Fav10 Ayın Trendleri | Ağustos 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,996
Puanı
1,060

Ayın En Çok Görüntülenen Konuları​

Ayın En Çok Mesaj Yazılan Konuları​

Ayın En Çok Reaksiyon Puanı Alan Mesajları​

@Dosi silip süpürmüş üçündede zirvede, kendisini kutlar bir daha böyle şeylerin tekrarlanmamasını temenni ederim :D
Bu ilk değildi ama son olur mu bilemem :A eski yoğun konu açmışlığım yok.

Ben de @Dosi ’yi tebrik ederim. Klip ve enler dışına çıkınca bir renk katmış.
İki gün önce güzel bir konu aklıma gelmişti ama şimdi sadece aklıma geldiği kalmış aklımda. İçeriği unuttum sjsjjs

Bu ilk değildi ama son olur mu bilemem :A eski yoğun konu açmışlığım yok.

Ben de @Dosi ’yi tebrik ederim. Klip ve enler dışına çıkınca bir renk katmış.
İki gün önce güzel bir konu aklıma gelmişti ama şimdi sadece aklıma geldiği kalmış aklımda. İçeriği unuttum sjsjjs
biraz düşün bulursun mutlaka :D güzel bişey olduğu en azından aklında, ordan yürürsen devamıda gelecektir :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Ayın favori üyesi ben oluyorum ama 12 reaksiyonu @Dosi almış asıl bu konuyu konuşalım @tekin :D
Uğraşan benim ondan :A ayrıca cimrilik yapam üyeler olmasa daha fazla alırız reaksiyon :A
İş yorgunluğum yemek telaşım bitsin yeni ayın favori anketi gelecek.
biraz düşün bulursun mutlaka :D güzel bişey olduğu en azından aklında, ordan yürürsen devamıda gelecektir :F
Geceye doğru hatırlamaya çalışacağım. Şu an kafam dolu olmuyor böyle :A

Uğraşan benim ondan :A ayrıca cimrilik yapam üyeler olmasa daha fazla alırız reaksiyon :A
İş yorgunluğum yemek telaşım bitsin yeni ayın favori anketi gelecek.

Geceye doğru hatırlamaya çalışacağım. Şu an kafam dolu olmuyor böyle :A
Haklısın ya öylesine dedim. Ayın çok mesaj yazıp reaksiyon atmayan cimri üyelerini de paylaşalım :D

• Beğendim
Reactions: Dosi
Ayın favori üyesi ben oluyorum ama 12 reaksiyonu @Dosi almış asıl bu konuyu konuşalım @tekin :D
insanlar korkudan reaksiyon gösteriyor :D mesela hiçbişey yokken @Dosi belirince uzaktan gözlerimiz büyüyor refleks gibi istem dışı hemde o bile bir reaksiyon işte hep ne oluyorsa bu korkudan oluyor :A

insanlar korkudan reaksiyon gözteriyor :D mesela hiçbişey yokken @Dosi belirince uzaktan gözlerimiz büyüyor refleks gibi istem dışı hemde o bile bir reaksiyon işte hep ne oluyorsa bu korkudan oluyor :A
Korku bizi hayatta tutar diye filmlerde aşılıyorlar ondan :D

• Güldürdün
Reactions: tekin
insanlar korkudan reaksiyon gösteriyor :D mesela hiçbişey yokken @Dosi belirince uzaktan gözlerimiz büyüyor refleks gibi istem dışı hemde o bile bir reaksiyon işte hep ne oluyorsa bu korkudan oluyor :A
O kadar korksan bu ve diğer konuya beğeni atardın :A
Bak ben yine giderim yine Dosi nerelerde diye söylenirsin profilde :A
Aslında ben bu hafta yoğun olacağım ama bu enler nedeni ile aktif olurum. Yoksa yine ufak bir sessizliğe bürünürdüm.

O kadar korksan bu ve diğer konuya beğeni atardın :A
Bak ben yine giderim yine Dosi nerelerde diye söylenirsin profilde :A
Aslında ben bu hafta yoğun olacağım ama bu enler nedeni ile aktif olurum. Yoksa yine ufak bir sessizliğe bürünürdüm.
açılan konu başlıklarına beğeni atmayı hep unutuyorum sadece sende değil bir çok arkadaşın konusuna beğeni atmayı unutuyorum o konuda hatalıyım :D
ama fazlada uzaklaşma herkese bulaşamıyoruz bir @RüzgarGülü ile sen kaldın herkes çok sinirli bu aralar :F
o gün @Zeyno ya bir espri yapalım dedik nerdeyse kafamıza baltayı indiriyordu forumda ortamlar çok gergin nedense :A

açılan konu başlıklarına beğeni atmayı hep unutuyorum sadece sende değil bir çok arkadaşın konusuna beğeni atmayı unutuyorum o konuda hatalıyım :D
ama fazlada uzaklaşma herkese bulaşamıyoruz bir @RüzgarGülü ile sen kaldın herkes çok sinirli bu aralar :F
o gün @Zeyno ya bir espri yapalım dedik nerdeyse kafamıza baltayı indiriyordu forumda ortamlar çok gergin nedense :A
7 olmadımı listeye girmiyor. 6’da tıkanınca gıcık kapıyorum :A @Yakamoz-Asi
ve @12.Adam ‘ında katkısı ile bu konu 7 olur. 5 olmuş :A
Sen kim bilir ne dedinde kızdırdın :A

Kafalar güzel olsun benim için sorun yok buraya eğlence için giriyoruz :F

• Harika
Reactions: tekin