Fav10 Haftanın Üyeleri | 29 Eylül - 6 Ekim 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
110,886
Puanı
1,060

Haftanın En Çok Konu Açanları​

Haftanın En Çok Mesaj Yazanları​

Haftanın En Çok Hit Kazananları​

Dünün büyük kısmında forumda değildim. @RüzgarGülü de ara verdi. Öyle olunca istikrar abidesi @serhatt oturmuş zirve koltuğuna :A
Kendimce birşeyler yaptım varlığımı gösterdim. Kendime göre tâbi bu :)

Bunun üstüne 3 5 sene meyvesini yiyebilirim :D

Şaka şaka burda olduğumuz sürece devam. Rekabet her daim devam eder umarım diyeyim. Bu sayede canlı kalıyor ve kalıyoruz devam serhati haftaya geçme dileğiyle ama sıradan bir hafta olmuş 150 mesajla Zirve az ya :D
------

Teveccühünüz hayatım. :A Biliyorsun ki Queenler her zaman zirvededir. :Z
Queenler önden tabiki :)

Şaka şaka burda olduğumuz sürece devam. Rekabet her daim devam eder umarım diyeyim. Bu sayede canlı kalıyor ve kalıyoruz devam serhati haftaya geçme dileğiyle ama sıradan bir hafta olmuş 150 mesajla Zirve az ya :D
------

Aktif üye sayısına göre bu kadar yazabiliyoruz :A Event falan olduğunda artar tabii bu mesaj sayıları :A
------

@Bully , altılı masa gibiyiz. :A
------

Emeklerine sağlık Mosi.:A @Dosi
Sonumuz benzemesin :A

@Bully , altılı masa gibiyiz. :A
------

Emeklerine sağlık Mosi.:A @Dosi
Harbiden iyi partiliyoruz Akşener gibi. Çok gizemli, çok güzel tam bir şölen gibi :)
------

@bazinga ‘nın ahı gitmiş vahı kalmış (galiba böyle bir söylem vardı) :A
Sen kendine rakip olarak @xemrexxx @serhatt ve @12.Adam ‘ı gör. Bunlar istikrarlı şekilde çok çene çalan isimler :A
Ozanın mi ahı gitmiş Vahi kalmış? Siz bakmayın ona hep öyle yok gibi görünen ama en çok o var :D

Geçen eski sitelerini saydı ağzım açık kaldı :D
------

Rakip olarak hep en büyüğü admin :)

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Aktif üye sayısına göre bu kadar yazabiliyoruz :A Event falan olduğunda artar tabii bu mesaj sayıları :A
------

Sonumuz benzemesin :A

@bazinga ‘nın ahı gitmiş vahı kalmış (galiba böyle bir söylem vardı) :A
Sen kendine rakip olarak @xemrexxx @serhatt ve @12.Adam ‘ı gör. Bunlar istikrarlı şekilde çok çene çalan isimler :A
Teşekkür ederim Mosi
Harbiden iyi partiliyoruz Akşener gibi. Çok gizemli, çok güzel tam bir şölen gibi :)
------

Ozanın mi ahı gitmiş Vahi kalmış? Siz bakmayın ona hep öyle yok gibi görünen ama en çok o var :D

Geçen eski sitelerini saydı ağzım açık kaldı :D
------

Rakip olarak hep en büyüğü admin :)

Senle ben de dahiliz artık bu listeye. Ben döndüğümden beri ortalamamız daha yüksektir bu saydığın isimlerden.
Bu altılı çok güçlü be kardeşim. :A
O sırada Meral Akşener masadan kalkmıştır.

------

Ah çok mersi. :Z

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü