Fav10 Başyapıt Festivali - 4. Sezon

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Cuma günü yazmış, ozaman sen değilsin :eek:
Bu gidişle 2021 e kadar uzar süre 😏 @Sherlock
Evet ben değilim ama ben de sürpriz olmuşumdur. :A Gerçi daha önceki birkaç etkinlikte olduğum için ondan bana haber verdi sanırım. :A

• Harika
Reactions: Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Yeni sezondaki filmlerde bu sezonki gibi kolay ulaşılabilir olur inşallah. :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Sakin olun ve...

Ekli dosyayı görüntüle 93192

Bazı katılımcılarımızın son yorumları gelecek, onları bekliyoruz. Yarın, en geç pazar günü sonuçlar ile karşınızda olacağım ve yeni sezonumuzu başlatacağız. :A Yanıt vermekte geciktiğim için de sizlerden ayrıca özür diliyorum...

Maalesef devam edemedim inşAllah yeni sezonu izleyebilirim etiketlenirsem sevinirim :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: bazinga and mesmeso

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sürpriz yorumcu ben miydim bilmiyorum. :A Biz dün konuştuk @Sherlock beyciğim ile bu meseleyi, yani o sordu, ben de katılırım dedim içlerinde uzun süredir izlemek isteyip de ertelediğim filmler vardı da. :A Hazır sürenin uzadığını öğrendim ben de kaçırmayayım dedim fırsatı. :A
Cuma günü yazmış, ozaman sen değilsin :eek:
Bu gidişle 2021 e kadar uzar süre 😏 @Sherlock
Özgür beyciğim oldukça sanatsever bir insan, bu yüzden kendisinin katılacağına emindim. :A Güzel bir son dakika teklifi ile kendisini ikna ettim ve değerli yorumlarını almaya başladık. :A

Cuma günü ise kesin ve net olarak son gün, ardından yeni sezon filmlerinin konuları da hemen gelecek zaten. :D Katılımın son anda da olsa yükselmesi sevindirici. :Z

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Özgür beyciğim oldukça sanatsever bir insan, bu yüzden kendisinin katılacağına emindim. :A Güzel bir son dakika teklifi ile kendisini ikna ettim ve değerli yorumlarını almaya başladık. :A

Cuma günü ise kesin ve net olarak son gün, ardından yeni sezon filmlerinin konuları da hemen gelecek zaten. :D Katılımın son anda da olsa yükselmesi sevindirici. :Z
İlk paragraf için teşekkür ederim Sherlock beyciğim, mutlu oldum. :Z

3.filme geçtim bile Cuma’ya kadar bahsettiğim sayıyı bile geçebilirim. :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Bilgisayar yok bu ara. Bensiz devam edersiniz :D
Zaten bir çok kişi katılım gösteriyor. İleriki sezonlara inşallah 😊