Zey TV Fav10 Okey Oyunu Turnuvası - Başvuru Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Erken bir cevap veremeyeceğim her ne kadar sert bir kumarbaz olsam da... Çünkü fırsat bulabilmek ve tam karar verilen saatte orada yer alabilmek zor bir şey, özellikle benim için ... :A
Seni listeye ekledim :A elbet bir başka oyun
başındayken 'Hadi MEnes oyuna' deriz :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ben ve korkaklık... Tam tersi gönlü bol koca yürekli olduğumu gösterir bu durum... :A

Hahaha demek soru işareti vardı, iyiymiş... :A Neyse hallederiz bir şekilde, kumar bizim işimiz ne de olsa... :A
Senin sağın solun belli olmadığı için onu da eklemiştim yanına :A gönlü bol koca yürekli arkadaşım :bhr:

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Senin sağın solun belli olmadığı için onu da eklemiştim yanına :A gönlü bol koca yürekli arkadaşım :bhr:
İyi düşünmüşsün ekleyerek... :A Ama yine de her an her şey olabilir yakın gelecekte... :A O yüzden şimdilik son cümledeki gibi olmaya devam edeyim bakalım, sonrasına sonra bakılır... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
Ben ve korkaklık... Tam tersi gönlü bol koca yürekli olduğumu gösterir bu durum... :A

Hahaha demek soru işareti vardı, iyiymiş... :A Neyse hallederiz bir şekilde, kumar bizim işimiz ne de olsa... :A

Konu kumar olunca bakıyorum jet hızıyla ikna oldun. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Hayırlı olsun güzel formatmış. Tabii MS başlayınca reytinglerde ezip geçecek ama rekabet arttıkça kalite de artıyor en azından. :A Beni de yazın. :A @Tolstoyevski @Dosi
Neden olayı bu tarz rekabetlere getiriyorsun? Bu oyun oynayıp kafa dağıtacağımız bir etkinlik. Diss Savaşları gibi. Dün kanal projemde yeni bir programdan bahsetmiştim. Enerjini toplayıp onu ezersin artık. O biraz yorum alacak bir programa benziyor çünkü.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Neden olayı bu tarz rekabetlere getiriyorsun? Bu oyun oynayıp kafa dağıtacağımız bir etkinlik. Diss Savaşları gibi. Dün kanal projemde yeni bir programdan bahsetmiştim. Enerjini toplayıp onu ezersin artık. O biraz yorum alacak bir programa benziyor çünkü.
Niye şakasına söylediğim şeyleri sürekli ciddiye alıyorsun ki. Beni az çok bilirsin cidden yazıyor olsam :A şeyini kullanmam. Zaten bu yaz fazla proje olmadığı için reyting de ölçülmeyecek yani hepi topu üstüne düşünülmeden şaka amacıyla yazılmış bir şeydi.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Okeyi severim ama uygulamalardan oynaması hiç hoş değil kelimelik turnuvası olsaydı seve seve katılırdım;)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Niye şakasına söylediğim şeyleri sürekli ciddiye alıyorsun ki. Beni az çok bilirsin cidden yazıyor olsam :A şeyini kullanmam. Zaten bu yaz fazla proje olmadığı için reyting de ölçülmeyecek yani hepi topu üstüne düşünülmeden şaka amacıyla yazılmış bir şeydi.
Benim kanal projeleri ile alakalı hassaslığı mı ve reyting sisteminde olmadığımı biliyorsun :A Geçen yaz Cevapsız Sorular ile hitler havada uçuştu. Bence fazla söylenme yoksa gider yarışmamı raftan indiririm :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam