Fav10, 15 Yaşında!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu arada oturduğum yerin de DAL'la alakası yok, ben sana boşuna mı diyorum az yukarılara çık oksijen al diye. :A
Yukarıya çıkınca üniversiteye geliyorum... Kamp mı kurdun oğlum kampüsün ortasına. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Forumumuzun yeni yaşı kutlu olsun iyi ki gelmişim buraya çok güzel dostluklar kurdum onlar kendilerini biliyor doğum günün kutlu olsun Fav10 net :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Vay be o kadar oldu he. Geçmişten beri forumun üzerinde emeği olan herkese teşekkür ederim. @bazinga dikkatini çektiyse ne zamandır "forum kapanıyor mu?" şeklinde bir konu açılmadı. :D

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Nice yıllara. Buraya diziler için gelmiştim ama asıl mesele içinde ki insanlarmış. Yazılan yorumları okurken ve yorum yazarken burada geçirdiğim zamandan çok keyif alıyorum. Daha nice senelere

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Kuru iftira, Gülay Kaynak'ta 10. yılıma gireceğim. :A
Yakalandınnnnn. 🥰🥵🥶🔥💥✊🤗

oMclVs.jpg

• Sinir Bozucu
Reactions: slhttnmtl

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Asık surat insanlara surat asmayı bıraktın şimdi sherlockluğa mı başladın :A
@Sherlock başka biri, ben Poirot'yum. :A Sırf ona rakip olabilmek için nickimi değiştirmeyi bile düşündüm. :A

Konumuza dönecek olursak... Ben bu adamın evinin adresini bulmadan bu işin peşini bırakmam. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dile kolay 15 yıl, biz de 10 yılın üzerinde süredir buradayız. @bazinga lise zamanlarında açmıştı siteyi, biz de ve bizim gibi daha birçok kişi de lise zamanlarında başladı, başlıyor. Reytinglerin de etkisiyle forum büyüdükçe büyüdü. Sadece reytingle sınırlı kalmadık; yerli dizi ve film oslun, yabancı dizi ve film olsun konuştuk, birbirimizi kültürel anlamda etkiledik. Forumdaki ortam değişti ama genel olarak samimi ortam değişmedi. Gelenler oldu, gelenler de renk kattı ama gidenler oldu, gidenler de üzdü. Daha nice nice yıllarımız olsun.

• Harika
Reactions: bazinga