Fav10 Başyapıt Festivali - 4. Sezon

Cuma günü yazmış, ozaman sen değilsin 😱
Bu gidişle 2021 e kadar uzar süre 😏 @Sherlock
Evet ben değilim ama ben de sürpriz olmuşumdur. :A Gerçi daha önceki birkaç etkinlikte olduğum için ondan bana haber verdi sanırım. :A

• Harika
Reactions: Dosi
Yeni sezondaki filmlerde bu sezonki gibi kolay ulaşılabilir olur inşallah. :d

Sakin olun ve...

Ekli dosyayı görüntüle 93192

Bazı katılımcılarımızın son yorumları gelecek, onları bekliyoruz. Yarın, en geç pazar günü sonuçlar ile karşınızda olacağım ve yeni sezonumuzu başlatacağız. :A Yanıt vermekte geciktiğim için de sizlerden ayrıca özür diliyorum...

Maalesef devam edemedim inşAllah yeni sezonu izleyebilirim etiketlenirsem sevinirim :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock
  • Güldürdün
Reactions: bazinga and mesmeso
Sürpriz yorumcu ben miydim bilmiyorum. :A Biz dün konuştuk @Sherlock beyciğim ile bu meseleyi, yani o sordu, ben de katılırım dedim içlerinde uzun süredir izlemek isteyip de ertelediğim filmler vardı da. :A Hazır sürenin uzadığını öğrendim ben de kaçırmayayım dedim fırsatı. :A
Cuma günü yazmış, ozaman sen değilsin 😱
Bu gidişle 2021 e kadar uzar süre 😏 @Sherlock
Özgür beyciğim oldukça sanatsever bir insan, bu yüzden kendisinin katılacağına emindim. :A Güzel bir son dakika teklifi ile kendisini ikna ettim ve değerli yorumlarını almaya başladık. :A

Cuma günü ise kesin ve net olarak son gün, ardından yeni sezon filmlerinin konuları da hemen gelecek zaten. :D Katılımın son anda da olsa yükselmesi sevindirici. :Z

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Özgür
Özgür beyciğim oldukça sanatsever bir insan, bu yüzden kendisinin katılacağına emindim. :A Güzel bir son dakika teklifi ile kendisini ikna ettim ve değerli yorumlarını almaya başladık. :A

Cuma günü ise kesin ve net olarak son gün, ardından yeni sezon filmlerinin konuları da hemen gelecek zaten. :D Katılımın son anda da olsa yükselmesi sevindirici. :Z
İlk paragraf için teşekkür ederim Sherlock beyciğim, mutlu oldum. :Z

3.filme geçtim bile Cuma’ya kadar bahsettiğim sayıyı bile geçebilirim. :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Bilgisayar yok bu ara. Bensiz devam edersiniz :D
Zaten bir çok kişi katılım gösteriyor. İleriki sezonlara inşallah 😊