Fav10 Film Kulübü 7. Sezon Başladı!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son hatırlatma!

Etkinlikte sona geliyoruz. Güzel filmlerimiz var, gaza basmak için doğru zaman. Bir hafta daha süre verelim ve bayramdan hemen sonra diğer etkinliğe geçelim. :)

Bu etkinliğin bitiminde Fav10 Başyapıt Festivali 2. Sezon başlayacak. Bu etkinlikte 7 film izleyenler ikinci sezondaki filmlerden bir tanesini belirleme hakkı kazanacaklar. (Önceden seçilmiş 60 tane film arasından tabii) Etkinlik puanlarınızın sayılması için en az 3 film, ödüllere katılabilmek için en az 5 film izlemeniz gerekiyor. Fakat 10 film izleyelim daha güzel olsun her şey. :):)

@sürgünüm @Çiğdem- @Danger UA! @Tolstoyevski @Titanium @MasacRE- @MEnes @Maskeli Fedai @Yiğitt @destere @gundix123 @HeisenBerg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
baş yapıtta 12 de 12 yapmıştım burdada 10 da 6 ile gidiyorum şuan 1 haftada 4 filmide belki tamamlarım sen yokluğunda filmlerde ustalastım vlla :A
ustalaşan asla bir filme 10 puan vermez :)) daha çok @Tolstoyevski leşmişsin sen :) sevdiğiniz filme 10 üstünde 15 puan sevmediğiniz filme 1 altında - 5 puan veriyorsunuz ? ortasını bulamadınız bir türlü :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ustalaşan asla bir filme 10 puan vermez :)) daha çok @Tolstoyevski leşmişsin sen :) sevdiğiniz filme 10 üstünde 15 puan sevmediğiniz filme 1 altında - 5 puan veriyorsunuz ? ortasını bulamadınız bir türlü :))
hahaha ayy bunlarda benim puanlarıma takmışlar kafayı beğenmediğim olunca acımıyorum evet beğendiklerimede bol keseden :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İlk mesajda puan durumu güncellendi.

Haftasonuna kadar süre devam ediyor ama kimsenin başka film izlemeye niyeti yok galiba. Film kalitesinin yüksek olduğu bir sezondu ama ilginin düşük olması üzdü. :(

Başyapıt Festivali'ne geçiyoruz bayram tatilinde. @sürgünüm ve @Danger UA! film seçimlerinizi yollayabilirsiniz. Seçilebilecek film listesi şurada: https://fav10.net/forum/threads/fav10-başyapıt-festivali-1-sezon.255935/

@Çiğdem- @Tolstoyevski @Titanium @MasacRE- @MEnes
Öncelikle @destere'nin film seçme hakkı olmadığı için tişikkirlir admin. :)

Listedeki filmlerin neredeyse tamamını izlemişim. Bu sefer izlemediğim filmlerden bir seçim yaparak Life Is Beautiful diyorum. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
İlk mesajda puan durumu güncellendi.

Haftasonuna kadar süre devam ediyor ama kimsenin başka film izlemeye niyeti yok galiba. Film kalitesinin yüksek olduğu bir sezondu ama ilginin düşük olması üzdü. :(

Başyapıt Festivali'ne geçiyoruz bayram tatilinde. @sürgünüm ve @Danger UA! film seçimlerinizi yollayabilirsiniz. Seçilebilecek film listesi şurada: https://fav10.net/forum/threads/fav10-başyapıt-festivali-1-sezon.255935/

@Çiğdem- @Tolstoyevski @Titanium @MasacRE- @MEnes
The Shining diyorum.