Fav10 Enleri - 2019/2020

Bak hala devam ediyor, durduramıyoruz adamı inatla yaşlılığı savunuyor. :A Gerçi bu da yaşlılığın göstergesi, inat dozun iyice yükseldi. :A Evet, komik... Zaten amacımız gülmek, eğlenmek değil mi... :A
İnat dozum gençken de vardı şimdi de var... :A Bu arada ben yaşlı bir insansam o zaman yaşlılar ne oluyor bilemiyorum... :A Altı üstü saçımızda beyaz var diye goygoy yapıyoruz... İlla kendimi mi öveyim muazzam karizma katıyor bana diye... :A Amacımıza ulaşıyoruz zaten bunda problem yok... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock
  • Harika
Reactions: Sherlock
İnat dozum gençken de vardı şimdi de var... :A Bu arada ben yaşlı bir insansam o zaman yaşlılar ne oluyor bilemiyorum... :A Altı üstü saçımızda beyaz var diye goygoy yapıyoruz... İlla kendimi mi öveyim muazzam karizma katıyor bana diye... :A Amacımıza ulaşıyoruz zaten bunda problem yok... :A

Onlar evden çıkamıyor işte şu an, sen onların bir tık alt seviyesi oluyorsun. :A Ben de o beyaz saçlar üzerinden goygoy yapıyorum, bence keyifli de oluyor. :A Yine iki arada bir derede kendini sıvamayı başarmışsın adaşım, tebrik ediyorum... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
İşte bak belki de bunu da planladım online durumunu açarken... Bunun aksini kanıtlayabilir misin... :A
Benim anında farkedecegimi muhakkak hesap ettin. o konuda katılıyorum ve bu hoş zamanlara sebep olduğun için teşekkürler :bhr: açlığımı unutturdu (sahura kalkamadım da) :A

• Güldürdün
Onlar evden çıkamıyor işte şu an, sen onların bir tık alt seviyesi oluyorsun. :A Ben de o beyaz saçlar üzerinden goygoy yapıyorum, bence keyifli de oluyor. :A Yine iki arada bir derede kendini sıvamayı başarmışsın adaşım, tebrik ediyorum... :A
Bir tık dediğin bir 40 yıl kadar... :A Tabi ki ben bile kendime yaşlı başlı adamım diye goygoy yapıyorum çünkü gerçekten keyifli.. :A İşimiz bu her koşulda ve şartta kendimi sıvamayı başarırım.. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Benim anında farkedecegimi muhakkak hesap ettin. o konuda katılıyorum ve bu hoş zamanlara sebep olduğun için teşekkürler :bhr: açlığımı unutturdu (sahura kalkamadım da) :A
Boşuna FUTURE ENES demiyoruz... :A Her zaman bu hoş zamanlara sebep olacağız, işimiz ve mesleğimiz bu... :A Ben ise bile isteye sahura kalkmadım nedenini tahmin edebilirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Boşuna FUTURE ENES demiyoruz... :A Her zaman bu hoş zamanlara sebep olacağız, işimiz ve mesleğimiz bu... :A Ben ise bile isteye sahura kalkmadım nedenini tahmin edebilirsin. :A
FUTURE ENES bugün işime yaradı :A
Sende mi sahursuzsun 😱
yoo nerden tahmin edeceğim. uykundan uyanamamissindir,fazla oyuna dalıp yorgun düştün diye? :A

• Güldürdün
FUTURE ENES bugün işime yaradı :A
Sende mi sahursuzsun 😱
yoo nerden tahmin edeceğim. uykundan uyanamamissindir,fazla oyuna dalıp yorgun düştün diye? :a
Yaramıştır tabi... :A Bilerek sahur yapmadım dedim, yani bu minvalde bilerek yemedim demek oluyor. Sadece su içtim. Bu açıklamayı görünce tahmin etmek zor olmayacaktır. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Yaramıştır tabi... :A Bilerek sahur yapmadım dedim, yani bu minvalde bilerek yemedim demek oluyor. Sadece su içtim. Bu açıklamayı görünce tahmin etmek zor olmayacaktır. :A
Peki neden?
Kilo derdinde yok :A uykusuz kalmamak mi amaç? Anlamadım :A
Daha iftarimiza 5 saat 3 dakika falan var yani yavaştan anlama kapasitem etkilenebiliyor :A

• Güldürdün
Geçen bir detay vermiştim Ramazan'da AT gibi yiyorum diye, onunla ilgili tamamen... :A
Ha tamam şimdi jeton düştü :A
Ben de bu aralar çok iyi yiyordum. Dünde çeşit çoktu ve kendimi ilk kez frenledim sahurda iyi yiyeyim diye ama maalesef elimde patladı ve kalkamadım :F bu akşam acısını çıkarırım :A

• Güldürdün