Zey TV Fav10 Okey Oyunu Turnuvası - Başvuru Konusu

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yurtdışı için çok planlarım var da işte 'kur' bizi yok ediyor maalesef... :A Şimdilik yurtiçinde çözeriz o işi... :A
Türk ülkelerine git kardeşim o zaman, Azerbaycan'a gidebilirsin mesela. Kardeşlerimize selam götür benden. O ülkelere gitmek gibi bir hedefim de var benim ama bu gidişle hedef olarak kalacak sadece. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Türk ülkelerine git kardeşim o zaman, Azerbaycan'a gidebilirsin mesela. Kardeşlerimize selam götür benden. O ülkelere gitmek gibi bir hedefim de var benim ama bu gidişle hedef olarak kalacak sadece. :A
Yurtdışı işi bir miktar bekleyecek, ilerleyen yıllarda bakılır... :A Önce belimizi doğrultalım sonrasına sonra bakıılr... :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yurtdışı işi bir miktar bekleyecek, ilerleyen yıllarda bakılır... :A Önce belimizi doğrultalım sonrasına sonra bakıılr... :A
Azerbaycan, Kazakistan gibi ülkelerde bizim para daha değerli olduğu için sorun olmaz diyecektim ama Azerbaycan'ın para birimi olan Manat daha değerli olmuş. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Azerbaycan, Kazakistan gibi ülkelerde bizim para daha değerli olduğu için sorun olmaz diyecektim ama Azerbaycan'ın para birimi olan Manat daha değerli olmuş. :A
Neden dediğini anladım ama oralarda da sağlam gezilecek yerler olacağını pek düşünmediğim için oralı olmadım... :A Ve ayrıca dediğin gibi Azerbaycan para biriminin bizimkinden değerli olduğunu bir yerlerde duymuştum, o da çok oralı olmamam için başka bir sebepti... :A

• Güldürdün