVASINA hazır olun...

FAV10 OKEY TURNUVASI yeterli katılımın sağlanması durumunda çok yakında Zey TV'den canlı yayınlarla başlıyor... 🍒🍒🍒

Turnuvada ilk belirlenen plana göre toplam 16 kişi yarışacak 🏇🏁 (daha fazla sayıda talep olması durumunda 4'ün katları bakımından katılımcı sayısı aranacak yahut yedek liste devreye girecek)

16 kişi 4'er halinde 4 gruba ayrılacak ve OKEY MAÇLARI her grubun kendisi arasında oynanacak. ➡⬅⬆⬇

Her grubun kendi içinde oynadığı OKEY MAÇINDA toplamda 3 kez kazanan ilk kişi (talebin çokluğuna göre 5 de olabilir) finale çıkacak.

4 grubun her birinden 1 tane kazanan çıkacak ve bu 4 grubun kazananları final mücadelesinde karşı karşıya gelecekler... Final maçında şampiyonluk için kazanılması gereken toplam oyun sayısı 6 olacak (talebe göre değişiklik mümkün) ve belirtilen sayıda kazanma sayısına ulaşan ilk kişi FAV10 OKEY TURNVASI'nın şampiyonu ilan edilecek.

Oyunlar her 4 grubun kendi içlerinde uygun olduğu belirlenen bir zaman aralığında belirtilecek olan bir OKEY OYUNU SİTESİ üzerinden oynanılacak ve gelişmeler genel konu üzerinden paylaşılacak...

Sınırlı sayıda kontenjanı bulunan bu turnuvaya katılmak isteyenlerin bu konu üzerinden katılmak istedikleri belirtmeleri durumunda isimleri turnuvaya katılım listesine yazılacaktır...

İsmini listeye yazdıran yarışmacılar:

1- @Dosi
2- @Tolstoyevski
3- @12.Adam
4- @dreamy
5- @slhttnmtl
6- @serhatt
7- @MEnes ?
8- @Emre Ozansoy
9- @xdragxx
10- @Cervantes
11- @Aserat
12- @Mircan Saye
13- @bazinga
14- @The_Erinch
15- @Veteran
16- @Araf ?

Yedek Liste:
@mesmeso
@mrt-06
@cevaa

Moderatörün son düzenlenenleri:

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Nasıl oynanıyor? :A
Oynaması kolay, anlatması biraz zor iş ama 5-10 dakikada öğrenilir gibi daha sonra detaylı bir kaynak bulabilirsem :A @12.Adam @Dosi

@Tolstoyevski ben de katılabilirim. 101 oynasaydık keşke OKEY’de iyi değilim. :A
Klasik Okey'i 101 bilen herkes bilir ama 101'i klasik okeyi bilen herkes bilmez sanırım o yüzden genel katılımdan dolayı bu maceraya atıl bu kerelik ismini yazıyorum hemen :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Tavla bilir msn? :A Alamancı, başımın tacı
Oynaması kolay, anlatması biraz zor iş ama 5-10 dakikada öğrenilir gibi daha sonra detaylı bir kaynak bulabilirsem :A @12.Adam @Dosi

Klasik Okey'i 101 bilen herkes bilir ama 101'i klasik okeyi bilen herkes bilmez sanırım o yüzden genel katılımdan dolayı bu maceraya atıl bu kerelik ismini yazıyorum hemen :A
Tavladan da anlamam. Satranç oynayabiliyorum sadece. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710

İlk 101 oynamayı öğrendiğim için okeyde zorlanmıştım. Bence dediğin şey herkesi kapsamıyor. Çok iddialı değilim dediğim gibi sadece eğlencesine katılıyorum amaç da o zaten :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
İlk 101 oynamayı öğrendiğim için okeyde zorlanmıştım. Bence dediğin şey herkesi kapsamıyor. Çok iddialı değilim dediğim gibi sadece eğlencesine katılıyorum amaç da o zaten :A
Yüzde 80 şans işi aslında, sistem tarafından hangi taşlar gelirse artık klasik okeyde yani :A

101'i dürüst olmam gerekirse aslında tam bilmiyorum, biraz da o yüzden tam bilmediğin türün turnvasını açmak biraz tuhaf kaçardı ama yakın zamanda öğrenceklerim listesinde, @12.Adam 'ın da yardımıyla.. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,190
Puanı
1,060
Yüzde 80 şans işi aslında, sistem tarafından hangi taşlar gelirse artık klasik okeyde yani :A

101'i dürüst olmam gerekirse aslında tam bilmiyorum, biraz da o yüzden tam bilmediğin türün turnvasını açmak biraz tuhaf kaçardı ama yakın zamanda öğrenceklerim listesinde, @12.Adam 'ın da yardımıyla.. :A
Kafana vura vura öğretirim... :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Oyun saatleri bana uyar mı bilemedim.. Yoksa okeyi severim.

Büyük ihtimal hafta sonu olur gibi genel katılımdan dolayı. Kura sonucu A-B-C-D grubu, her grubun kendi içinde ortak uygun bir zaman diliminde maçlar oynanacaktır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Erken bir cevap veremeyeceğim her ne kadar sert bir kumarbaz olsam da... Çünkü fırsat bulabilmek ve tam karar verilen saatte orada yer alabilmek zor bir şey, özellikle benim için ... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam