2023 Fav10 Ailesi Olarak En Favori Yemek Çeşidini Belirledik..Kazanan Yemek Çeşidi.....

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Değerli Fav10 sakinleri;

Sizlerin desteği ile yola çıktığımız En Favori Yemek Çeşidi etkinliğimizde sona geldik.

Finalinde Lahmacun ve Yaprak Sarmasının yarıştığı; geniş katılım sonucunda,kıran kırana geçen bir eşleşme sonucunda kazananımız belli oldu.

Toplam 35 Kişinin katılım gösterdiği Final Etabında;

Oyların;

%51.4. alarak yani sadece 1 oy farkla rakibini geçerek En Favori Yemek Çeşidi Olan

AKedOLSpk2q8mfptD-ndeRB4feYEPfIJpvuqcxW_4g0h=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj

!!!YAPRAK SARMASI!!!

zeytinyagli-yaprak-sarmasi-yemekcom.jpg

Göstermiş olduğunuz katılım ve destek adına

1592860979058-png.87829

Bir sonraki etkinlik ve projelerde

1590871787395-png.84509

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
Harika bir etkinlikti bu sefer istediğim oldu çok şükür :A @The_Erinc abicim emeğine sağlık çok eğlendiğim bir etkinlik oldu :D

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Eline sağlık @The_Erinch
İyi bir katılım oldu. Oy verebilecek en az 3 kişi daha vardı.

1 oy ile kazandı, oyunun be kadar önemli olduğunun farkındasındır? :A
Kesinlikle, 5 oy daha gelirdi... Etkinlik başladığından beri forumda olup, oy vermeyenler oldu ama gerçekten iyi bir katılım oldu, sanada teşekkürler adam toplamada desteğin oldu 👍🤗
------

Harika bir etkinlikti bu sefer istediğim oldu çok şükür :A @The_Erinc abicim emeğine sağlık çok eğlendiğim bir etkinlik oldu :D

Hak eden kazanmış. :Z Emeklerine sağlık @The_Erinch :Z
Desteğiniz için ben teşekkür ederim ❤️🤗

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,671
Puanı
560
Tam da istediğim bir sonuç oldu yaprak sarmasının birinciliği, lahmacun sanki daha önceki bir etkinlikte birinci olarak kendini ispatlamıştı ya da ben öyle hatırlıyorum bilemiycem şimdi (b)

Emeğine sağlık @The_Erinch eğlenceli ve keyifli bir etkinlik sundun bizlere yine :oley:Sıradaki etkinlik planın ne çıtlat bakalım bize :J

Wink Flirt GIF

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Tam da istediğim bir sonuç oldu yaprak sarmasının birinciliği, lahmacun sanki daha önceki bir etkinlikte birinci olarak kendini ispatlamıştı ya da ben öyle hatırlıyorum bilemiycem şimdi (b)

Emeğine sağlık @The_Erinch eğlenceli ve keyifli bir etkinlik sundun bizlere yine :oley:Sıradaki etkinlik planın ne çıtlat bakalım bize :J

Wink Flirt GIF
Çorba 🤭🤭🤭🤭

Teşekkür ederim canım ❤️

• Harika
Reactions: Zeyno

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Çorba 🤭🤭🤭🤭

Teşekkür ederim canım ❤️
Çorbanı şarkı etkinlik öncesi veya sonrası yap. Aşamalı gidecek etkinliğim. Senin etkinlikler, mesmessonun etkinliklerini bekledim start için :A
Bir anda iki etkinlik yerine artık tek sürdürelim. Sonra forum birden sessizleşiyor bitince :A

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Çorbanı şarkı etkinlik öncesi veya sonrası yap. Aşamalı gidecek etkinliğim. Senin etkinlikler, mesmessonun etkinliklerini bekledim start için :A
Bir anda iki etkinlik yerine artık tek sürdürelim. Sonra forum birden sessizleşiyor bitince :A
Çorba dediğin mevsimler gibi olur da ben şuan köşeden izleyeceğim biraz mesmeso koşsun 🤭🤭🤭

• Güldürdün
Reactions: Dosi