Fav10 Ayın Üyeleri | Eylül 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tekin ayın favorisi seçilmesin diye Eylül ayını yapmadık. Rakipler cezalı veya yönetici veya eski kazanan olunca rakip kalmamıştı. Bende olmasın diye es geçtim :) onu etiket etmeyeyimde görmesin
rahat rahat konuşun ben zaten forumdan çıkmıştım sen bu mesajı yazınca görmem imkansız :A

rahat rahat konuşun ben zaten forumdan çıkmıştım sen bu mesajı yazınca görmem imkansız :A
İşin şakası (başkaları ciddi sanmasın) :A
Sende ceza aldın benden.
En favori üye sonrası molamız normaldi yani kimseden dolayı değil. Bu ay uslu dur Kasım başı adaylarda olursun :A
Artık bunu yarına görürsün belki.

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
bak işte sende dedin? sonunda ölüm var yani ortalarda ölüm bile yok :A ortalarda hiçbişey yok:D
Öyle diyorsan öyledir. Ortada da kalmamak gerek. Tost severim ama kaşar peynir tam erimesi lazım. Neyse tost canım çekti sadece yoksa konuyla alakası yok :D
Tekin ayın favorisi seçilmesin diye Eylül ayını yapmadık. Rakipler cezalı veya yönetici veya eski kazanan olunca rakip kalmamıştı. Bende olmasın diye es geçtim :) onu etiket etmeyeyimde görmesin
Eylül ayı favori üye konusu nerde cidden :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Öyle diyorsan öyledir. Ortada da kalmamak gerek. Tost severim ama kaşar peynir tam erimesi lazım. Neyse tost canım çekti sadece yoksa konuyla alakası yok :D

Eylül ayı favori üye konusu nerde cidden :D
büyük oylama sonrası ara verildi normal olarak. 20 gün sonra açarız yine :A

• Güldürdün
İyi bakalım :)

@Royal Highness olacak diye heyecanlanmıştım ama o da ceza almıştı herhalde. Neyse neyse. Bugün en az 1000 kez neyse demişimdir :)
Aynen. O da oylamada olmayacaktı. Bundan sonra oylamalarda olmak istemediğini belirtenlerde olmuştu. Yani aday pek yoktu.

Aslında tam pompy’e fırsat gelmişti… neyse kısmet artık :A

• Beğendim