Fav10 Başyapıt Festivali - 3. Sezon

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
işte asıl mesele 10 mayısa kadar dizilerini bitirip buraya adım atarmı? Gerçi sen puanları o gelmedende alırsın :A

Geldiği gibi bitirir o filmlerini ve dizilerini. Çünkü kendisi tam bir manyak. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Burası duruyor muydu ya? Neyse bu etkinliğin yeni dönemi gelse mi acaba? @bazinga

3. sezon tamamlanmadan ara verilmiş, düzgün katılım olmayınca. Ozan’la konuştum, 3. sezonu tamamlarım sonra devam ederiz dedim. Şimdi tabloda izlemediklerini izleyip, puan verebilirsin. Sonra 4. sezona geçeceğiz zaten. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Beni de ekleyeceğini söylemiştin sözde. :A

Az kalmış bitmesine, bu süre boyunca en fazla listenin yarısını izleyebilirim. :(

• İlginç
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Beni de ekleyeceğini söylemiştin sözde. :A

Az kalmış bitmesine, bu süre boyunca en fazla listenin yarısını izleyebilirim. :(

Hiç hatırlamıyorum ya, yorumları tek tek kontrol edip kim katılmak istiyor bakmıştım aslında. Kusura bakma. :( Ekliyorum seni de o zaman, listenin yarısı gayet iyi sayı. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Hiç hatırlamıyorum ya, yorumları tek tek kontrol edip kim katılmak istiyor bakmıştım aslında. Kusura bakma. :( Ekliyorum seni de o zaman, listenin yarısı gayet iyi sayı. :A
Yarısını izlemem de meçhul şu sıralar dizi odaklı gidiyorum. Önümdeki tatili iyi değerlendiririm artık yapacak bir şey yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Hahahahaha, bu etkinlik ne oldu ya sorması ayıp. :A 10 Mayıs son tarih denmiş lakin kimse bir şey izlememiş. (tabi ki buna ben de dahil...) :A :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hahahahaha, bu etkinlik ne oldu ya sorması ayıp. :A 10 Mayıs son tarih denmiş lakin kimse bir şey izlememiş. (tabi ki buna ben de dahil...) :A :A

Önce sen askerden dön diye bekledim, sonra ne sen, ne başkası film yorumu yapmayınca, en son @bazinga da askere gidince kaldı öyle. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10 Başyapıt Festivali - 3. Sezon | 26 Temmuz 2020 - Güncel Tablo:

Başyapıt - 3. Sezon ( 26 Temmuz 2020).png

1 Ağustos 2020 tarihi itibariyle üçüncü sezon resmen sona erecek, o zamana kadar yorum yapmak için süreniz mevcut. Üçüncü sezon planlanandan uzun sürdüğü için, daha fazla uzatma şansım yok. Kendinizi ona göre ayarlarsanız sevinirim.

Hemen ardından listedeki kült filmlerin geri kalanlarından seçilecek olanlarla, dördüncü sezona geçiş yapacağız...

@bazinga @sürgünüm @Dosi @mesmeso61 @Tolstoyevski @MasacRE @sokak sanati @Since2011 @BesaleT @Araf @Angelica @alperuz @Maskeli Fedai @MEnes ve dahil olmak isteyenler...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Fav10 Başyapıt Festivali - 3. Sezon | 26 Temmuz 2020 - Güncel Tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 90245

1 Ağustos 2020 tarihi itibariyle üçüncü sezon resmen sona erecek, o zamana kadar yorum yapmak için süreniz mevcut. Üçüncü sezon planlanandan uzun sürdüğü için, daha fazla uzatma şansım yok. Kendinizi ona göre ayarlarsanız sevinirim.

Hemen ardından listedeki kült filmlerin geri kalanlarından seçilecek olanlarla, dördüncü sezona geçiş yapacağız...

@bazinga @sürgünüm @Dosi @mesmeso61 @Tolstoyevski @MasacRE @sokak sanati @Since2011 @BesaleT @Araf @Angelica @alperuz ve dahil olmak isteyenler...
@MEnes ile beraber liste dışıyız..

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: MEnes and Sherlock