2023 En Favori Şarkı 2023 Başlıyor!

Favorim belli, Tuana. :bhr:

MMK'nın Dur Biraz'ı niye giremedi? 😱 @Dosi
Baktımda sadece 1.4 milyon. Senden başka oylayanda olmaz :A
Listede düşük dinlenenler varsa ayıklamak gerekir :A

İlk turları ben açacağım için önerileri gönderin gelsin :A Hiçbir şarkı eksik kalmasın ben o düşüncedeyimdir zaten :A
O kadarda değil. 2. Tura 20 şarkı bırakırım yoksa beni kızdırmayın :A

Baktımda sadece 1.4 milyon. Senden başka oylayanda olmaz :A
Listede düşük dinlenenler varsa ayıklamak gerekir :A

O kadarda değil. 2. Tura 20 şarkı bırakırım yoksa beni kızdırmayın :A
Patronu sinirlendirmek istemeyiz tabii :A

Hit olmuş öneriler kabul edilmelidir zaten. Benim önerdiğim Soner Sarıkabadayı şarkısı 46 milyon, Reynmen şarkısı 30 milyon izlenmiş.

Listede düşük dinlenen şarkılar da var. Teoman, Gripin, Tuana ve Burcu Güneş'in şarkılar ilk gördüklerim.

Patronu sinirlendirmek istemeyiz tabii :A

Hit olmuş öneriler kabul edilmelidir zaten. Benim önerdiğim Soner Sarıkabadayı şarkısı 46 milyon, Reynmen şarkısı 30 milyon izlenmiş.

Listede düşük dinlenen şarkılar da var. Teoman, Gripin, Tuana ve Burcu Güneş'in şarkılar ilk gördüklerim.
Tuana’yı bilerek liste dışı yapmadım. @Emre Ozansoy ’u kalpten götürmeyelim :A
Çok az istisnalar kalabilir. Diğerlerine gün içinde detaylı bakarım :A

Tuana'yı da ilk kez görmüş olmazsın. :bağır:
Valla ilk gördüm ben listeye bile almazdım ama senden istek olduğu için hak ediyor diyelim listede olmayı :A

Klibin yönetmenliği de Burak Yörük yapmış. Yönetmenlik de arabanın yan koltuğundan Tuana'yı çekmek :F Kadın da full hareketsiz durmuş. Buna klip bile diyemeyiz ama kabul edilmiş klip olarak yapacak bir şey yok :A Emek verilmemiş klip diyelim bari :A

Valla ilk gördüm ben listeye bile almazdım ama senden istek olduğu için hak ediyor diyelim listede olmayı :A

Klibin yönetmenliği de Burak Yörük yapmış. Yönetmenlik de arabanın yan koltuğundan Tuana'yı çekmek :F Kadın da full hareketsiz durmuş. Buna klip bile diyemeyiz ama kabul edilmiş klip olarak yapacak bir şey yok :A Emek verilmemiş klip diyelim bari :A
Yok artık... Bir şey demiyorum ben daha. :A

Klibe hiç bakmamıştım :A
Bu lyric ve normali arasında sıkışmış :A
Şarkı iyi ama bakalım ilk turu geçecek mi :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
Klibe hiç bakmamıştım :A
Bu lyric ve normali arasında sıkışmış :A
Şarkı iyi ama bakalım ilk turu geçecek mi :A
Yönetmen Burak Yörük yazmasa şutlayacaktık ne güzel şarkıyı ama olmadı maalesef...

2 oyu garanti :A İnşallah 2.turu göremez :Z

Yönetmen Burak Yörük yazmasa şutlayacaktık ne güzel şarkıyı ama olmadı maalesef...

2 oyu garanti :A İnşallah 2.turu göremez :Z
Şu şekil bekliyoruz:

1000768256.jpg

100 bin dinlenen şarkıları bile önereceğim :Z @Dosi
Ama şimdi çok fazla olursa ikinci turda yükün bana bineceğini varsayarsak yok yok abartma :A

O zaman şöyle diyorum. En fazla 90 aday ve sonradan önerilenlerde en çok dinlenenler -aralarından alınacaktır.

Önümüzdeki sene belirli bir tıklanma kritieni devreye koyacağım. Misal 10 milyon en az :A
@Bully
------

@Yakamoz-Asi ile beraber 3'e çıktı Tuana'nın oy sayısı :A
Bunlardan birinde beni sayıyorsun galiba? :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Bully
Ama şimdi çok fazla olursa ikinci turda yükün bana bineceğini varsayarsak yok yok abartma :A

O zaman şöyle diyorum. En fazla 90 aday ve sonradan önerilenlerde en çok dinlenenler -aralarından alınacaktır.

Önümüzdeki sene belirli bir tıklanma kritieni devreye koyacağım. Misal 10 milyon en az :A
@Bully
------

Kota’nın 90 olması ve diğerlerinin en çok dinlenenlerden alınacak olması süper :Z

Gelecek senenin kuralı da çok iyi 10 milyon dinlenemeyen yarışmasın bi zahmet :A Duruma bakılır belki 5’e düşürülür o da belki :A
------

@Bully
------

Aynen sen de varsın :A İlk turda kesin oylarsın Tuana’yı izlenimim o yönde :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Kota’nın 90 olması ve diğerlerinin en çok dinlenenlerden alınacak olması süper :Z

Gelecek senenin kuralı da çok iyi 10 milyon dinlenemeyen yarışmasın bi zahmet :A Duruma bakılır belki 5’e düşürülür o da belki :A
------

Aynen sen de varsın :A İlk turda kesin oylarsın Tuana’yı izlenimim o yönde :A
Gelecek rakiplere ve oy hakkımıza bağlı. 12 şarkıdan 5 üst tur olursa işler değişir :A
Kesinleşen bir aday listesi olmadan bilinmez. 3lü eleme yerine ikili eleme tercih ettiğim için uzunca bir planlama taslağı ayarlamam gerekiyor :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Tuana'nın 100 binlik şarkı bile kabul edildi gerçi...

Ama senin de 1 hakkın olur öyle, tercihini iyi yap. Gerisini kabul etmeyiz :A

@Bully
------

Takılıyorum zaten ya. Önerilerde bulunur muyum o bile belli değil :A