Fav10 Dark Tema Beta Sürümü Yayında!

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şu aşamada gündüzleri eski beyaz mod, geceleri ise karanlık modda kullanmaya karar verdim. Dark mod sanki biraz daha açık tonda olsa daha iyi olabilir gibi, basıklık hissi belki de göz alışmadığı içindir bilemem :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Şu aşamada gündüzleri eski beyaz mod, geceleri ise karanlık modda kullanmaya karar verdim. Dark mod sanki biraz daha açık tonda olsa daha iyi olabilir gibi, basıklık hissi belki de göz alışmadığı içindir bilemem :A
Bence gri olsun. En iyisi :A
@bazinga 'nın cevabı: konu açın :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Alakası yok. Sadece öyle takılı kaldı üşendim :A
Tw'de loş olan versiyon siyahtan daha iyi.
Yalnız cidden Twitter çok iyi bir örnek, tam olarak Twitter dark modunda olsa gece gündüz bunu kullanırız açıkçası :A @bazinga

1634741165327.png

ya da

1634741237637.png

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tam siyah mı olsun diyorsunuz yani? :A

Üç seçenek olayı olmaz bizde, şu ankinin nesini beğenmediğinizi tam anlamadım. :A
Aslında fark ettim de arkaplan rengi gayet güzel, göz yormuyor. Ama asıl sıkıntı harflerin renklerinde, biraz sönük kalıyorlar gibi sanki :A

1634744109483.png

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aslında fark ettim de arkaplan rengi gayet güzel, göz yormuyor. Ama asıl sıkıntı harflerin renklerinde, biraz sönük kalıyorlar gibi sanki :A

Ekli dosyayı görüntüle 110388
Yazı rengi de göz yormuyor bence. Birkaç farklı deneme yaptım browser ögeyi inceleme kısmından ama daha iyisini bulamadım. :A Sen de yapabilirsin istersen ve şu daha iyi dediğin bir renk varsa önerisini aç değerlendirelim. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,022
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bilgisayarda "dark mode" seçtiğimde telefonda da otomatikman "dark mode" oluyor. Ya da tam tersi, telefonda "dark mode" seçince bilgisayarda otomatikman "dark mode" oluyor. İkisinde farklı kullanma şansımız yok mu? :A @bazinga

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,133
Puanı
1,060
Bilgisayarda "dark mode" seçtiğimde telefonda da otomatikman "dark mode" oluyor. Ya da tam tersi, telefonda "dark mode" seçince bilgisayarda otomatikman "dark mode" oluyor. İkisinde farklı kullanma şansımız yok mu? :A @bazinga

Yahu kendini niye sıkıntı ya sokuyorsunda uğraşıyorsun kullan telefonda da dark tema işte :A
------

Çıkış yaparken normal klasik haline dönüyor forum. İlginç :A

Bende öyle birşey olmuyor şifrem kayıtlı girdiğimde karşımda dark mode hiç öyle yaşamadım :D

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Ne meraklısın be adam her şeyin kapkara olmasına.. @Dosi
Telefonumun kapak fotosu karanlık benimde, yani kilitli kısmı ama mecburi ayarlamıştım sonra göze hoş geldi öyle kaldı. Bi de parlaklık çok az yapıyorum. Şarj az gidiyor :A kabım en sevdiğim renk ama. İç açıcı :A ana ekranıda çektiğim doğa manzarası. Ordan kurtarıyor :A
------

Yahu kendini niye sıkıntı ya sokuyorsunda uğraşıyorsun kullan telefonda da dark tema işte :A
------

Bende öyle birşey olmuyor şifrem kayıtlı girdiğimde karşımda dark mode hiç öyle yaşamadım :D
Şifren kayıtlı ise sen hiç çıkış yapmıyorsun? Ben çıkış yapınca oluyor yani online olmayınca. Geri online olduğumda dark mode devam ediyor zaten.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,133
Puanı
1,060
Telefonumun kapak fotosu karanlık benimde, yani kilitli kısmı ama mecburi ayarlamıştım sonra göze hoş geldi öyle kaldı. Bi de parlaklık çok az yapıyorum. Şarj az gidiyor :A kabım en sevdiğim renk ama. İç açıcı :A ana ekranıda çektiğim doğa manzarası. Ordan kurtarıyor :A
------

Şifren kayıtlı ise sen hiç çıkış yapmıyorsun? Ben çıkış yapınca oluyor yani online olmayınca. Geri online olduğumda dark mode devam ediyor zaten.

Yoo ben hiç çıkış yapmıyorum yıllardır böyle kullanıyorum iki der bir şifre girmeyle uğraşamam ben :A
Bilgisayarda bir sıkıntı yok, ama telefonda dark mode olunca bir sürü gereksiz detay ile ana sayfa doluyor ve rahatız ediyor beni bu.

Alışırsın ne olacak canını boşu boşuna sıkıyorsun ablam yapma

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Yoo ben hiç çıkış yapmıyorum yıllardır böyle kullanıyorum iki der bir şifre girmeyle uğraşamam ben :A

Alışırsın ne olacak canını boşu boşuna sıkıyorsun ablam yapma
Eh, ozaman neden bana bende öyle olmuyor dedin :A
Genelde çıkış yapıyorum ben. En başta öyle alıştım :A Twitter'da öyle yapardım ama son 2 sene o hep açık :A (tarayıcı)