Fav10 Dark Tema Beta Sürümü Yayında!

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
@bazinga hayırlı olsun. Efsane olmuş. :A

Etiketlenen üye isimleri renkli görünmüyor, mesaj ile aynı renkte.

• Harika
Reactions: bazinga

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Öncelikle eline sağlık sayın admin, görsel açıdan henüz kusursuz değil ancak beta aşamasında zaten. Olmasını beklemek hata olur. :A @bazinga

Emojilerin transparanlık problemi ile alakalı ise şöyle bir yöntem uygulanabilir. Anladığım kadarıyla .gif formatında bulunuyor emojiler forumda. Öğeyi denetle/incele dedikten sonra gif. uzantılı kaynak dosyasına ulaşılabiliyor. Ulaştıktan sonra tarayıcılardaki gif'ten png'ye dönüştürme araçlarıyla halledilebilir gibi. Örneğin şunu dönüştürdüm bahsettiğim yöntemle ama bir test edelim istersen:

7388245687d641bdfa157eef703b35e3dZpPUrdk0Wp6y4or-0.png

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Öncelikle eline sağlık sayın admin, görsel açıdan henüz kusursuz değil ancak beta aşamasında zaten. Olmasını beklemek hata olur. :A @bazinga

Emojilerin transparanlık problemi ile alakalı ise şöyle bir yöntem uygulanabilir. Anladığım kadarıyla .gif formatında bulunuyor emojiler forumda. Öğeyi denetle/incele dedikten sonra gif. uzantılı kaynak dosyasına ulaşılabiliyor. Ulaştıktan sonra tarayıcılardaki gif'ten png'ye dönüştürme araçlarıyla halledilebilir gibi. Örneğin şunu dönüştürdüm bahsettiğim yöntemle ama bir test edelim istersen:

Ekli dosyayı görüntüle 110351
Eline sağlık ilk başarılı örneği verdik :bhr: ile. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@bazinga adamsın! Başka verecek tepki bulamaıdmbulamadım. :A
------

Yani düşün, cümleyi bile kuramamışım. Karanlık tema siyah beyaz olmuş. Olmamış henüz ama olsun, deneme bile iyi. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Arkaplandaki lacivert de değişebilir bence(b) @bazinga Yeşil rengi de pek tasvip etmem zaten genel olarak kullanılan renk türü deği(b)

• Beğendim
Reactions: Angelica

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Letterboxd'deki gibi tonlar kullanabilirsin @bazinga. Sitedeki beyaz tonlar bile sönük, bu yüzden hiç yormuyor. Forumdaki temadaki renkler çok göz yoruyor.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Eline sağlık @bazinga çok hoş ve farklı olmuş tema. Lakin alışmak için biraz zaman gerekecek sanki...

Etiketlerin renksiz olmasını biraz garipsedim ben de. Çünkü bazen olur ya etiketler başarısız olduğunda renk ayrımı olduğu için bunu fark edebiliyorduk. Şuan hiçbir şekilde fark edilemez... :A Onun dışında emoji muhabbetini anlamadım ama zaten hepi topu kullandığım 3 4 emoji var çok da problem olmaz heralde benim için... :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Öncelikle eline sağlık @bazinga
Daha deneme aşaması ve bir çok değişiklik olacaktır illa. Senin aldığın SS zamanı çaylak üyeler Süper modlar ile aynı renk tonu nerdeyse ama gördüğüm kadarı ile şuan bu işi kurcalıyorsun.
En dikkatimi çeken detay @Tolstoyevski 'yi izlemiyor oluşun :A
İnsan başta yadırgıyor renkleri vs. Biz neler nelere alışamadık ki, bunada alışırız :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Arkaplandaki lacivert de değişebilir bence(b) @bazinga Yeşil rengi de pek tasvip etmem zaten genel olarak kullanılan renk türü deği(b)
Letterboxd'deki gibi tonlar kullanabilirsin @bazinga. Sitedeki beyaz tonlar bile sönük, bu yüzden hiç yormuyor. Forumdaki temadaki renkler çok göz yoruyor.
Renk önerilerinizi öneri başlığı olarak açabilirsiniz. Kabul görenleri uygularız. Herkese %100 hitap edebilecek bir tema yapmak imkansız. :A

Moderatörlerimin dark tema yeşili nasıl olmuş bu arada? :A @mesmeso @MEnes
------

En dikkatimi çeken detay @Tolstoyevski 'yi izlemiyor oluşun :A
Ben o özelliği hiç kullanmıyorum, farkında bile değilim kimi izleyip kimi izlemediğimin. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Renk önerilerinizi öneri başlığı olarak açabilirsiniz. Kabul görenleri uygularız. Herkese %100 hitap edebilecek bir tema yapmak imkansız. :A

------

Ben o özelliği hiç kullanmıyorum, farkında bile değilim kimi izleyip kimi izlemediğimin. :A
Daha koyuydu açmışsın sanırım biraz... :A Karanlık temaya koyu renk bir tık daha hoştu sanki, böyle fazla dikkat çekici gibi duruyor. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

------

Pek öneri gibi de durmadı da, sunduk bakalım renk önerisi. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060

------

Pek güzel görünmüyor göz alıyor biraz daha koyu yeşil olmalı :D