Fav10 Ayın Üyeleri | Eylül 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kusura bakmasın ama bazen ayarı kaçırıyor.
Geçen ayda aynı durumdan ceza verdim. Fav10 hesabından girip duyuruyu açmaya fırsatım olmadı. @12.Adam
Aslında görmemi sağlayan @xemrexxx oluyor. Beni direk etiket ediyor. Öyle farkediyorum.

Ben duyuru konusu görmediğim için sordum zaten. Sende milleti fiṣleme @xemrexxx :T:

3 karıṣ vay be @RüzgarGülü kıskandım valla :D
Sen zaten biliyorsundur :D
Senin her daim dengeli bir performansın var o yüzden yorumlamaya gerek duymadım :A

@Dosi nin performans dalgalı olduğu için dikkat çekici ve yoruma değerdi.
------

Ben de kıskandım :A @RüzgarGülü
Sen de konuya hakimsindir ben kafam hep güzel gezdiğim icin unuturum bir süre sonra :D

Bu hafta kafalar hep güzel oldu din konularını atlatinca yeni konuya sarınca coştum moda girdim ondan bu hafta coştum @Dosi ile yakamoz ile ve seninle de çok muhabbet oldu tabi :D

Geri kalma rekabeti bozma ortam böyle güzel tabi herkes fırsat buldukça . Önemli olan senin iyi olman @Bully kendini iyi hisset yeter :)

Sen de konuya hakimsindir ben kafam hep güzel gezdiğim icin unuturum bir süre sonra :D

Bu hafta kafalar hep güzel oldu din konularını atlatinca yeni konuya sarınca coştum moda girdim ondan bu hafta coştum @Dosi ile yakamoz ile ve seninle de çok muhabbet oldu tabi :D

Geri kalma rekabeti bozma ortam böyle güzel tabi herkes fırsat buldukça . Önemli olan senin iyi olman @Bully kendini iyi hisset yeter :)

Bende unutkanlık fena son senelerde :D

Sürüngen deniz canlısı @destere türü ile iyi anlaşıyordun heyvan mı ayırıyon ayıp be :A

Kurt iyidir 😎

Reaksiyon veremedim buton kayboldu ilginç :A

Dosi bana belki de anlatmıştır veya anlatmamıştır bilemiyorum zaten aradan çok uzun zaman geçti şu an en çok ve güncel bilgiye sen sahipsin :A

Senin de belirttiğin gibi zamanla unutulabiliyor :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Valla @serhatt 'ı bilmem bakamıyorum profiline kaç mesaj yazmıṣ ama @xemrexxx ṣuan 80-100 arası bir ṣey.

@RüzgarGülü çoṣtu yakalanmaz bu hafta. Ben 200 falan.

Haftasonu çene yaparsınız @Dosi de evde olur artık. :A
------

kurtbey de iyi ama karar vermedim daha. Asi aslından benden bir parça ama. :D
------

Bu arada @12.Adam da iyi çene yapmıṣtır evet :A
Öyle herkesler bakamaz benim sayfama. :A Ne de olsa namahrem. :bhr:

Reaksiyon veremedim buton kayboldu ilginç :A

Dosi bana belki de anlatmıştır veya anlatmamıştır bilemiyorum zaten aradan çok uzun zaman geçti şu an en çok ve güncel bilgiye sen sahipsin :A

Senin de belirttiğin gibi zamanla unutulabiliyor :A
Rekabeti koparma sen. Her birimiz birbirimizi tetikliyoruz. :F
Öyle herkesler bakamaz benim sayfama. :A Ne de olsa namahrem. :bhr:
Senin namahremin xli emre değil mıydı @xemrexxx :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,711
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94