TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Veee Zübeyde ablanın 3 kaptanlığının tamamında takımı 3-0 kazandı :Z :Z Bu bir rekor :)

Tebrikler Zübeyde abla, tebrikler tüm Mavi Takım 🔵

MasterChef Türkiye tarihinde kaptan olup da takım oyunlarının tamamını kazanan bir kaptan olmadığını şefler zaten söylemişti.

9-0 hiç kolay bir şey değil. Bu bir ekip işi ve siz bu işi çok güzel yaptınız ekip :)

3-0 Kazanan Mavi Takımın Galibiyet Pozu 📸

Screenshot_20241004_145407_Instagram.jpg

Ne yemek yaptilar yemek? Bakarsam kısa bakarım. :)
Screenshot_20241005_170428_YouTube.jpg

Menü buydu :) Somer Şef "Daha önce Çibörek çok yaptık. Bugün Mercimekli Mantı ve Sivrihisar Baklavası olmak üzere 2 hamurişi olduğu için Çibörek koymadık menüye. Ama biz size Eskişehir'den gitmeden önce ikram ederiz, ileride stüdyoda yine yaparız." dedi :)

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
  • Üzücü
Reactions: Royal Highness
Şimdi okudum Ayşe elenmiş. Beklediğimiz durumdu. Ayşe'yi buraya kadar geldiği için tebrik ederi. Programa renk kattı :)
Kendisi de farkındaydı sona yaklaştığının. Moral olarak da iyice çökmüştü zaten. Olsun, profesyonel bir eğitimi veya iş hayatı olmamasına rağmen buraya kadar gelmesi bile bir başarı zaten. İyi kalpli, güzel bir insan. Yolu açık olsun :)

Eda, Şirin, Ezgi ve Nigar'ın yaptığı çok yanlıştı. Beyza ve Zübeyde de dolaylı olarak destek oldu. Kadınların bu tavrı hiç hoş olmadı. Ayşe'nin elenmesi için organize olmuşlar gibi bir izlenim oluştu. Erkeklerin tepkisi çok doğruydu. Özellikle Kaan, Onur, Hakan ve Kerem'i tebrik ediyorum.

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü