M TV Fav10 Apartmanı - Yeni Dizi | 13 Eylül Pazartesi 20.00 de MYD TV'de

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,902
Puanı
610
Screenshot_20210908-205829_Canva.jpg

Profesör , Bazı Gerçekler Yanıltır gibi dizilere imza atmış MYD TV 'den yeni komedi dizisi geliyor.

Senaristliğini Mircan Saye'nin üstleneceği yeni dizimiz " FAV10 APARTMANI " forum üylerenin aynı apartmanda yaşamaya başlamasıyla oluşacak komik ve güzel anları sizlere sunacak.

Konusu ; Sayın adminimiz @bazinga 'nın İstanbulun en güzel muhitinde bir apartman alıp forum üyelerini apartmanda toplamasıyla başlar. Bazinga apartman yöneticimizdir. 3 katlı apartmanın her katında üyeler kalmaktadır. Forun üyelerimizin hangi katta kiminle aynı evi paylaştığı aşağıdaki tabloda yazılıdır.

FAV10 APARTMANI ÇOK YAKINDA MYD TV'DE.

Son düzenleme:

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
Ekli dosyayı görüntüle 108942

Profesör , Bazı Gerçekler Yanıltır gibi dizilere imza atmış MYD TV 'den yeni komedi dizisi geliyor.

Senaristliğini Mircan Saye'nin üstleneceği yeni dizimiz " FAV10 APARTMANI " forum üylerenin aynı apartmanda yaşamaya başlamasıyla oluşacak komik ve güzel anları sizlere sunacak.

Konusu ; Sayın adminimiz @bazinga 'nın İstanbulun en güzel muhitinde bir apartman alıp forum üyelerini apartmanda toplamasıyla başlar. Bazinga apartman yöneticimizdir. 3 katlı apartmanın her katında üyeler kalmaktadır. Forun üyelerimizin hangi katta kiminle aynı evi paylaştığı aşağıdaki tabloda yazılıdır.

Bizimkiler dizisi gibi oldu.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,902
Puanı
610

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
2 numaralı daireye gelin olarak gideceğim çünkü kocalarım orda :A

• Güldürdün
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,902
Puanı
610
YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU.

FAV10 APARTMANI | YENİ DİZİ

Screenshot_20210908-205829_Canva.jpg

Yeni komedi dizi " FAV10 APARTMANI" Çok Yakında MYD TV'de.
YENİ DİZİ
FAV10 APARTMANI
13 EYLÜL PAZARTESİ 20.00

13 EYLÜL PAZARTESİDEN İTİBAREN HER PAZARTESİ 20.00 DE MYD TV'DE.

Son düzenleme:

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
Ekli dosyayı görüntüle 108942

Çoğu anlaştığım tanidiğim kişiler saol

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,902
Puanı
610
YENİ DİZİ İLK BÖLÜM
FAV10 APARTMANI | PAZARTESİ 20.00

1.BÖLÜM FRAGMANI

Angelica : Ay ne de güzel oldu böyle hepbirlikte apartmanda yaşamak.Değil mi Zeynom.

Zeyno : Evet ya Melom.

Çiğdem : Hadi kızlar yemek yapmaya başlayalım.

Dosi : Ya taa İsveçelerden geldim yorgunum. Siz diyorsunuz gel yemek hazırlamaya yardım et. Kız biz bize yapsak yeter ne gerek var erkeklere de biz hazırlıyoruz?

Ateşböceği : Aman ilk gündür biz bugünlük hazırlayalım da sonraki günler onlar hazırlarlar.

Kapı çalar. Gelen Gerekli24 ve Baron dur.

Gerekli24 : Dosi akşam yemeğini siz hazırlıyor muşsunuz . Sağolun . Biz de toplanıp maça gidecez. Gelene kadatr hazırlarsınız.

Dosi : Bismillah. İlk günden ne maçı.Yerleştiniz mi ki? Hem bir de bensiz maç. Tolstoyevski dursun. Bak ben ne yapıyorum.

Baron : Daha burdayız zaten yerleşiriz. Kafaya takma ya. Hadi Gerekli24 geç kalacaz gidelim.

Gerekli24 : Tamam hadi görüşürüz.

O sırada arkadan Angelica gelir.

Gerekli24 : Biz gidiyoruz abla. Hadi görüşürüz.

Angelica : Tamam kuzum. Siz gidin maçınızı yapın. Biz yemekleri hazır ederiz.

Kapıyı kapatırlar ve içeri girerler.

Dosi : Yarın onlar görürler. Kendileri yemek yapmaya , evi temizlemeye başlasınlar da görürler maç edecek vakiti buluyorlar mı?

Angelica : Tamam kız gel artık. Sen de bir işin ucundan tut.

Dosi : Uff.uff. tamam geldim. Kız phofebbuay sende gel boş durma içerde.

------

@Angelica @Dosi @AteşBöceği @Gerekli24 @Zeyno @BARON男爵 @slhttnmtl @The_Erinch @Maskeli Fedai @phoebebuffay @Tolstoyevski @EmreCan @Doğan @xdragxx

Son düzenleme:

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
YENİ DİZİ İLK BÖLÜM
FAV10 APARTMANI | PAZARTESİ 20.00

1.BÖLÜM FRAGMANI

Angelica : Ay ne de güzel oldu böyle hepbirlikte apartmanda yaşamak.Değil mi Zeynom.

Zeyno : Evet ya Melom.

Dosi : Ya taa İsveçelerden geldim yorgunum. Siz diyorsunuz gel yemek hazırlamaya yardım et. Kız biz bize yapsak yeter ne gerek var erkeklere de biz hazırlıyoruz?

Ateşböceği : Aman ilk gündür biz bugünlük hazırlayalım da sonraki günler onlar hazırlarlar.

Kapı çalar. Gelen Gerekli24 ve Baron dur.

Gerekli24 : Dosi akşam yemeğini siz hazırlıyor muşsunuz . Sağolun . Biz de toplanıp maça gidecez. Gelene kadatr hazırlarsınız.

Dosi : Bismillah. İlk günden ne maçı.Yerleştiniz mi ki? Hem bir de bensiz maç. Tolstoyevski dursun. Bak ben ne yapıyorum.

Baron : Daha burdayız zaten yerleşiriz. Kafaya takma ya. Hadi Gerekli24 geç kalacaz gidelim.

Gerekli24 : Tamam hadi görüşürüz.

O sırada arkadan Angelica gelir.

Gerekli24 : Biz gidiyoruz abla. Hadi görüşürüz.

Angelica : Tamam kuzum. Siz gidin maçınızı yapın. Biz yemekleri hazır ederiz.

Kapıyı kapatırlar ve içeri girerler.

Dosi : Yarın onlar görürler. Kendileri yemek yapmaya , evi temizlemeye başlasınlar da görürler maç edecek vakiti buluyorlar mı?

Angelica : Tamam kız gel artık. Sen de bir işin ucundan tut.

Dosi : Uff.uff. tamam geldim. Kız phofebbuay sende gel boş durma içerde.
@Gerekli24 sence maçı kaybettik mi yoksa kazandık mı? Fragman iyi gözüküyor, umarım bol kavgalı bir sezon olur :A :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and STAR