Zey TV Fav10 Okey Oyunu Turnuvası - Başvuru Konusu

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben gerçekten bilmiyorum. :A @Dosi, @xdragxx, @Tolstoyevski ve @MEnes ile bir ara oynardık, oynardık diyorum ancak külliyen yalan @Dosi hanımın da söylediği gibi... :A Ben izlerdim, sohbet ederdim, onlar oynardı. :A

He dördüncü lazımsa müsaitsem gelirim, oturur sohbet ederim, çayımı yudumlarım yine sizin için sorun teşkil etmiyorsa. :A

Bekliyor mu? :A @MasacRE @MEnes
Ahahahahah yapmaaaaa... :A
------

Sen o konuda yoktun ki, Nerden bileceksin. Bak @Sherlock doğruladı @MEnes @Tolstoyevski @xdragxx vardı. Toplu konuşmuştuk :A
Ya bir İzmir beyefendisinin alkolle arasının 0 olma ihtimali var mı hiç... Nerenin yalanı bu... :A @Sherlock @MasacRE @Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
------

Ya bir İzmir beyefendisinin alkolle arasının 0 olma ihtimali var mı hiç... Nerenin yalanı bu... :A @Sherlock @MasacRE @Araf
İzmir sabah akşam içki tüketen bir şehir imajı çizdin ama bu doğru değil, desem bile İzmir'in alkole yakınlığıyla bilinen bir şehir olmasını değiştirmiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben gerçekten bilmiyorum. :A @Dosi, @xdragxx, @Tolstoyevski ve @MEnes ile bir ara oynardık, oynardık diyorum ancak külliyen yalan @Dosi hanımın da söylediği gibi... :A Ben izlerdim, sohbet ederdim, onlar oynardı. :A

He dördüncü lazımsa müsaitsem gelirim, oturur sohbet ederim, çayımı yudumlarım yine sizin için sorun teşkil etmiyorsa. :A

Bekliyor mu? :A @MasacRE @MEnes
Hayır beklemiyor ama imasını yaptığın durum da yok :A
Sen varla yok arası birisin. Seni bulmak zor. Bu arada @Araf 'ın o mesajı ne öyle :eek: @MasacRE en son alkol konusunda içmekle övünüyordu :A
Övünmüyorum ya, övünülecek bir şey mi sanki bu :A Sadece içiyorum diyorum :A
------

Yani, alkol tüketiminde başlarda olduğumuza doğrudur Türkiye çapında :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hayır beklemiyor ama imasını yaptığın durum da yok :A

Övünmüyorum ya, övünülecek bir şey mi sanki bu :A Sadece içiyorum diyorum :A

Yani, alkol tüketiminde başlarda olduğumuza doğrudur Türkiye çapında :A
İzmir geceleri alemleri meşhur tabi ki... Biz her şeyin farkındayız yoldaşım merak etme... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE