M TV Fav10 Apartmanı - Yeni Dizi | 13 Eylül Pazartesi 20.00 de MYD TV'de

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
YENİ DİZİ İLK BÖLÜM
FAV10 APARTMANI | PAZARTESİ 20.00

1.BÖLÜM FRAGMANI

Angelica : Ay ne de güzel oldu böyle hepbirlikte apartmanda yaşamak.Değil mi Zeynom.

Zeyno : Evet ya Melom.

Çiğdem : Hadi kızlar yemek yapmaya başlayalım.

Dosi : Ya taa İsveçelerden geldim yorgunum. Siz diyorsunuz gel yemek hazırlamaya yardım et. Kız biz bize yapsak yeter ne gerek var erkeklere de biz hazırlıyoruz?

Ateşböceği : Aman ilk gündür biz bugünlük hazırlayalım da sonraki günler onlar hazırlarlar.

Kapı çalar. Gelen Gerekli24 ve Baron dur.

Gerekli24 : Dosi akşam yemeğini siz hazırlıyor muşsunuz . Sağolun . Biz de toplanıp maça gidecez. Gelene kadatr hazırlarsınız.

Dosi : Bismillah. İlk günden ne maçı.Yerleştiniz mi ki? Hem bir de bensiz maç. Tolstoyevski dursun. Bak ben ne yapıyorum.

Baron : Daha burdayız zaten yerleşiriz. Kafaya takma ya. Hadi Gerekli24 geç kalacaz gidelim.

Gerekli24 : Tamam hadi görüşürüz.

O sırada arkadan Angelica gelir.

Gerekli24 : Biz gidiyoruz abla. Hadi görüşürüz.

Angelica : Tamam kuzum. Siz gidin maçınızı yapın. Biz yemekleri hazır ederiz.

Kapıyı kapatırlar ve içeri girerler.

Dosi : Yarın onlar görürler. Kendileri yemek yapmaya , evi temizlemeye başlasınlar da görürler maç edecek vakiti buluyorlar mı?

Angelica : Tamam kız gel artık. Sen de bir işin ucundan tut.

Dosi : Uff.uff. tamam geldim. Kız phofebbuay sende gel boş durma içerde.

------

@Angelica @Dosi @AteşBöceği @Gerekli24 @Zeyno @BARON男爵 @slhttnmtl @The_Erinch @Maskeli Fedai @phoebebuffay @Tolstoyevski @EmreCan @Doğan @xdragxx
meraka beklıyoz

• Harika
Reactions: STAR

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
YENİ DİZİ İLK BÖLÜM
FAV10 APARTMANI | PAZARTESİ 20.00

1.BÖLÜM FRAGMANI

Angelica : Ay ne de güzel oldu böyle hepbirlikte apartmanda yaşamak.Değil mi Zeynom.

Zeyno : Evet ya Melom.

Çiğdem : Hadi kızlar yemek yapmaya başlayalım.

Dosi : Ya taa İsveçelerden geldim yorgunum. Siz diyorsunuz gel yemek hazırlamaya yardım et. Kız biz bize yapsak yeter ne gerek var erkeklere de biz hazırlıyoruz?

Ateşböceği : Aman ilk gündür biz bugünlük hazırlayalım da sonraki günler onlar hazırlarlar.

Kapı çalar. Gelen Gerekli24 ve Baron dur.

Gerekli24 : Dosi akşam yemeğini siz hazırlıyor muşsunuz . Sağolun . Biz de toplanıp maça gidecez. Gelene kadatr hazırlarsınız.

Dosi : Bismillah. İlk günden ne maçı.Yerleştiniz mi ki? Hem bir de bensiz maç. Tolstoyevski dursun. Bak ben ne yapıyorum.

Baron : Daha burdayız zaten yerleşiriz. Kafaya takma ya. Hadi Gerekli24 geç kalacaz gidelim.

Gerekli24 : Tamam hadi görüşürüz.

O sırada arkadan Angelica gelir.

Gerekli24 : Biz gidiyoruz abla. Hadi görüşürüz.

Angelica : Tamam kuzum. Siz gidin maçınızı yapın. Biz yemekleri hazır ederiz.

Kapıyı kapatırlar ve içeri girerler.

Dosi : Yarın onlar görürler. Kendileri yemek yapmaya , evi temizlemeye başlasınlar da görürler maç edecek vakiti buluyorlar mı?

Angelica : Tamam kız gel artık. Sen de bir işin ucundan tut.

Dosi : Uff.uff. tamam geldim. Kız phofebbuay sende gel boş durma içerde.

------

@Angelica @Dosi @AteşBöceği @Gerekli24 @Zeyno @BARON男爵 @slhttnmtl @The_Erinch @Maskeli Fedai @phoebebuffay @Tolstoyevski @EmreCan @Doğan @xdragxx
Ah @Tolstoyevski ah, sağda solda bana iftira attın diye @Mircan Saye hikayede ne yazmış 😡

Bu hikaye bana @emreemreu 'nun hikayesini anımsattı bu arada. Biz orda da yemek derdindeydik :A

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,014
Puanı
610
Forum bir arada diye benzer bir şey vardı.
Hmm, Ben orjinal olmaya çalışacağım demek aynı evde olunca illa yemek konusu oluyormuş😄😁😁

(Seninle Tolstoyevski ye bol gülmeli sahneler yazacağım umarim beğenirsiniz. Hatta dizinin bir sahnesinde sen VMYM kazandığın tüm parayı @Tolstoyevski ye vermişsin o da tüm parayı harcamış. Güzel bölümler olucak😄😁😆)

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,014
Puanı
610
YENİ DİZİ
FAV10 APARTMANI
YARIN 20.00