Fav10 Film Kulübü 8. Sezon | 2. Hafta Oylaması

Hangi altı filmi izleyelim?

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Oylama puanları şöyle oldu:

Flight: @Araf (3) @MasacRE (1) @vadikızı (3) @Maskeli Fedai (2) @Aserat (1) @Sherlock (3) @kerem (2) = 15 Puan
The Past: @MasacRE (1) @vadikızı (3) @Maskeli Fedai (2) @Aserat (1) @Tolstoyevski (1) @Sherlock (3) @kerem (2) = 13 Puan
Short Term 12: @Araf (3) @MasacRE (1) @vadikızı (3) @Maskeli Fedai (2) @Sherlock (3) @sokak sanati (3) @Tolstoyevski (1) @mesmeso61 (1) = 17 Puan
Fruitvale Station: @MasacRE (1) @vadikızı (3) @Maskeli Fedai (2) @Sherlock (3) @sokak sanati (3) @Aserat (1) @mesmeso61 (1) = 14 Puan
The Secret Life of Walter Mitty: @vadikızı (3) @Maskeli Fedai (2) @mesmeso61 (1) @kerem (2) = 8 Puan
Side Effects: @sokak sanati (3) @mesmeso61 (1) = 4 Puan
The Lunchbox: @Maskeli Fedai (2) @sokak sanati (3) @Aserat (1) @Sherlock (3) = 9 Puan
Life Father, Like Son: @Araf (3) @MasacRE (1) @sokak sanati (3) @Tolstoyevski (1) @Aserat (1) @Sherlock (3) @kerem (2) = 14 Puan
Rust and Bone: @MasacRE (1) @Aserat (1) = 2 Puan
A Coffee in Berlin: @Araf (3) @Tolstoyevski (1) @mesmeso61 (1) @kerem (2) = 7 Puan
The Hidden Face: @Araf (3) @vadikızı (3) @sokak sanati (3) @Tolstoyevski (1) @mesmeso61 (1) @kerem (2) = 13 Puan
Cloud Atlas: @Araf (3) @Tolstoyevski (1) 4 Puan

1. Short Term 12 -> 17 Puan
  2. Flight -> 15 Puan
  3. Fruitvale Station -> 14 Puan
  4. Like Father, Like Son -> 14 Puan
  5. The Past -> 13 Puan
  6. The Hidden Face -> 13 Puan

Yani yukarıdaki altı film bu haftanın filmleri oldu. Net bir farkla, ortak kararla olmaları da güzel oldu bence. :) Konuları birazdan geliyor, filmleri izlemeye başlayabilirsiniz.

Güncel puan durumu da şu şekilde.

Ekli dosyayı görüntüle 78307

Oy verenlere artı olarak: @Dosi @Yiğitt @Silinmiş Üye @MEnes @Özgür
Şu puan avantajı neyin nesi diye düşünüyordum, demek ki bunun içinmiş. Gerçi benim için farketmiyormuş. Ne denk gelirse izlerim kafasındaydım ama iyi seçimler olmuş. İlk haftanın çok üstünde puanlamalar yaptım.
@MasacRE @MEnes @Tolstoyevski @Sherlock @Araf ben filmleri tammalayıp yorum görevimide bitirmiş bulunmaktayım. Sıra sizde gençler :Z

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şu puan avantajı neyin nesi diye düşünüyordum, demek ki bunun içinmiş. Gerçi benim için farketmiyormuş. Ne denk gelirse izlerim kafasındaydım ama iyi seçimler olmuş. İlk haftanın çok üstünde puanlamalar yaptım.
@MasacRE @MEnes @Tolstoyevski @Sherlock @Araf ben filmleri tammalayıp yorum görevimide bitirmiş bulunmaktayım. Sıra sizde gençler :Z
İşsiz arkadaşımız, birkaç gün içinde bütün filmleri izleyip bitirdi ve izleyecek filmi kalmadı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İşsiz arkadaşımız, birkaç gün içinde bütün filmleri izleyip bitirdi ve izleyecek filmi kalmadı. :A
işsız ve hasta yatağında çıkamayan insan ne yapsın, vakit öldürmenin en iyi yöntemi film izlemekti :Z tabi kendimi film modunda hisettiğimde izledim. Yoksa keyif alamazdım.

• Güldürdün
Reactions: Araf

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben de diyordum Dosi hanım kaç gündür nerelerde, nereye kayboldu :A Ne yaptın 2-3 gün full film mi izledin sabahtan akşama kadar :A

• Güldürdün

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Herkes için muhteşem bir örnek oldun, tebrik ediyorum. :A

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Herkes için muhteşem bir örnek oldun, tebrik ediyorum. :A
etkinlik başında sana '12 filmi de izleme sözü veriyorum' gibi peşin bir cümle kurmuştum ve söz verdiğim an yapan biriyim. Birazda ondan oldu :A
Dizi ve film izleme modum çılgındır. 2 sene önceki Oscar etkinliğinde seninle eşit miktarda film izleyip, bunlarıda mobilden yapmam yeterince manyakça moduna girdiğimin kanıtıdır :A @Tolstoyevski @MEnes @Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben de diyordum Dosi hanım kaç gündür nerelerde, nereye kayboldu :A Ne yaptın 2-3 gün full film mi izledin sabahtan akşama kadar :A
Biraz öyle oldu :A yok aslında biraz canımı sıkan durumlar vardı, uzaklaşayım bu esnada da filmlere dalayım dedim. Bi de grip belası 10 gündür yakamda, öyle oluncada ev işine bile çok girişemediğim için günde 2 film rahat izleyebildim :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Etiketlenmemişim..

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Biraz öyle oldu :A yok aslında biraz canımı sıkan durumlar vardı, uzaklaşayım bu esnada da filmlere dalayım dedim. Bi de grip belası 10 gündür yakamda, öyle oluncada ev işine bile çok girişemediğim için günde 2 film rahat izleyebildim :A
Geçmiş olsun, atlatmışsındır umarım bir sıkıntı yoktur :D En iyisini yapmışsın. Bu günlerde anca film, dizi izlenir, kitap falan okunur zaten :A

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

f5D1yn.jpg

Demek istiyorum size Dosi hanım... :A

İkinci part için en son ne zaman yorum yapabiliyoruz? :A @bazinga

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MasacRE