Fav10 Ayın Üyeleri | Eylül 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tekin ayın favorisi seçilmesin diye Eylül ayını yapmadık. Rakipler cezalı veya yönetici veya eski kazanan olunca rakip kalmamıştı. Bende olmasın diye es geçtim
onu etiket etmeyeyimde görmesin
rahat rahat konuşun ben zaten forumdan çıkmıştım sen bu mesajı yazınca görmem imkansız

rahat rahat konuşun ben zaten forumdan çıkmıştım sen bu mesajı yazınca görmem imkansız
İşin şakası (başkaları ciddi sanmasın)

Sende ceza aldın benden.
En favori üye sonrası molamız normaldi yani kimseden dolayı değil. Bu ay uslu dur Kasım başı adaylarda olursun

Artık bunu yarına görürsün belki.

Reactions: RüzgarGülü
bak işte sende dedin? sonunda ölüm var yani ortalarda ölüm bile yok
ortalarda hiçbişey yok
Öyle diyorsan öyledir. Ortada da kalmamak gerek. Tost severim ama kaşar peynir tam erimesi lazım. Neyse tost canım çekti sadece yoksa konuyla alakası yok

Tekin ayın favorisi seçilmesin diye Eylül ayını yapmadık. Rakipler cezalı veya yönetici veya eski kazanan olunca rakip kalmamıştı. Bende olmasın diye es geçtim
onu etiket etmeyeyimde görmesin
Eylül ayı favori üye konusu nerde cidden

Reactions: Dosi
Öyle diyorsan öyledir. Ortada da kalmamak gerek. Tost severim ama kaşar peynir tam erimesi lazım. Neyse tost canım çekti sadece yoksa konuyla alakası yok

Eylül ayı favori üye konusu nerde cidden
büyük oylama sonrası ara verildi normal olarak. 20 gün sonra açarız yine

İyi bakalım

@Royal Highness olacak diye heyecanlanmıştım ama o da ceza almıştı herhalde. Neyse neyse. Bugün en az 1000 kez neyse demişimdir
Aynen. O da oylamada olmayacaktı. Bundan sonra oylamalarda olmak istemediğini belirtenlerde olmuştu. Yani aday pek yoktu.

Aslında tam pompy’e fırsat gelmişti… neyse kısmet artık