Fav10 Enleri - 2019/2020

İnat dozum gençken de vardı şimdi de var...
Bu arada ben yaşlı bir insansam o zaman yaşlılar ne oluyor bilemiyorum...
Altı üstü saçımızda beyaz var diye goygoy yapıyoruz... İlla kendimi mi öveyim muazzam karizma katıyor bana diye...
Amacımıza ulaşıyoruz zaten bunda problem yok...

Reactions: Dosi and Sherlock
Reactions: Sherlock

Onlar evden çıkamıyor işte şu an, sen onların bir tık alt seviyesi oluyorsun.
Ben de o beyaz saçlar üzerinden goygoy yapıyorum, bence keyifli de oluyor.
Yine iki arada bir derede kendini sıvamayı başarmışsın adaşım, tebrik ediyorum...

Reactions: MEnes
İşte bak belki de bunu da planladım online durumunu açarken... Bunun aksini kanıtlayabilir misin...
Benim anında farkedecegimi muhakkak hesap ettin. o konuda katılıyorum ve bu hoş zamanlara sebep olduğun için teşekkürler
açlığımı unutturdu (sahura kalkamadım da)

Bir tık dediğin bir 40 yıl kadar...
Tabi ki ben bile kendime yaşlı başlı adamım diye goygoy yapıyorum çünkü gerçekten keyifli..
İşimiz bu her koşulda ve şartta kendimi sıvamayı başarırım..

Reactions: Sherlock
Benim anında farkedecegimi muhakkak hesap ettin. o konuda katılıyorum ve bu hoş zamanlara sebep olduğun için teşekkürler
açlığımı unutturdu (sahura kalkamadım da)
Boşuna FUTURE ENES demiyoruz...
Her zaman bu hoş zamanlara sebep olacağız, işimiz ve mesleğimiz bu...
Ben ise bile isteye sahura kalkmadım nedenini tahmin edebilirsin.

Reactions: Dosi
Boşuna FUTURE ENES demiyoruz...
Her zaman bu hoş zamanlara sebep olacağız, işimiz ve mesleğimiz bu...
Ben ise bile isteye sahura kalkmadım nedenini tahmin edebilirsin.
FUTURE ENES bugün işime yaradı

Sende mi sahursuzsun 😱
yoo nerden tahmin edeceğim. uykundan uyanamamissindir,fazla oyuna dalıp yorgun düştün diye?

FUTURE ENES bugün işime yaradı

Sende mi sahursuzsun 😱
yoo nerden tahmin edeceğim. uykundan uyanamamissindir,fazla oyuna dalıp yorgun düştün diye? :a
Yaramıştır tabi...
Bilerek sahur yapmadım dedim, yani bu minvalde bilerek yemedim demek oluyor. Sadece su içtim. Bu açıklamayı görünce tahmin etmek zor olmayacaktır.

Reactions: Dosi
Yaramıştır tabi...
Bilerek sahur yapmadım dedim, yani bu minvalde bilerek yemedim demek oluyor. Sadece su içtim. Bu açıklamayı görünce tahmin etmek zor olmayacaktır.
Peki neden?
Kilo derdinde yok
uykusuz kalmamak mi amaç? Anlamadım

Daha iftarimiza 5 saat 3 dakika falan var yani yavaştan anlama kapasitem etkilenebiliyor

Geçen bir detay vermiştim Ramazan'da AT gibi yiyorum diye, onunla ilgili tamamen...
Ha tamam şimdi jeton düştü

Ben de bu aralar çok iyi yiyordum. Dünde çeşit çoktu ve kendimi ilk kez frenledim sahurda iyi yiyeyim diye ama maalesef elimde patladı ve kalkamadım
bu akşam acısını çıkarırım